[ad_1]

وجود دارد در واقع چندین دستگاه های مختلف که در دسترس هستند در بازار امروز, که برای کمک به آپنه خواب بیمار به تنفس بهتر در طول چرخه خواب. با بسیاری از مدل های مختلف و گزینه های که این آپنه خواب ماشین آلات ارائه آن می تواند گیج کننده تبدیل بسیار سریع است. پزشک شما احتمالا توصیه صحیح دستگاه برای شرایط خود را; با این حال شما هنوز هم نیاز به دانستن در مورد ماشین آلات و آنچه در آن می کند دقیقا برای وضعیت شما.

BIPAP ماشین آلات

BIPAP (Bi-Level فشار مثبت هوا) دستگاه همان چیزی که به عنوان VPAP (متغیر فشار مثبت هوا) و یا دو سطح ماشین آلات. این دستگاه به بیمار کمک به تنفس بهتر با انجام دو چیز متفاوت است. اول آن را به کمک نیروی هوایی به ریه ها. دوم آن کمک می کند تا به نگه داشتن ریه ها باز به طوری که اکسیژن بیشتری وارد ریه ها. این دستگاه با کمک یک ماسک دستگاه است که بسته به سر و صورت. به عنوان بیمار exhales دستگاه اعمال فشار به ریه ها به طوری که کیسه هوا باز باقی خواهد ماند.

این دستگاه است که معمولا توصیه می شود هر زمان که بیمار نمی تواند تنفس به طور کامل خود را. این BIPAP ماشین استفاده می شود هر زمان که پزشک است در تلاش برای جلوگیری از قرار دادن لوله تنفس در بیمار است. وجود دارد برخی از عوارض که همراه با BIPAP ماشین. البته زخم در اطراف منطقه ماسک و یا درد در منطقه و نفخ است که ناشی از بلع هوا. دستگاه نسبتا آرام و امن برای استفاده است.

این دستگاه ها به عنوان دو سطح از آنجا که آنها ارائه دو سطح مختلف فشار. دم فشار مثبت راه هوایی (IPAP) و بازدم فشار مثبت راه هوایی (EPAP) در دو سطح فشار است که ارائه شده با این دستگاه می باشد.

چندین حالت مختلف است که گنجانیده شده این ماشین آلات است که برای کمک به بیماران و پزشکان به اطمینان حاصل شود که بیمار دریافت خواهد کرد برخی از مقدار از پیش تعیین شده از تنفس در هر دقیقه است.

o اول وجود دارد “S” حالت (خود به خودی). این حالت باعث شده است خود به خود دمی که شناسایی شده است در بیمار و سپس دستگاه هدایت تنفس دوباره به EPAP.

o دوم “تی” و یا حالت بهنگام گزینه ای است که استفاده می شود هر زمان که پزشک تعیین می کند که آنها می خواهند بیماران تنفسی به طور کامل ماشین باعث و معمولا نرخ تنفس در دقیقه تنظیم شده است (BPM).

o وجود دارد S/T (در حالت خود به خودی/بهنگام). این حالت استفاده می شود هر زمان که پزشک می خواهم به اجازه بیمار تنفس پس از خود را دارند اما فقط در مورد تلاش های شکست خورده دستگاه به طور خودکار باعث به بیمار یک مقدار مشخصی حداقل تنفس در هر دقیقه است.

این دستگاه در دسترس هستند در گزینه های قابل حمل همراه با چندین و چند ویژگی های اضافی. برای مثال انعطاف پذیر چانه تسمه و یا ساخته شده در دستگاه های مرطوب کننده فقط دو تا را انتخاب کنید.

این BIPAP ماشین آلات بسیار مهم است برای یک بیمار است که در آن تجویز می شوند. وجود دارد چند مکان مختلف برای خرید ماشین آلات از به عنوان به خوبی به عنوان در هر مورد نیاز و تجهیزات لازم به همراه آن. در اطراف مغازه بین تولید کنندگان مختلف در صورت امکان به طوری که شما می توانید ببینید که ارائه می دهد بهترین معامله از آنجا که این دستگاه در اطراف هزینه $1000 یا بیشتر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *