[ad_1]

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا زنان تصمیم به رفتن برای جراحی بالا کشیدن سینه. تضعیف – از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست را – که می تواند به عنوان یک نتیجه از دست دادن قابل توجهی از وزن و شیردهی, بارداری و پیری – عمده مقصر است. آن را تحت تاثیر شکل و استحکام سطح سینه خود را. یک جراحی بالا کشیدن سینه مهمترین وسیله برای پرداختن به بسیاری از این شرایط است. سینه که دچار کمبود هستند و در استحکام و ماده به راحتی می تواند با بزرگ کردن سینه در حالی که کسانی که از یک اندازه مناسب است اما باید همسو می تواند برداشته شود با این روش. در اینجا 6 دلیل اصلی که چرا بسیاری از زنان برای انتخاب وحش آسانسور روش جراحی.

ایمنی

این بالابر روش جراحی است که به طور کلی آسان و امن هنگامی که به درستی و به درستی انجام شده است. آن را بسیار غیر معمول است برای دیدن هر قابل توجه عوارض ناشی از استفاده از این روش. میلیون ها نفر از زنان در سراسر جهان را فراگرفته و روش انجام هر گونه مشکلات کلیدی و بسیار خوشحال با نتایج نهایی با توجه به نتایج حاصل از یک مطالعه تحقیقاتی. نتایج به دست آمده در موارد متعددی یافت شده اند بسیار واضح است.

پست تغذیه با شیر مادر/بارداری سینه شکل

تغذیه با شیر مادر و بارداری مهمترین دلایلی است که باعث افتادگی سینه. آنها عادت خود را ترک و افتادگی سینه کشیده و با توجه به ایجاد تغییرات نامطلوب آنها را بر ایشان. یک بالابر عمل جراحی, آیا همراه با ایمپلنت یا نه معکوس تغییرات است. آن را بازیابی سینه خود را به بیشتر زیبایی خشنود و ظاهر جذاب.

پست کاهش وزن کانتور

ریختن وزن و از دست دادن وزن تا حد زیادی تحت تاثیر خود حجم سینه. این باعث می شود شما به از دست دادن مقدار قابل توجهی از حجم. این نیز تاثیر می گذارد کانتور سینه خود را متناسب. بعد از آن شما نیاز به پستان خود را افزایش کانتور پس از کاهش وزن قابل توجه. با از بین بردن چربی اضافی پوست را از پستان خود را از طریق یک روش جراحی است دوباره برای جوان تر, جذاب, زیبایی و متناسب شکل.

اولین بار رابطه جنسی با زیبا, شکل

تعدادی از بیماران نیاز به جراحی بالا کشیدن سینه زیرا آنها مجبور به حمل افتادگی, افتادگی سینه در اطراف از آنها جوان نگه می دارد افزایش نجومی است. این مشکل همواره یک منبع از خجالت اجتماعی برای آنها می گوید: دکتر ریموند ایالات متحده واجد شرایط زیبایی جراح پلاستیک. این زنان هنوز هم قادر به لذت بردن از رابطه جنسی با زیبا, سینه اشکال حتی اگر آن را برای اولین بار در زندگی خود را. این روش جراحی قطعا می تواند کمک به این زنان در گرفتن سینه طرح آنها همواره مورد نظر و می خواستم.

آرئول پستان یا نوک پستان زیر سینه پایین چین

موقعیت نوک پستان و آرئول به عنوان آن مربوط به خود را مادون پستانی برابر چین زیر سینه – توجه عمده است برای برخی از زنان است. آن است که یک صفت است که باعث می شود بسیاری از زنان را انتخاب بالابر عمل جراحی است. این هم یک صفت است که بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی جراحان پلاستیک استفاده برای ارزیابی یک قصد بیمار است. آنها یک روش با استفاده از یک ورق کاغذ ساده – برای تست اینکه آیا سطح سینه خود را تضعیف شده است به اندازه کافی شایسته بالابر.

رضایت و شادی

بسیاری از زنان برای این عمل جراحی به دلیل آنها قانع و خوشحال با اندازه و ظاهر سینه های خود را هنگامی که با پوشیدن یک منقل. این روش نمی خواهد به تنهایی تغییر اندازه پستان خود را به طور قابل توجهی. آن را تنها می تواند کمک به پستان خود را به احساس می کنید نگاه کنید و به نظر می رسد طفیلی فولر افزایش یافته طبیعی تر و زیبا در یک منقل. این افزایش شیر تقارن پس از آن بالابر افتادگی سینه و دوباره اشکال بافت پستان است.

این 6 دلیل اصلی که باعث به در نظر بگیرید که برای یک جراحی بالا کشیدن سینه. اگر شما میل خاص است که کوچکتر و یا بزرگتر از سینه, سپس شما نیاز به تقویت و یا کاهش روش در ترکیب با یک بالابر روش جراحی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *