[ad_1]

لیفتینگ صورت جراحی ممکن است 1-2 هفته برای درمان به اندازه کافی قادر به قرار دادن آرایش و بازگشت به دفتر. در اینجا 11 نکته برای بهبودی سریعتر و به پنهان کردن خود را جراحی:

– هومیوپاتی داروها قبل و بعد از عمل جراحی

– جلوگیری از رقیق کننده های خون قبل و بعد از عمل جراحی

– دریافت مطلوب مراقبت از پوست قبل از عمل جراحی

– موقعیت بدن بلافاصله پس از عمل جراحی از جمله شکر و تخم مرغ درست بعد از عمل جراحی

– کنترل فشار خون بالا قبل و بعد از عمل جراحی

– استفاده از کرم آنتی بیوتیک

– تغییر مدل موهای خود را درست پس از عمل جراحی, رشد موهای خود را طولانی تر و یا برنامه های افزودنی

– استفاده از ضد کبودی کرم

– اجتناب از ورزش شدید سمت راست بعد از عمل جراحی

– پوشیدن آرایش بیش از مناطق کبودی و تورم

شما حتی قبل از عمل جراحی, برخی از مردم احساس می کنید که آرنیکا یک طب هومیوپاتی ممکن است کمک به کاهش تورم و کبودی. شما باید 1-2 قرص شب قبل از عمل و چند قرص بعد از عمل جراحی برای کمک به با ترمیم. آرنیکا کرم درست بعد از اعمال جراحی به مناطق کبودی نیز ممکن است کمک به کاهش درد و تورم.

آسپرین ایبوپروفن و حتی برخی از غذاها و مکمل ها ممکن است خون شما را رقیق بیشتر باعث کبودی و تورم بلافاصله پس از عمل جراحی است. برای دریافت سریع ترین درمان ممکن است شما باید به مشورت با جراح پلاستیک خود را در مورد آنچه داروها و مواد غذایی برای جلوگیری از, قبل و درست بعد از خود را جراحی کشیدن صورت.

مطلوب مراقبت از پوست به طور عمده شامل داروهای تجویزی مانند رتین-A هیدروکینون گلیکولیک و صابون لایه برداری و پوست. بزرگ مراقبت از پوست قبل از عمل اجازه می دهد تا شما کلاژن به طور سازمان یافته تر و ضخیم تر به طوری که شما می توانید بهبود سریع تر بعد از جراحی ، این باید شروع شود حداقل 1-2 ماه قبل از خود را جراحی کشیدن صورت.

درست بعد از عمل جراحی, موقعیت بدن خود را باید بهینه سازی شده برای کاهش تورم و کبودی را به عنوان به خوبی. سر خود را باید بالا و بالاتر از سطح قلب. شما همچنین می خواهید سر خود را به استراحت بر روی بالش.

شما باید بسته یخ یا کمپرس سرد در دسترس به محل بر روی صورت خود را برای کاهش تورم.

بيماران مبتلا به فشار خون بالا باید نظارت و کنترل فشار خون خود را قبل و بعد از عمل جراحی. فراموش نکنید که شما فشار خون بالا داروها! فشار خون بالا ممکن است منجر به تورم بلافاصله پس از عمل جراحی و کاهش فشار خون خود را با دارو کمک خواهد کرد.

شما احتمالا خواهد گفت: برای استفاده از کرم آنتی بیوتیک مناسب بعد از جراحی به شما کمک کند و با برش زخم التیام یابد. آن مهم است برای انجام این کار به طور مداوم به دلیل این کرم کمک خواهد کرد که زخم التیام سریع تر و به شکل کمتر بافت اسکار.

تغییر سبک مو خود را درست بعد از خود را جراحی کشیدن صورت خوب حواس پرتی. دوستان و خانواده خواهد بود بصری به کارگردانی نسبت به تغییر در رنگ مو, پسوند یا برش های مختلف. شما ممکن است می خواهم به پوشیدن موی خود را بیشتر از حد معمول قبل از عمل جراحی از دیگر مو پس از عمل جراحی می تواند کمک به پنهان کردن خود را در فولاد سایت. دیگر مو بر پیشانی ممکن است منحرف کردن اذهان از پیشانی و مو بیش از گوش مناطق ممکن است به پنهان کردن گوش برش.

شما می خواهید برای جلوگیری از ورزش برای چند هفته تا زمانی که خود را جراح پلاستیک می گوید این خوب است. ورزش باعث افزایش ضربان قلب و فشار خون که باعث افزایش خونریزی و تورم در فولاد مناطق. شما باید صبر کنید تا خود را برش را شفا قبل از کار کردن.

پوشیدن آرایش نیز یک جایگزین. دوباره, شما باید از جراح پلاستیک خود را هنگامی که شما می توانید آرایش خود را جراحی کشیدن صورت مناطق است که می تواند پنهان و یا استتار عمل جراحی خود را.

بررسی با جراح پلاستیک خود را به بحث در عمق در مورد خود برنامه فردی برای بهبود یافتن از صورت خود را عمل جراحی لیفت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.