[ad_1]

برخی از نتایج دیده می شود که مردان تمرین زیر 3 روش بزرگ شدن آلت تناسلی-یکی استفاده از زمان های قدیم و دو بودن محصولات از فن آوری های مدرن اما هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب است.

اجازه بدهید با یک نگاه:

این روش از زمان باستان…

همانطور که شما احتمالا شناخته شده اند در مقایسه با افرادی که از دیگر گروه های قومی در آفریقای طولانی ترین و ضخیم ترین آلت تناسلی مرد. احتمالا این ژن احتمالا آن را در فعالیت های روزانه خود را (آنها خوب ورزشکاران — این ممکن است مربوط), شاید این مواد غذایی که مصرف آنها…

اما کمی که ما… ورزش آنها عمل از جوان کمک کرده تا خود را بزرگ مردانگی — آنها قطع یک سنگ سنگین به یک طناب به آلت تناسلی خود را و راه رفتن و اجرا (احتمالا تعقیب شیرها) و انجام فعالیت های روزانه خود را با سنگ ،

شما ممکن است همچنین به عنوان خوانده شده از دیگر منابع است که برخی از هنر های رزمی چینی پزشکان با استفاده از روش مشابه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را پس از زمان باستان. دیگر منابع نشان می دهد که قبایل آمازون با استفاده از این روش پس از صد سال پیش برای افزایش آلت تناسلی اندازه بیش از حد.

این است که اساسا یک تمرین برای اضافه کردن توده به پزشک تناسلی مرد با کمک وزن است. اگر تمرین تحت راهنمایی مناسب این روش نه تنها به شما یک اندازه بزرگتر, اما همچنین به آلت تناسلی خود را قوی تر. وجود دارد خطر درگیر ، مانند شما می توانید تصور کنید که هر چیزی اشتباه است در حالی که این تمرین می توانید شکستن شفت آلت تناسلی و یا به علت آلت تناسلی آسیب بافت.

روش های مدرن…

در دهه های اخیر با کمک از تکنولوژی و مهندسی در زمینه همکاری های مختلف بزرگ شدن آلت تناسلی مرد روشهای معرفی شده اند. ما نگاهی به دو روش در اینجا یعنی:

آلت تناسلی مرد برانکارد

این شامل استفاده از یک پلاستیک expansion kit (از “برانکارد”). برای استفاده از آن ابتدا شما باید برای رفتن به نیمه نعوظ. شما رفع پایان از برانکارد در آلت تناسلی خود را سر و دیگری در پایه آلت تناسلی خود را و سپس به آرامی تنظیم کیت به طوری که وجود یک کشیدن نیروی احساس در آلت تناسلی خود را.

این کشیدن نیروی است که آهنگسازی آلت تناسلی خود را. برخی از درد خواهد بود و منجر به… همانطور که شما در حال استفاده از یک مکانیک کشیدن زور در آلت تناسلی خود را به زور به رشد آن است. اما شما باید برای باقی بماند. بسیاری از این محصولات به شما قول می دهم نتیجه اگر شما استفاده از آنها را برای دو ماه.

آلت تناسلی مرد پمپ

به طور مشابه, شما درخواست کشیدن نیروی بر روی آلت تناسلی خود را برای رسیدن به اندازه افزایش می دهد. دریافت آلت تناسلی خود را به نیمه نعوظ قبل از قرار دادن آن را به شیشه یا پلاستیک لوله و دستگاه را روشن کنید. دستگاه خواهد خورد هوا از لوله در نتیجه باعث ایجاد یک خلاء بیماری در لوله.

به دلیل کم فشار در لوله آلت تناسلی خود را بافت کشیده از تمام جهات در لوله. شما ببینید اندازه آلت تناسلی, افزایش, اما این موقتی است — خون مجبور شد به شفت آلت تناسلی خود را با توجه به نیروی کشیدن و هنگامی که خون از آلت تناسلی خود را محور همه چیز می رود به حالت عادی بازگشت.

برخی از مشاهدات در باستان و روش های مدرن

چیزی مشترک شما ممکن است متوجه شده اند در دو روش مدرن مورد بحث ما است, کشیدن نیروی اعمال شده برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد هدف است. این معرفی شده است به عنوان یک نتیجه از تحقیقات مدرن که نشان می دهد که برخی از زور مورد نیاز است به ورزش آلت تناسلی خود را در جهت آن را برای به دست آوردن توده عضلانی افزایش می دهد. اما برای استفاده از یک دستگاه به دستگاه کشش آلت تناسلی خود را… است که آن را بیش از حد, دلیل این که شما واقعا نمی باید کنترل کامل بر روی دستگاه.

سنگ آویز روش مورد استفاده توسط باستان مردان برای همان هدف اما از آن می رود به افراطی از استفاده بیش از زور برای تشویق رشد آلت تناسلی مرد. مسئله این است که بسیاری از ما مردان مدرن هستند و نه به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر چنین قوی بار ما آلت تناسلی. این هم یک ایده دیوانه به چسبیدن به یک سنگ در ما آلت تناسلی, و حمل با ما روزمره! اما بدون شک… این آفریقایی ها و باستان مردان موفقیت بزرگ در بزرگ شدن آلت تناسلی خود را انجام دهند.

آنچه در مورد ترکیبی از باستان و روش های مدرن…?

سوال این است که آیا می توانیم با کار در باستان و روش های مدرن و ترکیب آنها را برای تولید ایمن و موثر برای افزایش طول آلت تناسلی تکنیک ؟

بله, ما می توانیم. در نظر jelqing روشی است که با استفاده از چیزی بیش از خود دست به ماساژ آلت تناسلی خود را به اندازه کافی ورزش آن طوری که آلت دست آوردن توده به دست آورد.

شما درخواست نیروی کشیدن بر روی آلت تناسلی خود را در حالی که شما را ماساژ آلت تناسلی خود را — این است که چگونه مدرن آلت تناسلی برانکارد و پمپ آلت تناسلی مرد کار می کنند. شما با استفاده از دست خود را به کنترل مقدار نیروی برای ماساژ آلت تناسلی خود را. گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید به استفاده از کمی نیروی بیشتر برای تحریک بیشتر کارآمد رشد — این است که شبیه به سنگ آویز روش مورد استفاده توسط باستان مردان است.

چرا مردان Jelq?

یکی از چیزهایی که بزرگ درباره jelqing است که شما لازم نیست به صرف پول اضافی خرید دستگاه گران قیمت به کار بر روی آلت تناسلی خود را. خوب همه شما باید دست های خود را. است که هم به معنی شما می توانید آن را هر کجا که شما آن را می خواهم هر زمان که شما آن را دوست دارم — نگه داشتن آن با احتیاط البته!

علاوه بر این از آنجا که شما در حال ماساژ خودتان می دانید که مقدار صحیح از نیروی به استفاده از شما را به بهترین نتیجه. اگر شما ترجیح می دهند به آن را آهسته و به زور خود را بیش از حد شما می توانید. شما ببینید که در نتیجه انجام آن را به آرامی اما به طور پیوسته بیش از حد البته در نظر گرفتن مدت زمان طولانی تر.

بهترین چیز این است که شما می توانید تنظیم مقدار نیروی برای ایجاد jelqing پر شور تجربه است که شما را پیش بینی روزمره!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.