[ad_1]

آیا شما نگران چین و چروک های صورت و چین که شروع به در حال توسعه در صورت بیش از چند سال گذشته? به دنبال یک درمان موثر برای تعریق بیش از حد? باید مزمن میگرن تبدیل شدن به غیر قابل تحمل برای شما ؟ یا کنترل نشده پلک کشش را آغاز کرده است مانع فعالیت های روزانه خود را? نگران نباشید شما تنها نیستید. وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان مبارزه با هر کدام از این مسائل است. برای بسیاری از آنها بوتاکس بهترین راه حل است. بله, شما باید آن را بخوانید right; بوتاکس اولویت میلیون ها نفر از مردم مبارزه با این لوازم آرایشی و بهداشتی و غیر-لوازم آرایشی و بهداشتی شرایط.

بوتاکس چیست?

سم بوتولینوم به فروش می رسد با نام تجاری بوتاکس به طور طبیعی اتفاق می افتد سم تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم. هر چند از آن است که یک ماده سمی زمانی که اداره در مورد تایید FDA دوز توسط یک هیئت مدیره گواهی تجربه کرده, متخصص پوست, آن می تواند کمک به درمان طیف گسترده ای از مشکلات. در درجه اول آن را خواستار است و مورد استفاده برای از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک است که شروع به ظاهر شدن در صورت اضافه کاری با توجه به عبارات تکراری. اما پزشکان در حال استفاده از آن با موفقیت به کاهش متعدد شرایط بهداشتی از جمله تعریق بیش از حد مزمن میگرن misaligned چشم کنترل نشده پلک کشش (بلفارواسپاسم) و مدیریت درد.

اگر شما نیز در مواجهه با هر یک از شرایط ذکر شده در بالا و مطمئن نیستید که آیا شما باید سعی کنید بوتاکس عکس یا نه در اینجا 5 دلیل که چرا شما باید تصمیم بگیرید که به نفع تزریق بوتاکس:

1. نگاه جوان برای همیشه لطفا برای

هر زمان که شما لبخند, خنده, چپ یا اخم های متعدد عضلات صورت خود را زیر پوست قرارداد به شما کمک کند احساسات خود را بیان کنند. اما با گذشت زمان این صورت شروع شدن دائمی منجر به شکل گیری عمیق, اچ خطوط است که شما را نگاه سال مسن تر از سن واقعی خود. وجود دارد های مختلف جراحی و غیر جراحی رویه لوازم آرایشی و بهداشتی موجود در بازار به شما کمک کند نگاه و احساس جوان و زیبا اما هیچ یک از آنها را ارائه می دهد که نتایج فوری به عنوان بوتاکس. تزریق بوتاکس بسیار مفید در کاهش نشانه های پیری و علائم با پاک کردن ناخوشایند خطوط صورت و چین و چروک. این دارو کار می کند با جلوگیری از چین و چروک باعث از انقباض عضلات. پوست سفت ناشی از تزریق بوتاکس است که نه تنها مسنجری بلکه طول می کشد برای چند ماه, در نتیجه اجازه می دهد شما را به نگاه جوان و تازه حتی در اواخر 50s.

2. آن را می توانید از آدرس دیگر شرایط بهداشتی و همچنین

به عنوان فوق اعلام این به طور طبیعی اتفاق می افتد سم نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان شرایط بهداشتی مختلف. این شامل بیش از حد و کنترل نشده, عرق کردن مزمن, سردرد (میگرن), مثانه, مشکلات گردن اسپاسم و درد کمر. هنگامی که مورد استفاده برای درمان تعریق بیش از حد این سم با این نسخهها کار با مهار شیمیایی است که باعث تحریک غدد عرق است.

3. نتایج فوری هستند

اثرات بوتاکس درمان به طور کلی شروع به تبدیل شدن به قابل مشاهده در عرض چند ساعت پس از گرفتن تزریق. اما اوج اثرات دیده می شود پس از 7 تا 10 روز است. بنابراین شما متوجه بهبود مستمر در ظاهر از چین و چروک صورت در طی چند روز آینده. همین مورد است که بوتاکس برای درمان شرایط پزشکی مانند افزایش تعریق و میگرن و دردهای مزمن یا مشکلات پلک. همه این شرایط شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود در عرض چند ساعت پس از تزریق.

4. هیچ بهبودی و یا خرابی

بر خلاف فولاد جراحی کشیدن صورت یا سایر ساینده پوست, تکنیک های, بوتاکس, درمان غیر تهاجمی و یا در بسیاری از شما می توانید آنها را با حداقل تهاجم. بنابراین آنها نمی نیاز به هر گونه خرابی و یا دوره بهبود. درمان بوتاکس است که طبقه بندی به عنوان یک ناهار-استراحت روش. شما می توانید به درمانگاه آمده است در طول ساعت ناهار خود را دریافت تزریق و رزومه کاری خود را به طور منظم فعالیت ها بلافاصله پس از آن با هیچ درد یا ناراحتی است. شما ممکن است تجربه اندکی تورم یا کبودی در محل تزریق, اما که می تواند به طور موثر کاهش داد با شکر و تخم مرغ ناحیه تحت درمان و یا با استفاده از سرد ماساژ.

5. خطرات حداقل

بسیاری از روش های مورد استفاده برای درمان فوق اظهار داشت: لوازم آرایشی و بهداشتی و غیر-لوازم آرایشی و بهداشتی با شرایط متعدد عوارض جانبی و یا حداقل نیاز به تمدید دوره های بهبودی است. اما هیچ چنین مشکلی وجود دارد وقتی که می آید به درمان بوتاکس. بهترین بخشی از این ضد-پیری با تزریق این است که وقتی اداره یک تجربه متخصص پوست یا جراح پلاستیک و لوازم آرایشی و آنها نمی شود هر گونه عوارض جانبی غیر ضروری. ممکن است برخی از اثرات جانبی عبارتند از اندکی تورم و کبودی در محل تزریق همراه با سردرد و یا حالت تهوع. اما همه آنها به طور موقت و از بین برود خود به خود در عرض 24 تا 36 ساعت است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.