[ad_1]

یکی از بسیاری از درمان های آپنه خواب است bilevel فشار مثبت راه هوایی ماشین یا BiPAP (همچنین به عنوان شناخته شده VPAP). BiPAP ماشین شبیه به محبوب خود عموزاده CPAP ماشین آلات وجود دارد برخی از تفاوت های اساسی که در حال حاضر در BiPAP ماشین است که می توانید آن را به یک گزینه جذاب تر به بیماران خاص.

زمانی که بیمار سوئیچ به یک دستگاه BiPAP. Bilevel فشار مثبت دستگاه مشابه در هدف به ماشین CPAP: برای کمک به سهولت تنفس در بیمار مبتلا به آپنه خواب با اجبار تحت فشار هوا پایین بیمار تنفس و جلوگیری از فروپاشی بافت های در گلو. این روش که Bilevel فشار مثبت دستگاه با استفاده از به طور قابل توجهی متفاوت از روش های است که یک ماشین CPAP استفاده می کند که در Bilevel فشار مثبت دستگاه قادر به تغییر فشار است که در حال اجرا: زمانی که بیمار exhales فشار را کاهش داده است و زمانی که بیمار استنشاق فشار را افزایش می دهد.

این اجازه می دهد تا برای بیمار باید زمان آسان تر تنفس به خصوص اگر بیمار بود شکایت قبلی در مورد ناراحت کننده تنفس به علت فشار مستمر اداره از نرمال ماشین CPAP. چون Bilevel فشار مثبت دستگاه کاهش فشار هنگامی که بیمار exhales بیمار یک تجربه بسیار راحت تر با دستگاه از اگر او/او با استفاده از یک ماشین CPAP.

یک Bilevel فشار مثبت دستگاه است که بهترین کسی است که در حال حاضر با استفاده از یک ماشین CPAP در فشار بالا تنظیم. اگر فشار بیش از حد بالا است بیمار ممکن است دریابید که بازدم است که نه تنها ناراحت کننده اما تقریبا غیر ممکن است.

برخی از کاربران از دستگاه CPAP نیز احساس ترس به دلیل فشار ثابت به صورت و مشکل در بازدم. این است که معمولا رفع BiPAP ماشین آلات مانند این نوع از ماشین آلات بیشتر استفاده می شود برای درمان آپنه انسدادی خواب هر چند که در رابطه با شکل دیگری از درمان نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان انواع آپنه مرکزی. BiPAP ماشین آلات یافت شده است که مخل به وضعیت بیمار اگر آنها در حال تجربه اثرات پیچیده آپنه خواب این و باید اجتناب شود بیشتر موثر از درمان است.

یکی از اشکالاتی BiPAP ماشین آلات در مقایسه با این نوع از ماشین آلات هزینه شده است. به دلیل نیاز مدارات و پیشرفته تر عملکرد متفاوت فشار است که دستگاه تجویز BiPAP ماشین ذاتا گران تر از مقایسه این نوع از دستگاه. همچنین برخی از بیماران ممکن است احساس ناراحت کننده با ماسک و ممکن است مایل به کشف یکی دیگر از گزینه های درمان مانند موضعی درمان یا عمل جراحی.

اگر چه BiPAP ماشین آلات گران تر از خود این نوع از همتایان مزایای می تواند بسیار فراوان برای بیمار که احساس ناراحت کننده با استفاده از این نوع از دستگاه. BiPAP ماشین آلات ممکن است اغلب احساس و عملکرد به طور مشابه به این نوع از ماشین اما در مقایسه با زمانی که در کنار یک بیمار به راحتی فراهم شده توسط فشارهای مختلف چشمگیر است و می تواند تفاوت بین یک شب بی مبارزه با دستگاه است که قرار است به شما خواب بهتر و فوق العاده خواب شب.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.