[ad_1]

Haemorrhoid عمل جراحی نیاز به اقامت یک شب در بیمارستان است. قبل از عمل جراحی بیمار قرار دادن در رژیم غذایی خاص به تمیز کننده روده. تنقیه و مسهل استفاده می شود برای پاک کردن دستگاه گوارش. عمل جراحی انجام شده است تحت بیهوشی و anoscope به مشاهده بواسیر. این روش شامل برش پایین عرضه به بواسیر و سپس به دنبال حذف آن است.

درد و ناراحتی در عمل انجام شده در طول این فولاد روند. اما هنوز هم درد داروها شاغل هستند به سهولت درد و رنج است. پس از عمل جراحی رکتوم منطقه مورد بررسی قرار گرفت بر اساس ساعات روز:. آن مهم است برای جلوگیری از یبوست پس از عمل جراحی. بنابراین بیماران ممکن است تشویق به ورزش نوشیدن مقدار زیادی از مایعات و خوردن یک رژیم غذایی پر فیبر.

عمل جراحی هموروئید است که به طور معمول بر روی یک بیمار که دارای درجه بالایی از هموروئید. مراحل در hemorrhoidectomy یا عمل جراحی هموروئید می تواند به عنوان تعریف شده:-

o قبل از عمل جراحی

o در حین عمل جراحی

o پس از عمل جراحی

قبل از عمل جراحی

یک بیمار که مقرر شده است برای عمل جراحی هموروئید است که رنج می برند از حاد آن شدت. بنابراین بیمار ترس و اضطراب گرفته مراقبت از. قبل از عمل جراحی بیمار نگه داشته است در ویژه پایین باقی مانده رژیم غذایی برای نگه داشتن روده بزرگ پاک کردن برای عمل جراحی است. بیمار بواسیر مورد بررسی قرار گرفت. مدفوع نرم کننده و تنقیه استفاده می شود به نگه داشتن روده و تمیز…. ناحیه رکتوم کاملا تمیز است. بیماران توصیه به رفتن برای گرم وان حمام که در آن بیمار نشسته در آب گرم بیش از نرم خورده حوله برای 15-20 دقیقه. پس از این فرایند تحت تاثیر دارو یا زهر ابکی است که تمیز یک بار دیگر با حوله نرم.

در طول عمل جراحی

عمل جراحی هموروئید انجام شده است با بیمار تحت بیهوشی. در طول عمل جراحی هموروئید هنگامی که جراح از طریق anoscope می بیند هموروئید و اطراف آن بافت. خون با فولاد بخیه (بخیه) و بافت هموروئیدی برداشته شده است.

Hemorrhoidectomy مهم است که در درمان گسترده یا شدید بواسیر است. این می تواند مورد استفاده در درمان هموروئید داخلی و خارجی و همچنین به عنوان کسانی رخ می دهد که هر دو داخلی و خارجی در همان زمان.

پس از عمل جراحی

مانند با بسیاری از روش های جراحی و درد و ناراحتی های شایع پس از عمل جراحی هموروئید. این داروها تجویز می شوند برای تسکین درد و وان حمام استفاده می شود برای از بین بردن ناراحتی و ترویج شفا. پس از عمل جراحی و نظارت مستمر از ناحیه رکتوم انجام شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ بیشتر خونریزی و غیره را در محل. برای جلوگیری از یبوست بیماران را تشویق به ورزش منظم و داشتن یک رژیم غذایی سرشار از الیاف و نوشیدن مقدار زیادی مایعات. مسهل در صورت لزوم ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به نرم شدن مدفوع و جلوگیری از شدت فشار در رکتوم و مقعد منطقه است.

فواید و خطرات بالقوه

عمل جراحی هموروئید موثر ترین درمان برای بواسیر. آن را حذف بواسیر با تقریبا بسیار ناچیز شانس خود را در محدوده زمانی معین. با این حال مانند هر عمل جراحی وجود دارد برخی از خطرات مرتبط با hemorrhoidectomy. این عوارض به حداقل برسد می تواند با مناسب پست فولاد مراقبت و کنترل و توجه به مصرف مایعات و استفاده مناسب از مسهل و نرم کننده مدفوع پس از عمل جراحی است. عوارض hemorrhoidectomy ممکن است شامل. اما منافع کنون نادیده گرفتن خطرات مرتبط با استفاده از این روش است.

o درد.

o احتباس ادراری.

o عفونت های دستگاه ادراری.

o بسته بندی مدفوع.

o تاخیر در خونریزی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *