[ad_1]

با تشکر از کشف اخیر شما در حال حاضر می تواند معکوس از دست دادن قابلیت ارتجاعی از زایمان و پیری و تنگ تر از همیشه! و شما می توانید آن را به طور طبیعی و بدون عمل جراحی و یا مواد مخدر! احساس اثر بلافاصله خود را با نرم افزار برای اولین بار.

“Manjakani” کمک کرده است بی شماری ارتباط جنسی, لذت بیشتر انجام sex و برگرداند شور و شوق خود را برای یکی دیگر. آن شناخته شده است به بهبود روابط و خارج شدن از تخت!

“گال مازو” (manjakani در زبان مالایی) آمده از درختان بلوط بومی آسیای صغیر و ایران. آنها تولید می شود زمانی که برگ از درخت بلوط (از نظر علمی شناخته شده به عنوان بلوط infectoria) در حال نفوذ توسط گزش زنبور. خود به خود واکنش شیمیایی ناشی از نفوذ تحریک برگ برای تولید یک مدور سخت توپ به نام بلوط صفرا.

غنی از تانن و ویتامین های A و C و کلسیم و آهن و جوهر مازو و گالیک اسید, فیبر, پروتئین و کربوهیدرات بلوط گال دارای یک نوع منحصر به فرد از سخت گیری که در عمل برای بازگرداندن سلامت تن و قدرت در مهبل (واژن). به خوبی شناخته شده از زمان های قدیم اعراب و ایرانیان و هندی و چینی و مالزی به طور سنتی استفاده می شود گال مازو پس از زایمان و درمان ترشحات واژن و مرتبط با عفونت.

روان و جلوتر در همان زمان

“Manjakani” است که بر خلاف هر گونه دیگر روان کننده یا کرم سفت چرا که این تدابیر به طور طبیعی در حالی که ارائه تنها مقدار مناسبی از روانکاری برای حداکثر لذت و آسایش است.

آنچه در آن است ؟

Manjakani به همراه ژل حاوی عصاره گال مازو قابل توجه عنصر طبیعی است که باعث افزایش تنش عضلانی در کاهش مهبل (واژن) را قادر می سازد محکم گرفتن برای افزایش لذت جنسی برای هر دو طرف. در حال حاضر اضافه شده با عصاره Pueraria Mirifica به منظور افزایش بیشتر روغن طبیعی و سالم واژن قابلیت ارتجاعی و سلامت.

چگونه کار می کند ؟

بلوط صفرا را قابض خواص به پوست را سفت و اثرات در حالی که خواص آنتی اکسیدانی آن تن تا دیواره های واژن به کمک معکوس از دست دادن قابلیت ارتجاعی با توجه به افزایش سن تغییرات هورمونی و زایمان. این خواص نیز کمک به کاهش مشکلات ناشی از سن مربوط به نازک شدن بافت واژن. آن ضد عفونی کننده طبیعی اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از عفونت.

چگونه به استفاده از آن ؟

فشار کمی Manjakani به همراه ژل را بر روی انگشت خود را و به آرامی رفت و برگشت در داخل مهبل (واژن). سفت اثر را می توان با تجربه تقریبا بلافاصله. حداکثر اثر احساس خواهد شد در عرض 10 تا 15 دقیقه پس از درخواست.

به عنوان زنان سن واژن پوشش رقیق باعث سوزش دردناک مقاربت افزایش خطر ابتلا قارچی و عفونت های باکتریایی. “Manjakani” (بلوط صفرا) ثابت شده است برای کمک به بازگرداندن سلامت مخاط بافت کاهش این مشکلات است. با توجه به آن خواص ضد التهابی manjakani نیز ایدز در شفا خارجی بافت آسیب های پس از زایمان. می توان آن را از خارج به کاهش تورم و کبودی ناشی از صدمات جزئی در ناحیه واژن. آزمایشات بالینی نشان داده اند که آن را نیز افزایش پاسخ جنسی و صمیمیت.

تحقیقات همچنین نشان داده است که Manjakani عصاره طبیعی دارای خواص ضد عفونی کننده موثر هستند که در از بین بردن باکتری قارچی و عفونت های قارچی اصلی ترین علل خارش و بوی ناخوشایند در منطقه صمیمی. خواص قابض خود را کمک به کاهش بیش از حد تخلیه.

مکرر باکتریایی یا قارچی, عفونت و استفاده از صابون های تند می تواند باعث تغییر رنگ (تیره) از پوست در منطقه صمیمی. Manjakani کمک می کند تا برای حفظ رنگ طبیعی این منطقه است. این همچنین شامل منحصر به فرد خواص آنتی اکسیدانی است که موثر در کاهش تشکیل ملانین و جلوگیری از تغییر رنگ.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *