[ad_1]

آپنه خواب می تواند تهدید کننده زندگی مشکل برای میلیون ها نفر که آن را داشته باشد.

آپنه خواب رخ می دهد که راه هوایی فوقانی پاساژ محدود می شود در طول خواب باعث عضلات را شل کنید. هنگامی که عضلات شل وجود دارد کاهش اکسیژن در خون است که به نوبه خود باعث می شود بسیاری از مردم را به نفس نفس زدن برای هوا هرج و ما را از خواب و همچنین جلوگیری مردم از طراوت خواب.

CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین توسط مردم مورد استفاده برای درمان آپنه خواب است. ماشین CPAP با این نسخهها کار با ارائه یک جریان ثابت از هوای فشرده از طریق یک شلنگ به یک ماسک است که مجهز به بینی خود را و یا هر دو بینی و دهان نگه داشتن راه هوایی باز است. این کمک می کند تا ماشین CPAP کاربر به تجربه بدون مانع تنفس آن را ممکن است برای جلوگیری و یا کاهش دهد و آپنه خواب. سود اضافه شده از ماشین CPAP است که آن را حذف می کند – اتاق بسیار مخربی خروپف – به نظر می رسد که به همراه افراد مبتلا به آپنه خواب است.

CPAP ماشین آلات موثر در درمان آپنه انسدادی خواب بازگرداندن کاربر به کیفیت زندگی است. مزایای جانبی به CPAP کاربر دریافت کیفیت خواب است که خود و همسر و دیگر اعضای خانواده نیز قابل توجه خواب بهتر.

برای خودم من شخصا آپنه خواب و استفاده از یک ماشین CPAP. برای اولین بار در 5 سال من از خواب بیدار تجدید, هشدار و آماده را در روز. شوهرم نیز به دلیل بیم و مزایای آرام خواب شب نه از ما متوجه شدم چقدر خواب او گم شده بود به طور شبانه.

تنها مشکل واقعی است که من تا به حال بود شلنگ که رفت از ماشین CPAP به من بینی ماسک سرد بود و به نظر می رسید به تجمع رطوبت. من قرار داده تا با آن در طول تابستان اما من می دانستم که زمستان بود و نه رفتن به سرگرم کننده!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.