Crypto یک منحنی یادگیری مداوم است. همگام با پیشرفت های بیت کوین ، بلاکچین و اکوسیستم همیشه در حال تحول رمزنگاری احساس می شود که یک کار تمام وقت است و این فقط برای سرهای مجرب است. برای تازه کارها ، کار کردن به اندازه کافی دشوار است که حتی از کجا شروع کنیم. در حالی که خرد رمزنگاری با گذشت زمان تجمع می کند ، اکنون مجموعه ای از منابع وجود دارد که می توانید آموزش بیت کوین خود را شروع کنید ، حتی برخی از آنها نشانه هایی را برای شیرین کردن معاملات به شما پاداش می دهند. در اینجا پنج مورد از بهترین منابع برای autodidacts در تمام سطوح توانایی وجود دارد.

همچنین بخوانید: بانکداران شروع به شناخت نقش بیت کوین در تکامل مالی می کنند

دانستنیهای بازار ارز و سکه

Tokentuber یک پلتفرم پخش ویدئو است که تلاش می کند تا مخاطبان خود را در زمینه رمزنگاری هر چه بهتر آموزش دهد. این اتحادیه با تعداد فزاینده ای از صرافی های cryptocurrency ، به منظور پیوستن به مسابقه ای که به کاربران پرداخت می کند تا دانش خود را در مورد دارایی های دیجیتال نشان دهند ، و با نشانه ها و گواهی نامه موفقیت به آنها پاداش می دهد ، اتحادی تشکیل شده است.

در ابتدای مسابقه 10 سؤالی ، 1000 علامت TUBER به شما اختصاص داده می شود ، اما یک ضبط وجود دارد – برای هر پاسخ نادرست نشانه ها کسر می شوند. شرکت کننده هایی که نمرات پاس را می گیرند به عنوان “دارنده رمزنگاری معتبر” شناخته می شوند ، در حالی که برای کسانی که شکست می خورند ، Tokentuber یادگیری بیشتر را در وب سایت خود توصیه می کند. اجرای سریع این تست تأیید می کند که سوالات به طور تازه کار در نظر گرفته نشده است ، بنابراین اگر Tokentuber بتواند شکاف دانش را با محتوای آموزشی مفید مطابقت دهد ، تمام مواد تشکیل دهنده در اینجا هستند تا به طور مؤثر از موارد رمزنگاری شده استفاده کنند. برای کسانی که وعده 1000 TUBER کمی نور را برای سلیقه خود پیدا می کنند ، شرکت در مسابقه همچنین امکان برنده شدن 10،000 دلار را ارائه می دهد.

5 منبع آموزشی که باعث افزایش دانش Cryptocurrency شما می شود

Tokentuber میزبان محتوای شخص ثالث از سازندگان محتوای اصلی در یوتیوب است ، که مباحثی از جمله مقدمه ای برای بیت کوین و چگونه یک Blockchain کار می کند را پوشش می دهد؟ Tokentuber قصد دارد موانع ورود به دنیای رمزنگاری را پایین بیاورد تا بتواند پذیرش انبوهی از blockchain و cryptocur ارز را حاصل کند.

فرهنگستان مشاوره
علاوه بر ارائه داده های منحصر به فرد در مورد بازار مبادلات cryptocurrency و دارایی های دیجیتال ، Cointelligence سمینارهای هفتگی رایگان را برای همه موارد رمزگذاری برگزار می کند. جلسات هر پنجشنبه از ساعت چهار بعد از ظهر UTC به طور زنده از یوتیوب پخش می شود ، با یک برنامه پیش رو که در مورد موضوعات آینده صحبت می کند. آکادمی Cointelligence آکادمیک Blockchain و تقریباً بی طرفانه به آن زمان می رسد.

5 منبع آموزشی که باعث افزایش دانش Cryptocurrency شما می شود

کسب درآمد
Earn.com ، که در آوریل سال 2018 توسط Coinbase خریداری شد ، تمرکز رمزنگاری خود را افزایش داده است ، بسیاری از کارهای تحریک آمیز آن اکنون مربوط به پروژه های blockchain و پاداش های پرداخت شده در BTC است. با این حال ، برای شانس گرفتن بیش از چند دلار رمزپایه در هر زمان ، درآمد در Coinbase طیف وسیعی از دوره های اختصاصی cryptocurrency را با پرداخت در cryptocurrency که این آموزش در آن مستقر است ، ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، دوره مربوط به DAI برای تکمیل موفقیت آمیز همه ماژول ها 20 دلار ارزش stablecoin را پرداخت می کند ، در حالی که دوره EOS 50 دلار از نشانه های EOS را پرداخت می کند. در بیشتر موارد ، این پاداش ها در تعدادی از ماژول های درسی مانند “درس 1: دای چیست؟” (2 دلار) و “درس 2: از چه چیزی استفاده می شود؟” (2 دلار) ، پخش می شود ، بنابراین به زمان و تلاش می رسد. برای به دست آوردن مقدار کامل ارائه شده این خبر بد برای هر کسی است که به دنبال دریافت پاداش به عنوان پاداش یادگیری ، سریع درآمد کسب کند اما این سایت در حال حاضر 130 دلار پرداخت در تعدادی آموزش و ارز ارائه می دهد و آن را به یکی از پر سود ترین فرصت های یادگیری در تبدیل می کند. رمزنگاری در حال حاضر

5 منبع آموزشی که باعث افزایش دانش Cryptocurrency شما می شود

آکادمی بینس
آکادمی Binance بخش آموزشی Binance ، بزرگترین مبادله رمزنگاری با حجم معاملات است. بر خلاف Token Tuber ، آکادمی Binance برای تحریک مشارکت این محتوا را بازی نکرده است ، اما در عوض آن را به عنوان یک منبع رایگان ارائه می دهد. محتوا به پنج دسته تقسیم شده است: blockchain ، امنیت ، اقتصاد ، آموزش و فیلم ، و با تحقیقات عمیق و اصلی که با ارائه تمیز که به یادگیری کمک می کند ، طبقه بندی شده است. یکی دیگر از ویژگی های منظم آکادمی Binance این است که هر مقاله با زمان تخمین زده شده برای خواندن و همچنین متن صوتی همراه است. متن صوتی به وضوح تولید شده توسط رایانه است ، اما این فناوری به اندازه کافی پیشرفته است که صدای مصنوعی بیش از حد منحرف نمی شود.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *