[ad_1]

ما اطلاع ما چگونه تغییر چهره اما همانطور که سن ما شروع به دیدن همه جدید علائم قابل مشاهده پیری شروع به ظاهر می شود. آن را به عنوان سنین پوست از دست می دهد و کلاژن و خاصیت ارتجاعی و شروع به خم شدن و این باعث خواهد شد که ما برای به دست آوردن همزمان با کشیدن پوست. ما همچنین می توانید به صورت دوره ساخت گونه ها و معابد و نگاه صاف و توخالی و لب ها می تواند نازک تر و کمتر تعریف شده است. چین و چروک و خطوط ریز را نیز دیر یا زود حضور خود را احساس.

مایع لیفتینگ صورت می توانید آدرس علائم پیری بدون نیاز به هر گونه تهاجمی مداخله و آن را یک جایگزین موثر به سنتی جراحی کشیدن صورت. این کمک خواهد کرد که به اصلاح بالا اواسط و مناطق پایین تر از صورت دادن یک تجدید ظاهر که ظریف و کاملا طبیعی به دنبال.

مایع لیفتینگ صورت با استفاده از روش تزریقی درمان; دقیقا قرار می گیرد پرکننده های پوستی برای کمک به افزایش حجم و شکل صورت خود را و بوتاکس برای کاهش چین و چروک, چین و چین که همچنین کمک می کند تا برای جلوگیری از بیشتر خطوط و چین و چروک از تشکیل.

این یک غیر جراحی برای درمان افتادگی صورت امکانات به شما نگاه جوان و تجدید. این روش کمک می کند تا به آرامی بلند کردن ویژگی های صورت, کاهش چین و چروک, چین و چین و بازگرداندن, طبیعی, خمیده خطوط صورت. نتایج نشان می دهد بیشتر استراحت و دوباره جوان چهره است.

بوتاکس

این تزریق بوتاکس را خنک کردن صورت, نرم کننده خطوط و چین و چروک پوست, از بین بردن خطوط اخم و کلاغ پا و پیشانی چین. دقیقا قرار می گیرد بوتاکس نیز می تواند به شما یک چشم آسانسور و بالابر گوشه دهان.

پرکننده های پوستی

پرکننده های پوستی خواهد شد اضافه کردن حجم به پر کردن گونه ها, افزایش و ایجاد یک آرام منحنی به دنبال جوان چهره است. برخی از مهمترین پیری خطوط و چین و در صورت در منطقه بین بینی و دهان و این می تواند خود را ترک و به دنبال چهره خسته و سالخورده اما آنها می تواند به راحتی اصلاح شده با پرکننده.

این روزها وجود دارد گزینه های بیشتر از همیشه برای خودمان نگاه جوان تر. برای کاهش چین و چروک پوست پری و جوانی از سر گرفتن پوست بدون نیاز به عمل جراحی و سپس یک غیر جراحی مایع لیفتینگ صورت است که یک جایگزین ایده آل که شامل بدون عمل جراحی و بدون زخم است.

درمان غیر تهاجمی است آن را بدون نیاز به تسکین درد و می توان در کمتر از سی دقیقه. چهره نیست به طور کامل دگرگون شده اما آن را ندارد به ظریف, نتایج, صاف کردن پوست, پر کردن و فریاد مناطق که در آن حجم رفته و آن را تا حد زیادی بهبود اعتماد به نفس.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.