[ad_1]

آیا شما یک بیولوژیکی مرد که به شدت می خواهد برای تبدیل شدن به یک زن است ؟ و یا شما فقط به سادگی به اندازه کافی از عبور پانسمان – ضخامت را تا زن لباس جعلی, بند, و غیره. آیا شما می خواهید کل تحول نه تنها در خارج بلکه در داخل نیز هست ؟ سپس feminizing هیپنوتیزم برای شما مناسب است.

ممکن است راه های دیگر و روش های تبدیل شدن به زنانه مانند عمل جراحی, درمان های گیاهی یا درمان هورمونی. اما هر کدام از این خود نقص و عوارض جانبی, نه به ذکر است هزینه تا آنجا که عمل جراحی نگران است. و بر خلاف عمل جراحی وجود ندارد و دوره بهبودی برای هیپنوتیزم. آنها تنها تغییر ظاهر فیزیکی خود را در حالی که هیپنوتیزم به شما می دهد در مجموع تغییر و تحول است. و این که تغییر و تحول می شود همه کامل تر به دلیل آن می آید از درون.

دقیقا همان چیزی است که feminizing هیپنوتیزم? این یک شکل از هیپنوتیزم است که با استفاده از هیپنوتیزم قرار می دهد و یک نر فرد به حالت خواب آور که در آن پیشنهادات و انتقادات شما تقویت شده و به ناخودآگاه او نشان می دهد او یک زن است. برای کسی تحت این روش حتی ممکن است به یک نقطه که در آن او می تواند احساس یک دگرگونی فیزیکی واقعی به یک زن. ذهن خود را به کنترل بر بدن خود را. این اصل است که هیپنوتیزم می خواهد برای قرار دادن به استفاده از خوب است.

Feminizing هیپنوتیزم دارای دو گزینه های اصلی. شما ممکن است انتخاب خود هیپنوتیزم و یا استفاده از خدمات هیپنوتیزم حرفه ای. هر چه گزینه های شما ممکن است را انتخاب کنید و مطمئن شوید که آن معتبر است یا یکی که خوب معارفه.

هیپنوتیزم ممکن است قادر به بدن فیزیکی خود را توسعه یک زن و اندازه سینه و یا از دست دادن موهای صورت, اما هنوز هم آن را می تواند به شما کمک کند توسعه شخصیت خود را به یک زن سریعتر است. نه فقط در راه لباس زن و یا راه یک زن نفوذی باسن او اما برای تبدیل شدن به بیشتر های زنانه در هر معنی واقعی کلمه. نگاه زنانه خود را بیشتر افزایش زنانگی خود را از درون می آید. چه تر است, شما می توانید کنترل کامل از این روش به عنوان شما خواهد بود یکی برای تعیین مدت و سطح زنانه شدن شما می خواهم به انجام.

عمدتا به دو تغییر که feminizing هیپنوتیزم می تواند به شما بدهد. یکی از آن می تواند تسهیل تغییر در رفتار است. این تغییرات اجازه می دهد تا تبدیل به یک زنانه تر فرد با نویسههای مربوط به لهجههای مختلف از صفات و رفتار کند.” صفات مثل این است که حساس تر بیشتر توجه و مراقبت و به طور کلی بیشتر دلپذیر است. دو تغییر فیزیکی است که به دست آورده از طریق هیپنوتیزم. این نتایج در هنگام هیپنوتیزم روش انجام شده است به طور موثر و در نتیجه تحریک هورمون های خود را برای تبدیل شدن به بیشتر زنانه است. شما بهتری مو, پوست نرمتر و صدای خود را بالاتر اما نرمتر بشه.

زمانی که feminizing هیپنوتیزم موفق, شما نمی خواهد فقط باید رفتاری را تغییر دهید بلکه فیزیکی تغییر و تحول است. و وقتی این اتفاق می افتد شما خواهد بود افتخار بدن و شخصیت است که شما تبدیل راه طبیعی است. شما می توانید انجام دور با پوشیدن سنگین تر را تشکیل می دهند. شما باید اعتماد به نفس. شما باید وقار. شما باید یک زنانه اورا. شما باید جدید, کاملا زنانه شما در داخل و خارج.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.