[ad_1]

بنفش مفید می سازد انتخاب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی و جایگزین بسیار خوبی برای هزینه های بالا و کمتر انعطاف پذیر شیشه است. این مواد خرد مقاوم و سخت بود و حتی مورد استفاده در تفنگ برج سایبان و periscopes در طول جنگ جهانی دوم است. استفاده عملی امروز شامل نمایش می ایستد کلاه غشاء و فرآیندهای غشایی لودر پاسداران و آکواریوم های بزرگ و مخازن.

در اینجا چند مورد از مزایای اکریلیک پلاستیک:

به راحتی شکل و ساخت

اکریلیک مواد است که به راحتی شکل و یا تولیدات به یک مجسمه سفالین رنگی تصویر قاب لوله و یا بطری. اکریلیک است که به راحتی قابل انعطاف در رسیدن به یک دمای هوا در این منطقه از 100 درجه است. حتی زمانی که مواد شروع به سرد آن است که قادر به حفظ آن شکل مورد نظر. سود این است که توانایی کار بر روی پروژه های بزرگ از قبیل پنجره های سقفی و تعظیم جلوی آکواریوم. به علاوه می توان آن را اره حفر یا ماشین بسیار شبیه به فلزات نرم و چوب. یک راه مقرون به صرفه برای شکل دادن به بنفش است که با استفاده از قالب در پلاستیک یا چوب.

آب و هوا مقاوم در برابر

سخت طبیعت بنفش به معنی آن است که مفید برای انتخاب لنز بر روی چراغهای جلو اتومبیل و خانه ویندوز. نشانه های ساخته شده با این مواد باید توانایی خود را برای حفظ نگاه و رنگ برای دراز مدت. همچنین بر اساس اکریلیک رنگ نیست, نهفته, نور, و به راحتی قادر به حفظ رنگ آن است. هر دیوار و یا حلق آویز نشانه ها سخت پوشیدن و نور-refracting و آب و هوا-مقاومت خواص.

سبک

بنفش است و مواد سبک وزن و حدود 50 درصد کمتر از محصولات تولید شده در شیشه ای. به علاوه, آن است که واقعا آسان به رسیدگی است. محبوبیت بنفش پنجره های سقفی است که عمدتا مربوط به وزن خود و قرار دادن مقدار بار بر روی صفحه اصلی است قاب یا پایه و اساس است.

مقاوم در برابر ضربه

این مواد طراحی شده است که با مقاومت بالا است که تقریبا 17 برابر کارآمد تر از شیشه ای به طور منظم. استحکام کششی است تا از 8000 پوند در هر اینچ مربع. در صورت تاثیر آسیب های ماوراء بنفش-fa نمی خرد و به قطعات کوچک. اگر آسیب بنفش را به جای شکستگی به کسل کننده لبه و قطعات بزرگ. این جنبه های ایمنی قابل قدردانی است برای موانع امنیتی درب های شیشه ای کشویی داخل محوطه و درب حمام. به علاوه از آن است که حتی در هاکی روی غلطک برای ایمنی محوطه.

بسیار شفاف

بنفش روشن است و دیدن از طریق, و نمی خواهد شروع به زرد یا بی رنگ در طول زمان. این باعث می شود آن را یک انتخاب بسیار جذاب برای نمای, ویندوز, پنجره های سقفی و گلخانه. به علاوه این مواد که مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش نور است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.