[ad_1]

بسیاری از زنان صرف سال و بی شماری دلار سرمایه گذاری در کرم ها و محصولات است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از پیری را از چهره خود را. متاسفانه بسیاری از زنان فراموش نکنید که برای مراقبت از گردن و قفسه سینه تا زمانی که خیلی دیر است. یک زن گردن و قفسه سینه تحت پوشش توسط ظریف پوست نازک و شبیه به آن در صورت می شود. زیرا این پوست بسیار شکننده و بسیار ظریف آن سنین سریع تر از بقیه بدن. با این حال بسیاری از زنان نمی دانند که خود را به گردن و قفسه سینه نیاز به درمان خاص تا زمانی که آنها رو تضعیف شده wrinkly پوست. این چین و چروک دور می تواند یک فرد سنی به سرعت حتی اگر پوست صورت خود را به نظر می رسد جوان و انعطاف پذیر است.

بدتر از همه بیشتر کرم و ژل تنها کار برای جلوگیری از پیری معکوس آن است. حتی جراحی پلاستیک کار نمی کند زمانی که آن را می آید به گردن و قفسه سینه. تا همین اواخر زنان تا به حال هیچ چاره ای جز پذیرش خود را به گردن و قفسه سینه مسائل. اما نسبتا جدید محصول Nexifirm توزیع توسط Dermagevity داده است زنان جدید امید. Nexifirm است یک نوع متفاوت از محصول پوست به دلیل آن است که به طور خاص فرموله شده برای هدف تضعیف پوست منحصر به فرد است که به گردن و قفسه سینه. Nexifirm مواد تشکیل دهنده است که باید بطور علمی نشان داده شده است به سفت و محکم و چاق و چله پوست گردن و قفسه سینه نگاه منطقه تنگ تر و بیشتر برداشته. در اینجا چگونه Nexifirm را مواد تشکیل دهنده قوی کار می کنند.

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید (HA) است که یک محصول شگفت انگیز است که تنها به تازگی مورد استفاده در صنعت زیبایی. اگر چه بسیاری از زنان ممکن است خجالتی و دور از محصولاتی که حاوی اسیدهای هکتار است که در واقع تولید شده توسط بدن ما به طور طبیعی و به عنوان یک روان کننده برای مفاصل شفا ساز و همراه تقویت کننده است. اما همانطور که سن ما سست هکتار و بدن ما را بهبود آهسته تر. آنچه دانشمندان کشف کرده اند این است که وقتی در هکتار است که تکثیر در آزمایشگاه و با توجه به بیماران آنها التیام سریع تر و با کمتر زخم.

چون HA کار می کند برای کمک به بدن سلول های بازسازی و التیام سریع تر محصول زیبایی تولید کنندگان باید متوجه ذاتی آن سود برای زنان امید به نگاه جوان و تازه. فقط به عنوان HA کمک می کند تا بیماران بهبودی سریع تر از یک عمل جراحی و یا آسیب هکتار نیز کمک می کند تا کاملا خوب است, اما شاید, مسن, پوست روشن کردن سلول های بیش تر به سرعت آشکار جوان, محکم کردن پوست است.

انار

یکی دیگر از دلایل که چرا زنان تجربه افتادگی و چین و چروک پوست است چرا که پوست خود را تبدیل به آسیب دیده به دلیل خشکی و بیش از کشش. انار یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده در Nexifirm بود که ریشه آن در علوم و پزشکی است. انار در اصل موجود در کبد کوسه و مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک عامل پیوند برای برخی از داروها. اما انار بعدها کشف شده در دیگر گونه های گیاهی و جانوری از جمله انسان و داشت به یک روان کننده. اما متاسفانه همانطور که سن بدن ما را کمتر انار و پوست می تواند تبدیل به خشک و سست و استحکام.

خوشبختانه دانشمندان یک راه برای استخراج عصاره از زیتون و محصولات مانند Nexifirm پیدا کرده اند موفقیت های بزرگ در اضافه کردن آن به محصول خود را برای افزایش رطوبت و آبرسانی پوست است.

Lauroyl پرولين

یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده فعال در Nexifirm است Lauroyl پرولين (LP) ماده ای است که کمک می کند تا پوست سفت. چرا که بسیاری از زنان تجربه تضعیف شده و همچنین چین و چروک در گردن و قفسه سینه منطقه Nexifirm شامل LP به عنوان یک راه برای مبارزه با افتادگی پوست. LP با این نسخهها کار در راه همان است که کافئین یکی دیگر از ضد پیری ماده کار می کند. چه LP می کند ترفند سلول های پوست به انتشار برخی از آنها بافت چربی و آب است. هنگامی که سلول های انتشار این سنگین وزن را تحمل مواد وجود دارد که تقریبا فوری سفت کردن پوست است.

Aquaxyl

Aquaxyl ماده ای است که توسعه داده شده است به عنوان یک محصول زیبایی از مواد تشکیل دهنده. Aquaxyl کمک می کند تا سلول های حفظ رطوبت و جلوگیری از پوست از خشک شدن و در نتیجه آسیب دیده است. آنچه واقعا قابل توجه در مورد این ماده این است که محقق را در بر داشت که Aquaxyl نه تنها می افزاید رطوبت اما آن را نیز کمک می کند تا بدن یادگیری به طور طبیعی حفظ رطوبت آن در طول زمان است. محققان دریافته اند که سلول های از دست دادن آب کاهش یافته بود پس از یک ماه با استفاده از Aquaxyl بر روی پوست است.

اگر چه محصولات موضعی اغلب چپ زنان نا امید در گذشته Nexifirm است برخی بسیار قوی و مواد به اثبات رسیده است که طراحی شده برای تولید نتایج قابل توجه. اگر شما علاقه مند در معکوس نگاه از پیری پوست گردن و قفسه سینه این محصول است که قطعا ارزش امتحان کنید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *