[ad_1]

Urosurgery در کشورهای غربی هزینه 5 تا 6 بار به عنوان بسیاری به عنوان در هند. اما شما می توانید یک بسته مقرون به صرفه برای nephrostomy در هند. شما می توانید درمان خود را در اینجا انجام می شود و در کسری از هزینه های که در آن انجام شده است در اروپا و یا امریکا است. بیمار می تواند به اینجا می آیند که در آن او را تحت درمان پزشکی است و می تواند لذت بردن از هند توریستی مقصد به عنوان و هنگامی که توصیه شده توسط پزشکان. بسته کامل را به شما هزینه کمتر که چه چیزی شما را مجبور به پرداخت برای هزینه های پزشکی به تنهایی در دیگر کشورهای خاورمیانه است. به رسمیت شناختن این واقعیت است که وجود دارد عدم وجود کل از عقل پشتیبانی قبل و بعد از درمان خدمات به بیماران بین المللی که به دنبال به جلو به هند برای اعمال جراحی مختلف گزینه های منجر به تولد گردشگری پزشکی در هند. در حال حاضر یک روز در صنعت گردشگری مختصات تمام پزشکی و نیازهای سفر بین المللی برای بیماران به دنبال جراحی در هند. هندی جراحان تجربه های گسترده ای در تسهیل بین المللی مراقبت های پزشکی. برای ارائه بهترین هندی, بهداشت و درمان, پزشکی و گردشگری همکاری با شماره های انتخاب شده از پیشرو متخصصان پزشکی و بیمارستان های خصوصی برای ارائه بالاترین استانداردهای ممکن است به بیماران است. عمده صنعتی شهرهای بمبئی و پونا گوا و غیره را فراهم می کند nephrostomy در هند در یک هزینه معقول.

یک nephrostomy یک روش جراحی است که توسط یک لوله استنت یا کاتتر قرار داده شده است از طریق پوست و به کلیه. آن نیز به نام راه nephrostomy. آن است که معمولا زمانی که یکی از حالب مسدود شده و ادرار است که تولید شده توسط کلیه نمی تواند جریان رو به جلو است. به عقب فشار انباشته ادرار می تواند باعث آسیب به کلیه و بافت و در نتیجه نارسایی کلیه.

شرایط:

حالب مسدود شده توسط سنگ کلیه.

حالب مسدود شده توسط یک تومور.

وجود یک سوراخ در حالب یا مثانه و ادرار نشت به بدن است.

به عنوان یک روش تشخیصی برای ارزیابی کلیه آناتومی.

به عنوان یک روش تشخیصی برای ارزیابی عملکرد کلیه

مزایای:

این یک روش امن برای تخلیه ادرار از کلیه خود را و می تواند شما را با ارائه به موقع امداد از دستگاه ادراری انسداد است. عدم انجام Nephrostomy در زمان می تواند منجر به آسیب به کلیه قرار دارند با توجه به فشار و ممکن است منجر به نارسایی کلیوی

خطرات:

عفونت در این سایت

سوراخ شدن کليه calyces یا لگن

خونریزی بیش از حد

پلورال افيوژن hydrothorax یا pneumothorax

واکنش های آلرژیک به رنگ

قرمزی و درد از پوست اطراف کاتتر

نشت از کاتتر که در اطراف سایت

پزشکی و صنعت ادامه خواهد داد به دنبال کردن و همکاری با رهبران در هر زمینه تخصصی به منظور ارائه بالاترین کیفیت خدمات پزشکی به بیماران است. هدف آنها این است که برای ایجاد رابطه بلند مدت با پزشکان متخصص که سهم به استانداردهای اخلاقی و تعهد به مراقبت از بیمار است. Nephrostomy در هند است که در یک قیمت بسیار پایین در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی است. دولت هند به تنظیم قانون جدید صدور ویزا آزادانه برای درمان پزشکی برای اتباع خارجی. پزشکی ویزا مفید خواهد بود برای کسانی که برای دراز مدت روش های پیچیده مانند جایگزینی زانو جراحی قلب. بنابراین افرادی که در حال حاضر به هر نوع عمل جراحی باید در نظر هند است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *