قانون جذب و جذب پول
اکثر مردم به این فکر می‌کنند که، چگونه می‌توانم پول بیشتری به دست بیاورم؟ چگونه آرامش و رفاه بیشتری داشته باشم؟ چگونه بدهی و قرض‌هایم را بدهم؟ چگونه کسب و کارم را گسترش بدهم؟
در جواب باید به شما بگوییم: اراده و قصد این کار را داشته باشید. باید درخواست کنید و دریافت این خواسته برایتان باور کردنی باشد.
اگر جمله‌ی «پول ندارم» را زیاد تکرار می‌کنید، آن را با «پولش را دارم و می‌توانم بخرم» عوض کنید و این جمله را تکرار کنید. تکرار هر یک از این جملات احساسات شما را شکل می‌دهد و قانون جذب هم به احساسات و افکار شما پاسخ می‌دهد.
وقتی روی نداشته‌ها و کمبودهایتان تمرکز می‌کنید، از آنچه ندارید با اعضای خانواده حرف می‌زنید و به فرزندانتان می‌گویید پول کافی برای خرید فلان چیز را نداریم. اگر این روال را ادامه دهید هیچ وقت کمبودهایتان از بین نمی‌رود. چون آن چه را که نمی‌خواهید بیشتر جذب می‌کنید.
پس اگر فراوانی، ثروت، قدرت و آرامش می‌خواهید در مورد آن‌ها صحبت کنید.
حال وقتی با فرد پولداری برخورد می‌کنید، می‌دانید که بیشتر افکارش در مورد ثروت و فراوانی است، نه کمبود و نداری. او ثروت را آگاهانه یا ناآگاهانه به سمت خود جذب کرده است. او روی وفور نعمت و جذب ثروت تمرکز پیدا کرده و قانون جذب هم خواسته‌هایش را برآورده کردند. شما هم ثروتی را که او دارد، دارا هستید؛ تفاوت شما در این است که او بیشتر از شما به ثروت فکر کرده و روی کمبودها و نداشته‌ها تمرکز نکرده است. ثروت نادیده شما هم در انتظارتان نشسته است؛ پس درباره‌اش فکر کنید.

پولتان را ببخشید تا بیشتر پول بگیرید
بخشیدن پول عمل بسیار مؤثری برای به دست آوردن آن است. زیرا وقتی پولی را می‌بخشید، در واقع دارید به جهان این فرکانس را می‌دهید که من پول زیاد دارم و طبق قانون جذب، پول بیشتری به سمت شما بازمی‌گردد.
همین طور بخشیدن از صمیم قلب، احساس خوب و رضایت در شما ایجاد می‌کند و قانون جذب این احساس را می‌گیرد و دوبرابر به شما بازمی‌گرداند.
ثروت واقعی وقتی به دست می‌آید که شما در کنار رفاه و آسایش، به خوشبختی و خوشحالی و سعادت هم برسید. به دست آوردن پول تنها متضمن خوشبختی نیست؛ سریع ترین راه دست یافتن به پول بیشتر، شادی و خوشحالی در همین لحظه و امروز است.
همه‌ی ما با این تفکر بزرگ شدیم که برای به دست آوردن پول باید همیشه سخت کار کرد؛ اما باید این فکر را این گونه تغییر بدهیم که پول آسان و فراوان به دست می‌آید و هرچه زودتر این نگرش را دور بریزید. چون وقتی چنین تفکراتی داشته باشید، همان را نیز تجربه می‌کنید. شاید در ابتدا فکر کنید که این حقیقت ندارد و پول درآوردن مشکل است اما برای مدتی این افکار متناقض در ذهنتان جریان دارند. اما باز هم باید به خودتان تلقین کنید که پول درآوردن آسان است.

قانون جذب و جذب عشق
در هر رابطه حداقل دو نفر نقش دارند. برای شروع هر رابطه باید هر دو طرف را بشناسید. اول از همه باید خودتان را بشناسید. باید از معاشرت با خودتان لذت ببرید. راز قانون جذب همین جاست؛ باید از بودن با خودتان لذت ببرید و همان طور که دوست دارید دیگران با شما رفتار کنند، با خودتان رفتار کنید. تا قانون جذب این پیام را دریافت کند که شما با ارزش هستید و لیاقت محبت و احترام را دارید، تا افرادی سر راه شما قرار بگیرند که با شما همان گونه که می‌خواهید و لیاقتش را دارید برخورد کنند. باید به خودتان عشق بورزید تا دنیا هم به شما عشق بدهد. کار اصلی در زندگیتان خودتان هستید؛ به خودتان توجه کنید.
عشق ورزیدن به خود، کار بسیار سختی است؛ اما وقتی از این زاویه به موضوع نگاه کنید که شما نفر اول زندگی‌تان هستید و توجه به خودتان، در واقع می‌تواند راهی برای بهتر کردن روابطتان و کمک به نفر دوم و همچنین دیگران باشد. در اصل بقیه از به طور مداوم از این توجه و مراقبت بهره‌مند خواهند شد.
خیلی از ما انسان‌ها مسئولیت شادی و خوشحالی خود را به دیگران واگذار می‌کنیم، در حالی که آن‌ها نمی‌توانند توقع شما را عملی کنند؛ زیرا تنها یک فرد می‌تواند مسئول شادمانی و خوشبختی شما باشد و آن فرد فقط خودتان هستید. اطرافیانتان فقط می‌توانند در شادی شما سهیم باشند، خوشحالی و عشق و احترام درون خود شما نهفته است.
برای جذب عشق، خود را از عشق لبریز کنید تا آهن ربای عشق شوید.
زمانی که خواهان رابطه‌ای هستید؛ افکار، رفتار، اعمال ومحیط خود را با این خواسته هماهنگ کنید ومطمئن شوید که تضادی بین آن‌ها وجود نداشته‌باشد. در مورد آن چه خواسته‌اید فکر کنید و مطمئن شوید که رفتارتان با درخواستی که کرده‌اید هماهنگ هستند و تضادی در کار نیست. رفتار شما باید نشان دهنده‌ی چیزی باشد که منتظر دریافت آن هستید و طوری عمل کنید که انگار آن چه را خواسته‌اید قبلاً گرفته‌اید. برای خواسته‌هایتان جای مناسب در زندگی‌تان باز کنید.
باید بدانید که هرعملی که انجام می‌دهید به فکری مربوط می‌شود که قبل از آن در ذهن شما جاری شده است. افکار ما در احساسات، طرز بیان و رفتار ما خودشان را نشان می‌دهند.
ممکن است نسبت به عمیق ترین افکار خود آگاهی نداشته باشیم؛ اما می‌توانیم با بررسی رفتارمان، به ماهیت افکارمان پی ببریم.
برای بهتر شدن یک رابطه، به نکات مثبت طرف مقابل و آنچه را که در او تحسین می‌کنید فکر کنید، نه به ضعف‌ها و نکات منفی‌اش. وقتی که روی خوبی‌ها تمرکز می‌کنید، آن‌ها را تشدید می‌کنید و بیشتر به دست می‌آورید و نادیده گرفتن ضعف‌ها و کاستی‌ها، باعث می‌شود زیاد به آن‌ها فکر نکنید و بیشتر به سمت خودتان جذب نکنید، در عوض خوبی ها را بیش از پیش ببینید.
حتی اگر در رابطه‌ای رنج می‌برید، اختلاف شدیدی در کار است یا او به شما بی احترامی می‌کند، هنوز هم می‌توانید آن رابطه را عوض کنید.
خصوصیات مثبت و هرآنچه را که در آن شخص تأیید می‌کنید و اینکه چرا این صفات را دوست دارید، با خود مرور کنید. مثلاً شاید شوخ طبعی و پشتیبانی او برایتان مهم باشد. در نتیجه وقتی روی توانایی‌ها و خوبی‌های او تمرکز می‌کنید، آن‌ها را بیشتر تجربه می‌کنید و مشکلات برطرف می‌شوند.

منبع :

https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *