[ad_1]

چوبی futon فریم در انواع سبک و رنگ و اندازه. اگر چه پاینوود futon قاب تحت سلطه بازار برای سال های بسیاری چوب جنگلی futon قاب قیمت ها همچنان به سقوط آنها شايع تر و مقرون به صرفه است.

اگر چه منطق ممکن است نشان می دهد که چوب جنگلی futons بیشتر indestructible از چوب کاج فریم وجود دارد بسیاری از فریم چوب جنگلی در بازار است که بیشتر مستعد ابتلا به شکست فاجعه بار تر از دیگران است. اما با برخی از دانش پایه در مورد چوبی futon ساخت قاب شما باید اعتماد به نفس بیشتری که شما در حال مقایسه مدل ها و قیمت ها.

زمانی که تحقیق در مورد یک قاب futon در نظر گرفتن این سه چیز است: 1) چوب جنگلی را به سمت قوی تر از pinewood, 2) جامد صلیب چوبی اعضای تمایل به outlast مجلس عبور و 3) تقویت بیشتر بهتر.

مدرن ترین futon چوب فریم دارای شش بخش عمده; یک بازوی چپ یک بازوی راست عقب عرشه یک صندلی عرشه و دو برانکارد ریل (گاهی اوقات به نام عبور ریل). سخت افزار که اتصال همه این قطعات چوبی هم اغلب ساخته شده از مبتکرانه پیچ و بشکه مهره (مهره میخ پرچ بهم متصل کردن) سیستم که عمل بسیار کمی معاون بست که نگه داشتن مفاصل در محل. این باعث می شود futon فریم آسان به جمع آوری و پیاده کردن آن می تواند بسیاری از مزایای.

هنوز مهم است که به یاد داشته باشید که futons نه تنها دو منظوره قطعه از مبلمان– آنها همچنین مکانیسم های که نیاز به اضافه تقویت. به همین دلیل دقیق تولید کنندگان باید تقویت خود futon فریم های فلزی براکت و پشتیبانی تیرها به نام استرس پشتیبانی خود را futons حتی با دوام تر.

این شرکت ها به لاف زدن در مورد ویژگی های مفید خود را futon فریم است که باعث می شود آنها مصرف کننده تلاش آسان تر است. این شرکت عرضه محصول مشخصات لیست است که یک جای خوب برای شروع به تحقیقات خود را در مورد خاص futon قاب شما علاقه مند به خرید.

اگر فروشنده خود را ندارد مشخصات محصول لیست درخواست فروشنده به بحث کلی ساخت و ساز. را به یک دفترچه یادداشت و لیست های مختلف تقویت و توضیح دهید که چرا این ویژگی های مفید به شما است. به یاد داشته باشید که فقط به خاطر یک مورد خاص ذکر شده است به این معنا نیست آن است که خاص و منحصر به فرد. همچنین اغلب شرکت ها تماس futon بخش با نام های مختلف. نایلون سرش به یک شرکت ممکن است یک پلاستیک غلتک را به دیگری. هر زمان که شما به رسمیت نمی شناسد و نام یک بخش خاص سعی کنید به فروشنده خود را به آن را به شما توضیح.

به عنوان ما در حال حاضر ذکر شده futon فریم نیاز به تقویت. بیشتر تقویت futon است که به احتمال زیاد از آن خواهد ایستاد ثابت سوء استفاده از دوستان و خانواده. پس از همه futon قاب ها نه تنها با مکانیزم های حرکت قطعات آنها نیز باید حمایت از وزن خود را futon تشک و مردم نیز هست. یک قاعده کلی این است که شما باید برای نگاه به عنوان مقدار آرماتور به عنوان امکان پذیر است. شما می تواند ساده همه چیز را با نگه داشتن یک کارت امتیازی و شمارش کردن تعداد زاویه براکت پشتیبانی از استرس و مالش سپاه پاسداران داده شده futon می آید مجهز شده است.

براکت زاویه مهمی قطعه سخت افزاری فلز پس از آن باعث می شود از بعضی جهات به دنبال این ، براکت زاویه تقویت مفاصل و کمک به حمایت ثابت و تغییر بارهای خود را در قاب futon. به دنبال زاویه براکت که تقویت صلیب عضو دستهء صندلی و برانکارد ریل. دوباره, گاهی فقط شمارش این تشویقها آشکار خواهد شد بسیاری در مورد کیفیت futon قاب شما به دنبال خرید.

بازوی استوار باید چسب و پیچ با هم. به یاد داشته باشید که چسب عالی عامل پیوند برای این نوع از چوب futon خود را قاب است که به احتمال زیاد ساخته شده است. چسب و درهم کوبیدن یک قاب futon با هم است و حتی مطلوب تر است. پیچ نه تنها می افزاید: تقویت است اما درایوهای قطعات چوبی به هم نزدیک اقدام مانند یک معاون در حالی که چسب خشک قبل از حمل و نقل.

بررسی عرض اسلاید آنها حمایت می کنند. این اسلاید های متعدد کوتاه تخته که دهانه صندلی عرشه در یک نردبان مانند طراحی است که معمولا تنها قابل رویت است که تشک برداشته شده است. در حال futon اسلاید گسترده و یا محدود ؟

Futon فریم که اسلاید که 2.5″ گسترده باید حداقل دوازده اسلاید بر روی صندلی و دوازده در پشت در مجموع 24 اسلاید. Futons با 1.75″ اسلاید باید حداقل 15 اسلاید بر روی صندلی و 15 اسلاید در پشت در مجموع 30 اسلاید. اگر اسلاید هر گونه تینر و یا اگر مربوطه futon شما با توجه به کمتر اسلاید از نشان شما ممکن است بخواهید بپرسید چرا.

استرس پشتیبانی معمولا تخته باریک است که برای کمک به تقویت اسلاید از زیر. نه تنها آنها تقویت پرتاب شدن اما برای آن دسته از شرکت هایی که استرس پشتیبانی مناسب از آنجاییکه در برابر جبهه و پشت فریم تابلوهای–آنها سود اضافه شده برای کمک به نگه داشتن قاب futon از حملات هنگامی که آن را تبدیل از تخت به مبل. همچنین استرس با پشتیبانی از سه پیچ در هر پشتیبانی بهتر از کسانی که تنها با دو.

برخی از futons هیچ استرس پشتیبانی می کند در حالی که دیگران باید بسیاری از. چگونه بسیاری از استرس پشتیبانی می کند futon دوست دارید ؟ Futons با هشت تا دوازده پشتیبانی از استرس به طور کلی به طور کلی کیفیت بهتر نسبت به کسانی که با تنها چهار یا هیچ کدام. اکثر شرکت ها خواهد بود مطمئن شوید که شامل تعدادی از استرس پشتیبانی می کند اگر خود را futons باید حداقل هشت.

مالش نگهبانان معمولا به عنوان مهاجم صفحات یک چیز خوب به دنبال به عنوان به خوبی. این صفحات فلزی نگه داشتن چوب پوشیدن دور که در آن دو قطعه چوب به تماس در حالی که در حال حرکت است. این معمولا در جلو و عقب برانکارد ریل. عقب برانکارد راه آهن باید جذب ضربه از پشت عرشه هنگامی که آن را قطره پایین در حالی که در مقابل عبور راه آهن باید تحمل مالش صندلی عرشه در حالی که آن را به اسلاید به جلو و عقب. صفحات فلزی به کمک به بافر برانکارد ریل از این سوء استفاده است.

یکی دیگر از ویژگی های مفید از futon قاب جلویی بار عملیات. اغلب به عنوان آسان درست اتوماتیک درست و نیمی دیگر از نظر این ویژگی باعث می شود تبدیل از تخت به مبل بسیار آسان تر نسبت به گذشته. معمولا صندلی عرشه استفاده می شود در برخی از مد برای ایجاد یک اهرم. هنگامی که شما فشار را روی صندلی عقب می آید تا صرفه جویی در خود را به عقب. این می تواند به خصوص سودمند برای کسانی که مقدار زیادی از قدرت قسمت بالای بدن. سنگین تر تشک می توانید این ویژگی مطلوب علاوه بر این, اما این سیستم می توانید برخی از عوارض جانبی استرس در futon خود را قاب اگر آن را به درستی طراحی شده و یا اگر سیستم بیش از حد پیچیده است. خود فروشنده بپرسید به توضیح در مورد جزئیات این ویژگی هنگامی که در شک و تردید.

در نهایت بسیاری از تولید کنندگان اگر نام تجاری پیشرو futon شرکت ترکیب سگمنتال اعضای متقابل. برانکارد ریل اغلب سگمنتال قطعه چوب در بازار است. برانکارد ریل (گاهی اوقات به نام عبور ریل) دو تخته طولانی است که دهانه پایین و اتصال بازوها. وجود دارد یکی در جلو و یکی در پشت تقریبا هر چوب futon تا کنون ساخته شده است. این برانکار ریل باید به پشتیبانی از مقدار زیادی از بار لرزش و ضربه. آنها آسیب پذیر هستند در کل span اما در اغلب موارد با شکست در اولین شش اینچ از یک داده مشترک به خصوص اگر آنها در حال سگمنتال. سگمنتال برانکارد ریل ساخته شده کوچکتر فردی تکه چوب که چسب و فشرده با هم به طول مورد نیاز برای دهانه و فاصله بین هر دو armrests.

با کیفیت خوب انگشت در مجلس عبور راه آهن ممکن است فقط به عنوان قوی به عنوان یک جامد عبور از راه آهن در بسیاری از راه های آن را هنوز هم می پذیرد یک فشار رو به پایین است که می تواند نیروی کیفیت پایین مفاصل شل. تجربه نشان می دهد که یک جامد پیوسته سخت افزار عبور از راه آهن است که کمتر به احتمال زیاد برای شکستن از سگمنتال یکی. اگر futon شما با توجه به خرید است سگمنتال برانکارد ریل از فروشنده به توضیح تاریخ که سازنده محصولات با استفاده از این سیستم. بپرسید اگر عبور از راه آهن شکست چه فروشنده سیاست در مورد جایگزینی. اگر چه بسیاری از فروشندگان به طور کلی نمی خواهد پرداخت هزینه برای حمل و نقل آنها باید حداقل پیشنهاد جایگزینی بخشی به صورت رایگان در دوره گارانتی.

این ما به ارمغان می آورد آخرین شماره از گارانتی. وجود دارد بنابراین بسیاری از نسخه های مختلف ضمانت در بازار است که می توان آن را دشوار برای مصرف کننده به آنها را مقایسه کنید. ضمانت نامه می تواند متفاوت باشد از 30 روز به 10 سال. اکثر شرکت ها را که در مورد گارانتی مادام العمر به طور کلی ميانگين عمر محصول است که می تواند هر چیزی را از 3 سال تا 10 سال. برخی ضمانت ها سرشکن که بدان معنی است که شما مجبور به پرداخت یک درصد به بخش جایگزین شده است. ضمانت نامه به ندرت پوشش کار و یا حمل و نقل, بنابراین انتظار می رود به انجام کار خود و پرداخت برای حمل و نقل. خوشبختانه بسیاری از futon قطعات آسان برای جایگزینی و اگر شما خوش شانس شما خواهد شد تنها با پرداخت چند دلار در حمل و نقل.

به عنوان یک قاعده کلی دیگر ضمانت در یک قاب futon دیگر futon سازنده انتظار خود را futon قاب به گذشته است. کوتاه تر و گارانتی, بیشتر احتمال دارد شما باید به تعمیر و یا جایگزین کردن چیزی. Futons است که به خوبی طراحی شده اما اغلب بیشتر از دوام بیاورید ضمانت نامه خود را در دسترس نباشد. یک چوب جنگلی جامد futon قاب کافی تقویت پشتیبانی از استرس و براکت زاویه ممکن است تاریخ و زمان آخرین شما 20 سال یا بیشتر.

در نهایت شما می تواند کمک به اطمینان حاصل شود futon خود را به شما می دهد سال از لذت به صورت دوره ای بازرسی آن است. مطمئن شوید که تمام پیچ و مهره ها تنگ و که هیچ بخشی wiggles بیش از حد. همچنین هنگامی که شما تبدیل futon خود را به یک تخت خواب اجازه نمی دهد پشت اسلم پایین در عقب برانکارد راه آهن. پاک کردن هر گونه نشت که ممکن است بر روی چوب و نگه داشتن futon خود را تمیز و خشک به عنوان آنجا که ممکن است.

دانستن آنچه به دنبال زمانی که شما در حال futon خرید باعث می شود شما خریداران زرنگ و دانا. دانستن چگونه برای مراقبت از futon خود را هنگامی که شما آن را به شما یک صاحب خوشحال. موفق باشید!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *