[ad_1]

برای بسیاری از خانواده ها در سراسر جهان یک زن بکارت با ارزش است به دلایل بسیاری از جمله اجتماعی و مذهبی و همچنین به دلایل اقتصادی. این پرده توسط یک لایه نازک از بافت واقع در خارج از مهبل (واژن) و آن را به راحتی می شکند زمانی که زن مختلف درگیر در فعالیت های ورزشی و یا زمانی که آنها باید خود را در اولین برخورد جنسی. زنان در حال حاضر می توانید بکارت خود را از طریق hymenoplasty.

Hymenoplasty شامل تعمیر و یا بازسازی پرده بکارت. کسانی که با توجه به این روش می توانید ببینید کشورهای مختلف از جمله هند به انجام آن است. تقاضا از hymenoplasty در هند در حال افزایش است و مشتری باید انجام تحقیقات کافی در این مراکز پزشکان مختلف است که ارائه این روش. در حالی که انجام این کار, آنها همچنین باید اطمینان حاصل شود برای بررسی شهرت صلاحیت و تجربه جراحان مسئول انجام این روش است.

قبل از عمل جراح را انجام کامل معاینه زنان و پایه تصمیم خود را در نتایج به دست آمده است. آنها نیز باید برای برقراری ارتباط نیازهای خود را در این مرحله به منظور اجازه می دهد تا جراح به آنها را درک کنید. بهترین جراح از hymenoplasty در هند خواهد شد و اطلاع رسانی به مشتریان در مورد جوانب مثبت و منفی مسائل دیگر مربوط به عمل جراحی برای فعال کردن آنها بهترین تصمیم.

برخی از روش های درگیر در این عمل جراحی عبارتند از:

1 سنتی بخیه – این روش به منظور تسهیل درمان پس از سوء استفاده جنسی و یا حمله. آن است که توصیه می شود آن را به عنوان به زودی پس از این حمله به عنوان امکان پذیر است.

2 لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی شامل ایجاد یک غشاء بدون تامین خون. این غشاء ساخته شده از ژلاتین کپسول تولید شده از خون مانند بافت. برای بهترین نتایج آن باید انجام شود و چند روز قبل از ازدواج در نظر گرفته شده.

3 ایجاد یک پرده – این انجام شده است با استفاده از یک فلپ از مخاط مهبل (واژن). آن استفاده می شود همراه با خون و بیماران نمی توانند به دخول sex برای حداقل سه ماه.

4 پرده بکارت بازسازی – این شامل دوخت لب بیرونی واژن از طریق یک فرآیند به نام infibulation. در این فرایند, مهبل (واژن) است که بخشی از مهر و موم شده و یک سوراخ کوچک در سمت چپ برای خون قاعدگی گذشت.

مشتری نیز باید آگاهانه در مورد انواع مختلف از روش های موجود و نوع جراحان تخصصی در. برخی از این جراحان ممکن است انتخاب کردن برای عمل جراحی لیزر در حالی که دیگران ممکن است انتخاب رادیو فولاد چاقوی کوچک جراحی و یا روش است. هزینه hymenoplasty در هند متفاوت است با توجه به عوامل مختلف مانند نوع روش و تکنیک و انتخاب دکتر و همچنین به عنوان محل درمانگاه.

این روش جراحی را ندارد مدت زمان طولانی اما بسته به تکنیک مورد استفاده مشتریان اطلاع داده می شود توسط جراحان. آنها همچنین اطلاع در مورد مقدار زمان صرف شده برای بازیابی و لازم است روش های مراقبت از آنها نیاز به انجام به تسریع بهبودی. بیماران همچنین باید پیدا کردن زمان آن را امن خواهد بود برای آنها را به از سرگیری مقاربت جنسی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.