[ad_1]

کسانی که دچار آپنه خواب می دانید مزایای ارائه شده توسط دستگاه های مانند BiPAP ماشین آلات. اما یکی از مهمترین نادیده گرفته و بخش هایی از دستگاه ماسک را که فرسوده بدون آن BiPAP دستگاه خواهد بود قادر به به طور موثر درمان علائم آپنه خواب است. زیرا ماسک جمله بخش مهمی از درمان وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف در دسترس به جای طیف گسترده ای از نیازهای.

در هنگام انتخاب یک ماسک به استفاده از خود را با BiPAP دستگاه مهم است که به در نظر گرفتن برخی از عوامل بسیار مهم است که شما موثر و اثر ماسک و یا دیگر تحویل سیستم شما را انتخاب کنید: آیا شما تمایل به تنفس از طریق دهان خود را? می کند دهان خود را باز کنید در حالی که شما خواب ؟ آیا شما مقدار زیادی از صورت ، آیا شما احساس ترس در هنگام استفاده معمولی ماسک صورت? این اما چند سوال بپرسید هنگامی که شما به دنبال یک ماسک است که مناسب برای نیازهای شما.

برای کسانی که هیچ مشکلی با تنفس دهان که دهان بسته ماندن در حالی که در خواب ماسک را پوشش می دهد که تنها بینی ممکن و موثر و راحت گزینه است. این ماسک اغلب چانه بند به اطمینان حاصل شود که دهان ندارد به طور تصادفی باز در حالی که خواب و همچنین برای تامین امنیت بیشتر و ایجاد یک مهر و موم تنگ. اگر شما اغلب پیدا کردن دهان خود را باز کنید در حالی که شما خواب شما باید در نظر خرید یک ماسک را پوشش می دهد که هر دو بینی و دهان. این بسیار مهم است به عنوان تنفس از طریق دهان در حالی که با استفاده از یک ماسک را پوشش می دهد که تنها بینی را کاهش دهد یا از بین بردن اثرات BiPAP دستگاه و در نتیجه کاهش اثربخشی درمان است.

اگر شما احساس ترس در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت یکی دیگر از گزینه در نظر گرفتن بینی بالش که قرار دادن به طور مستقیم به بینی و نیاز به هیچ روسری. مهر ایجاد شده است در مقابل در داخل معابر بینی, ترک روی صورت در معرض. این نیز یک جایگزین عالی برای کسانی که موهای صورت, جلوگیری از مهر و موم تنگ از تشکیل در حالی که با پوشیدن لباس سنتی ماسک صورت. یکی دیگر از گزینه در نظر است با استفاده از یک رابط است که شبیه بینی کانول به جز لوله به اندازه کافی بزرگ است برای ایجاد یک مهر و موم زمانی که وارد سوراخهای بینی. هر دو از این گزینه های بسیار مناسب جایگزین ماسک صورت در اکثر موارد. اگر BiPAP دستگاه اداره با فشار زیاد آن ممکن است باعث مهر و موم برای شکستن با توجه به عدم پوشش سر استفاده می شود با بینی بالش یا کانول.

به خاطر راحتی خود لازم است به خواب یک شب خوب آن است که بسیار مهم است را انتخاب کنید یک لباس راحت ماسک به همراه خود دستگاه BiPAP. اگر ماسک خود را که باعث ناراحتی شما و جلوگیری از خواب آرام, درمان بی اثر تبدیل خواهد شد و علائم خود را نمی خواهد روشن است. مهم است که سعی کنید بسیاری از گزینه های مختلف برای پیدا کردن یکی که مناسب شما بهترین و فراهم بیشترین آسایش برای اطمینان از حداکثر اثربخشی درمان است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.