[ad_1]

سینه بند خود را نیاز دارد به شدت تغییر خواهد کرد پس lumpectomy یا ماستکتومی جزئی. در حالی که پیدا کردن بند برای بدن جدید خود را ممکن است تجربه خسته کننده ممکن است به نگاه و احساس خوب در خود بند جدید! نوع سینه بند یا پروتز شما در نهایت می پوشند خواهد بود تعیین اندازه و نوع خود را lumpectomy. این مهم است به دنبال مشاوره دکتر خود را در مورد مناسب بند به ویژه بعد از عمل جراحی خود را.

چه نوع از سینه بند مناسب و بلافاصله پس از عمل جراحی?

دکتر شما توصیه می کنیم این نوع سینه بند شما باید پوشیدن بلافاصله پس از عمل جراحی خود را. یک گزینه رایج است فولاد فشرده سازی سینه. یک فولاد فشرده سازی بند ترویج سلامت پستان پس از عمل جراحی و اعمال خواهد شد و حتی فشار بر روی سینه های خود برای شفا. این نوع سینه بند نیز تجویز شده معمولا به بیمارانی که مستعد ابتلا به lymphoedema.

گاهی اوقات پزشکی-کلاس فشرده سازی بند مورد نیاز است بنابراین ممکن است پزشک پیشنهاد می کنم یک نرم فنجان سینه بند. کم اثر بند ورزشی نیز موثر است. اگر شما انتخاب یک سینه بند ورزشی, مطمئن شوید که آن کم است و یا تأثیر متوسط به بالا تاثیر بند ورزشی ممکن است به حد فشار. یکی دیگر از گزینه این است که یک جبهه-بسته بند است که ساده تر برای قرار دادن در و خاموش.

چه نوع بند می کنم فصل بعد از من زخم التیام یابد ؟

هر زن متفاوت است و پس از آن حیاتی به توجه به بدن خود را. آن نیز بستگی دارد که در آن شما عمل جراحی انجام شد از آنجا که شما ممکن است حساس در مناطق خاص.

اگر شما حساس در دو طرف و یا پایین سینه های خود را, شما ممکن است ترجیح می دهند غیر از بند underwire. و اگر وجود دارد یک تفاوت کوچک در اندازه شما ممکن است به نفع یک کشش فنجان سینه بند بدون بالشتک یا پر کردن.

چگونه می تواند من را به سینه من نگاه حتی بیشتر?

این مهم است که شما احساس عاطفی راحت در خود بند جدید به عنوان به خوبی به عنوان جسمی راحت است. اگر شما ناراحت اندازه تفاوت از سینه خود را دارد و یک تن از راه هایی برای ایجاد یک متعادل شبح.

یکی از طبیعی ترین به دنبال راه حل است که به پوشیدن یک جزئی فرم سینه و یا جبران خسارت فرم. این بند درج صاف و پر کردن بافت سینه به جای تعویض کل پستان. بخشی از فرم سینه را می توان با هر ماستکتومی سینه بند. اگر شما علاقه مند به پوشیدن لباس فرم در یک فرم به طور منظم سعی کنید یک سینه بند است که دارای یک پوشش کامل جام.

اگر شما علاقه مند به پوشیدن آشکار پوشاک و نیاز به پر کردن یک طرف سعی کنید یک سینه بند با جابجایی فشار پد. با از بین بردن پد از بزرگتر سمت خود سینه ها کوچک را اضافه حجم.

چگونه می توانم پیدا کردن اندازه من بعد از یک lumpectomy?

این مهم است که برای سلامت پستان خود را که شما اندازه گیری برای اندازه صحیح خود را. شما باید خود را به اندازه بند به بزرگتر ، اگر شما مطمئن نیستید از اندازه خود را در اینجا جهت پیدا کردن اندازه سینه بند خود را هنگامی که یک سینه بزرگتر از دیگری است. آن است که مفید به کسی که به شما کمک کند با این که آنها می توانید مطمئن شوید که نوار اندازه گیری مستقیم.

1) اندازه گیری قفسه سینه خود را به طور مستقیم در زیر سینه خود را ساخت یک خط راست در پشت خود را. این نوار اندازه گیری باید تنگ شود اما نه برش به شما. این گروه خود را اندازه گیری.

2) اندازه گیری بزرگتر از سینه خود را. برای انجام این کار شروع با نوار اندازه گیری در قفسه سینه خود را دیوار بین سینه. بیش کمال بخشی از سینه خود و در نیمه راه در سراسر خود را به عقب و توقف در ستون فقرات.

3) ضرب این اندازه گیری توسط دو. این جام خود را اندازه گیری.

4) وارد این اندازه گیری در سینه بند, ماشین حساب ابزار برای دیدن اندازه سینه بند خود را. آگاه باشید که سینه بند اندازه است که همیشه در نقطه پس از آن ممکن است برخی از آزمون و خطا برای پیدا کردن اندازه مناسب.

اگر شما نیاز به کمک های اضافی با پروتز اندازه احساس رایگان برای تماس با ما, سینه بند مناسب خط تلفن برای مشاوره شخصی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *