[ad_1]

یک روش جراحی برای برداشتن پوست ختنه گاه (پوست پوشش انتهای آلت تناسلی مرد), ختنه یک مراسم مذهبی یا تشریفاتی سنت در بسیاری از فرهنگ ها. ختنه شده در اخبار به تازگی به دلیل برخی از مردم فکر می کنم این عمل دردناک و خطرناک است. اکثر پزشکان بر این باورند که افرادی که ختنه شده به عنوان نوزادان راحت با انتخاب پدر و مادر خود را برای آنها ساخته شده و هیچ تاسف. از سوی دیگر مردان بالغ نیز ممکن است انتخاب کنید که پوست ختنه گاه حذف شده آیا برای دلایل بهداشتی یا به عنوان یک موضوع شخصی زیبایی شناسی. در این مورد نگرانی در مورد مراقبت از آلت تناسلی مرد, روش های زیر ممکن است بوجود می آیند.

بحث در مورد ختنه

پزشکان که حمایت ختنه می گویند که آن سلامت جنسی فواید شامل نزدیک بین بردن طول عمر خطر ابتلا به سرطان آلت تناسلی تقریبا 100 برابر کمتر احتمال عفونت ادراری در طول دوران کودکی کاهش می یابد بروز balanitis و phimosis (شرایط موثر بر پوست ختنه گاه آلت تناسلی مرد) و کمتر در معرض خطر اکتساب و انتقال اچ آی وی و برخی دیگر از بیماری های مقاربتی است. عوارض ناشی از ختنه که شامل خونریزی یا عفونت نادر است (2 تا 3 درصد) و جدی یا تهدید کننده زندگی مشکلاتی مانند آسیب به آلت تناسلی و یا خونریزی بسیار نادر است.

از سوی دیگر با توجه به آکادمی اطفال آمریکا (AAP) در سال 1999 و 2005 مشکلات آلت تناسلی مرد مانند سوزش رخ می دهد می تواند با یا بدون ختنه; تفاوت وجود دارد در بهداشت به عنوان طولانی به عنوان مراقبت مناسب است که به دنبال وجود دارد و ممکن است یا نه ممکن است تفاوت در احساس جنسی و یا شیوه در مردان بالغ است. بنابراین آلت تناسلی عملکرد دست نخورده باقی می ماند یک راه یا دیگری و بسیاری استدلال می کنند که ختنه عمدتا موضوع انتخاب شخصی است.

در مورد ختنه روش

راه های مختلفی برای انجام ختنه است. برخی از پزشکان استفاده موقت گیره در حالی که دیگران با استفاده از پلاستیک بل که باقی می ماند بر روی آلت تناسلی مرد برای طول معینی از زمان. برای هر روش پزشک جدا ختنه گاه از سر آلت تناسلی مرد, برش یک شکاف کوچک در پوست ختنه گاه و قرار دادن گیره در ختنه گاه. او برگ گیره در جای خود برای چند دقیقه خونریزی متوقف شود. پس از آن پوست ختنه گاه می توان برش و حذف شد.

مراقبت از آلت تناسلی مرد ختنه

پزشک را ارائه دستورالعمل های خاص در مراقبت از ختنه. این ممکن است شامل:

· منطقه تمیز نگه داشتن.

· از بین بردن گاز پانسمان و استفاده از یک پانسمان جدید.

· آگاه بودن از طبیعی درمان مانند rawness و قرمزی در سر آلت تناسلی مرد و یک مقدار کمی از خون در ابتدا و یا زرد رنگ زهکشی بعد.

· نگه داشتن آلت تناسلی مرد تمیز کردن با آب و صابون.

· به دنبال مراقبت های پزشکی برای مسائلی مانند مداوم خونریزی بیش از حد درد یا نشانه ای از عفونت است.

حساسیت مسائل

مردان که با توجه به ختنه اغلب نگران است که آنها را به از دست دادن برخی از آنها طبیعی حساسیت. یافته های پژوهش در مورد این موضوع در حال مخلوط با برخی از مطالعات گزارش کاهش در حس و پس از فولاد فرسایش و دیگران نشان می دهد تفاوت معنی داری را در حساسیت از ختنه در مقابل ختنه نشده دیک. برخی از پزشکان بر این باورند که عدم حساسیت در آلت تناسلی مرد ختنه مردان است که گاهی اوقات احساسی مبتنی بر جای ریشه در یک مشکل فیزیولوژیکی.

ترویج سالم و پاسخگو آلت تناسلی مرد

مردانی که ختنه شده – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با یک دست نخورده ختنه گاه – اغلب پیدا کردن که یک آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد روغن) حاوی نرم کننده طبیعی و, مرطوب کننده کمک می کند تا برای افزایش آلت تناسلی مرد احساس و همچنین حفظ و حتی پوست و بافت و بهبود خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست. کیفیت آلت تناسلی ویتامین فرمول ممکن است به طور مستقیم به منطقه در پی پاکسازی روزانه برای حداکثر سود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *