[ad_1]

این آمبولانس هوایی هزینه وفاداری و قبل از سفر هوایی دهنده به رها کردن و اجرای بیمار الزامات حرکت روند. این سرویس باعث می شود ارائه بزرگترین و تمرین دانشکده تحت نظارت MD پزشکان و تیم متخصص به خارج از عادی مدیریت در طول روند تخلیه.

ما درک خواسته از این توانایی در دیگر شهرستان نیز پس از این آمبولانس هوایی خدمات در پتنا است که همیشه آماده خود را به پرواز خود را نیازمند آنهایی که خدمت ضرورت سلامت انتقال راحتی با مراقبت های مناسب و ویژه بازرسی. شرکت ما ترجیح آسان در جیب رای هوا پزشکی و خدمات 24 ساعت در اورژانس مورد نیاز بیمار تغییر تسهیلات.

ما عرضه بحران گروه پزشکی خروج دانشکده بیماران نقل مکان با تمام ICU اورژانس تجهیزات مانند ضفبرلترس قلبی نظارت بر دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن درمانی – Re-تنفس مدار کیت مکش ستون فقرات قلاده های ستون فقرات هیئت مدیره استفاده از آتل بادی تاشو, صندلی چرخدار, کیت پزشکی داروهای کاف فشار خون پالس اکسیمتر سرنگ پمپ حرکت شبیه چمچه زنی برانکارد و بسیاری از پایه و پیشرفته زندگی مراقبت از پشتیبانی با تیم فوق العاده ای از متخصصین و تکنسین که می تواند رسیدگی به تمام این ابزارها در effortlessness و MD پزشکان برای به انجام رساندن نیاز به درمان است.

در یک مورد حمل و نقل از آنهایی که نیازمند چرا که در حال حاضر درمانی مرکز درمان پزشکان نمی تواند پیشنهاد بسیار مهم درمان پزشکی به بیماران مبتلا به صدمات خود را, بنابراین شما می خواهید به حرکت بیمار خود را به یکی دیگر از درمان های پزشکی مرکز در جای دیگر اما می تواند در پیدا کردن روش به reallocate کسانی که نیازمند آنهایی که به این دلیل که بیماران با مراقبت ويژه با تهویه.

این یکی از بالا و با حدود ساعت خرید گاه به گاه سلامت نقل مکان امکانات رفاهی از جمله MBBS, دکتر, پیراپزشکی فنی و حرفه ای دارویی تیم شما نیاز وجود دارد نه تنها صرفه جویی در هزینه اما ما عرضه تهاجمی قیمت به بیمار است و هیچ گونه سردرد های اضافی و هزینه های پنهان. این آمبولانس هوایی خدمات در دهلی نو ترجیح خود عالی ترین و پیشرفت خدمات در دهلی بنگلور, کلکته, گواتی, Chennai, بمبئی, Bhubaneswar و هوایی دیگر شهرستانها در هند.

آمبولانس هوایی از پتنا کار با قادر و تمرین درمانی اعزام خصوصی چارتر هواپیما و جت تجاری با پزشکی مهاجرت تسهیلات از یک تخت بیمارستان به دیگری تمایل شهرستان تخت بیمارستان. این یکی از دستچین و پیچیده ارائه دهندگان خدمات در هند است که خدمات مراقبت سلامت برای حمل و نقل سنگ به سنگ و در هر نقطه در هند.

ودانتا آمبولانس هوایی گواتی تخصصی در تهویه قطار و زمین آمبولانس خدمات ما در دسترس هستند 24/7 ساعت و 365 روز سال به صورت زخمی و جدی بیمار است. آمبولانس هوایی کرایه یکی از مهمترین و زمان صرفه جویی و سریع و امن ارائه دهنده خدمات توسط توده خروج از سیستم. این آمبولانس هوایی نیز یک اولویت برای همه دستچین شده و بسیار توسعه یافته ارزیابی است که در شهر نشان داده شده. این شرکت با سود جبران خسارت از بهترین و اقتصادی ICU حمل جدولها آمبولانس هوایی خدمات از دهلی نو با تکمیل نظیر به نظیر انتقال تسهیلات از شهرستان پتنا به دهلی نو و بمبئی و کلکته چنای, Allahabad, حیدرآباد و همیشه در دسترس برای بیماران. این سرویس به خوبی مبله و بیشتر — به خوبی شناخته شده که در آن فوری را فراهم می کند حمل و نقل با بیمار از یک درمان پزشکی مرکز به دیگر هر مقصد در هند.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *