[ad_1]

شما خارش به خلاص شدن از شر زشت کلاغ ، من شما را بشنود. کسانی که نشانه های پیری پوست می تواند چشم خود را نگاه زشت و پیر. حتی concealers و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی به طور موثر نمی تواند مخفی کردن کسانی که چین و چروک. حتی در مقایسه با افراد جوان می تواند تجربه داشتن چشم چین و چروک است.

انجام ناامیدی نیست چرا که هستند بسیاری از راه هایی برای کاهش کلاغ ، در اینجا برخی از نکات ضد پیری شما می خواهید امتحان کنید:

1. پاک کردن چین و چروک با کمک ژل رویال.

ژله رویال را می توان در شکل کپسول. نیز وجود دارد برخی از درمان مراقبت از پوست که حاوی این عنصر. آن گرفته شده است از زنبور عسل تولید می کند. به گفته کارشناسان آن شامل ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند جوانی از سر گرفتن درم. ژله رویال یک شکل طبیعی از ژلاتین. ژلاتین یک سلف کراتین پس از آن خواهد شد کار در افزایش تولید کلاژن.

2. سعی کنید با استفاده از روغن بادام و یا روغن گردو.

با استفاده از روغن گردو می تواند کمک به عرضه مس. مس افزایش تولید پپتیدهای. پپتیدهای مورد نیاز برای افزایش تولید کلاژن. فقط درخواست روغن بر روی پوست خود را. ماساژ را به آرامی خود را با استفاده از سبک ترین ،

3. پاپایا نیز کار می کند در پاک کردن چین و چروک است.

آن را حاوی بتا کاروتن است که می تواند درمان سلول های پوست آسیب دیده. بتا کاروتن همچنین سرعت روند بهبود پوست آسیب دیده بافت.

4. سعی کنید با استفاده از روغن نارگیل است.

آن را حاوی لینولئیک اسید و ویتامین E. لینولئیک اسید کمک می کند تا دوباره اتصال شکسته بافت پوست. ویتامین E روان و تغذیه سلول ها و بافت. اینها ضد پیری مواد مغذی است که می تواند به دفع کردن چین و چروک و خطوط ریز.

5. به دنبال یک کرم دور چشم با Eyeliss, CynergyTK و Phytessence Wakame.

Eyeliss حاوی پپتیدهای. آنها کمک به آبرسانی ضعیف سلول های پوست. آنها همچنین کمک به ضخیم شدن لایه درم. CynergyTK یک عنصر است که استخراج شده از پشم گوسفند است. این یک منبع خوب از کراتین. کراتین می تواند سرعت تولید کلاژن و می توانید به شرکت ساختار پوست است. Phytessence Wakame نوع معدنی دریایی است که می تواند کمک به جلوگیری از از دست دادن ناگهانی اسید هیالورونیک. این اسید حیاتی برای کلاژن روانکاری.

6. درخواست تخم مرغ سفید است.

سفیده تخم مرغ شرکت کردن پوست به طور طبیعی. همچنین حاوی اسیدهای آمینه است. اسیدهای آمینه بلوک های عملکردی پروتئین است. به این درمان قوی تر سعی کنید با مخلوط کردن کمی پودر مروارید. شما می توانید خرید پودر مروارید از بهداشت و سلامتی فروشگاه. پودر مروارید است و منبع خوبی از کراتین.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *