[ad_1]

Desensitizing کاندوم آمار بازار در 5 سال گذشته و ارائه امکان برای کمک به بسیاری از مردانی که مبتلا به این بیماری از انزال زودرس. این شامل 30 درصد از تمام مردان در برخی از زمان در زندگی خود را. در این مقاله من به چشم انتقادی به این اختراع و تعیین برای شما اگر آن را زندگی می کند تا به ادعای آن است.

آنچه در آن است ؟

این یک استاندارد کاندوم لاتکس با یک تفاوت است. آن می تواند شما را به آخرین طولانی تر به لطف برخی از ویژه ژل روان کننده در داخل.

چگونه کار می کند ؟

این کاندوم حاوی آنچه که به نام یک ژل روان کننده در نوک. در واقع آن واقعا یک “روان کننده” در غیر این صورت, کاندوم ممکن است سقوط کردن! آن را به سادگی یک درجه پایین بی حس کننده ژل.

هنگامی که شما رول کاندوم, آن ذوب با حرارت بدن خود را و می شود جذب می شود به سر آلت تناسلی خود را – این منطقه که بیشتر دریافت تحریک از دخول sex.

در عرض 5 دقیقه شما یک کاهش در حس و بنابراین می تواند طولانی تر آخرین.

چقدر دیگر ؟

به طور معمول حدود 5 دقیقه بیشتر نسبتا شایع است. به دلیل آن را کاهش می دهد و احساس خود را کمی پس از آن sex ممکن است کمی کمتر لذت بخش است حتی اگر آن طولانی تر است. کل لذت همان است.

اگر شما می توانید تصور کنید های برخی از مواد غذایی با کسی. هر دو از شما دریافت مواد غذایی اما لذت دو برابر شده است و شما هر کدام را کاهش لذت. این همان اصل با densensitizing کاندوم.

جایگزین ؟

این یک مثال از یک مدت کوتاه از روش های است که درمان نیست, PE, اما به شما تسکین فوری. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای مقابله با پلی اتیلن و برخی از آنها کوتاه مدت و برخی بلند مدت. برخی از آنها طبیعی و برخی از آنها مواد مخدر است. برخی از آنها بهتر است و برخی از آنها بدتر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.