[ad_1]

با توجه به 2013 شماره 3 از سلامت سفر موضوع افزایش تعداد زنان مشتریان اخذ جراحی زیبایی اندام تناسلی (GCS) می تواند تا حدودی توضیح داد: با افزایش آگاهی از روش های است که در حال حاضر در دسترس است. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات مفید در مورد این روش در اینترنت و همچنین در برخی از زنان پیشرو مجلات.

که بهترین عمل جراحی نامزد کنید ؟

یک labiaplasty برای شما خوب است اگر شما ناراحت برجسته شکل یا اندازه لب minora. اگر شما لب minora که به خصوص طولانی و یا بزرگ و احتمالا شما تجربه برخی از درجه ای از ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس هایی که تنگ اتصالات و یا در طول ورزش این روش را انجام دهید شما خوب است.

برخی از زنان هستند که نه تنها با ظاهر خود لب minora. این می تواند باشد که یک طرف ممکن است بزرگتر و یا طولانی تر از دیگر, و یا زایمان به منفی تغییر ظاهر. اگر شما سقوط در زیر هر یک از این دسته بندی ها GCS مفید خواهد بود برای شما به عنوان آن را نیز افزایش اعتماد به نفس خود را.

قبل از عمل جراحی اقدامات

اولیه خود را با مشاوره با متخصص زیبایی جراح اجازه خواهد داد که او و یا او را به انجام یک ارزیابی بالینی خود لب و بحث خود را در تاریخچه پزشکی دقیق. جراح خواهد شد و سپس بحث در جزئیات این عملیات از جمله اوایل دوره بهبود و شخصی خود انتظارات پس از عمل جراحی است.

دوم مشاوره ممکن است لازم باشد قبل از عملیات به مطمئن شوید که شما به طور کامل درک روش و به توافق شما یک فرصت از پرسیدن هر گونه سوال بیشتر در مورد عمل جراحی است.

ترتیبات را به دور از فعالیت های روزانه خود را برای چند روز اجازه می دهد تا درمان مناسب و استراحت پس از عمل جراحی است. همچنین سازماندهی برای کسی به شما انتخاب کنید تا پس از عمل جراحی به عنوان شما باید به رانندگی نیست.

این روش جراحی

عمل جراحی به طور کلی مستلزم کاهش درونی لب به طوری که آنها نمی بیرون زیر لب بیرونی. عمل جراحی است که تحت بیهوشی و طول می کشد تنها در حدود 45 دقیقه است. جراح با بهره گیری از انحلال بخیه و زخم بسیار ناچیز است.

پس از عمل جراحی, مراقبت های

پس از عمل شما تنها مجاز به رفتن به خانه پس از دوره نقاهت به طور کامل از بیهوشی. جراح یا anaesthetist تجویز برخی از داروهای ضد درد فقط در صورتی که شما تجربه برخی از عوارض سطح از ناراحتی در چند روز اول پس از عمل جراحی خود را.

ترتیب به کسی که با شما اقامت یک شبه پس از ترخيص به طوری که شما لازم نیست فشار بخیه با جزئی کارهای خانه. پزشک به شما خواهد داد پس از عمل دستورالعمل است که شما باید به دنبال مراقبت های بزرگ است.

مزایای

با توجه به Journal of Sexual Medicine Vol. 8 شماره 6 از سال 2011 بسیاری از زنان تحت عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی گزارش ذهنی بهبود عملکرد جنسی و به طور کلی رضايت از تصوير بدن. زن GCS روش به نظر می رسد افزایش تجربه جنسی بسیاری از بیماران و ملاقات با خواسته های کاربردی و لوازم آرایشی و بهداشتی بهبود است.

خطرات ناشی از عوارض

درست مانند هر عمل جراحی, عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی همراه با استاندارد آن خطرات جراحی مانند درد و تورم و عفونت خونریزی و زخم. کبودی و تورم مشترک هستند اگر چه این باید به حل و فصل در حدود هفت تا ده روز. یک جراح با تجربه را مورد بحث همه خطرات همراه با شما به خوبی در پیشبرد. به طور متوسط اگر قبل از این عمل شما سالم بودند خطر از هر گونه عوارض بسیار کم است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.