[ad_1]

“جنسیت یکی از نه دلایل تناسخ در جسم تازه. هشت دیگر اهمیت دارد.” – هنری میلر

مگر اینکه شما گرفته اند نذر تجرد شما احتمالا مثل من و کمی از سرگرم کننده در طول sex. به درستی انجام می شود آن است که یکی از لذت بخش ترین لذت های زندگی را ارائه کرده است.

یکی از عمده مورد نیاز برای خوب sex است روانکاری مناسب. بیش از حد اغلب مردان راش sexنه به خود زمان کافی برای آماده شدن. این نتایج در تنها خفیف یا بدون روانکاری و می تواند باعث درد قابل توجه برای هر دو طرف.

آن را نیز به طور بالقوه زندگی تغییر عوارض ساخت کاندوم آسان تر برای شکستن در نتیجه بیماری و بارداری ناخواسته.

سه چیز شما باید بدانید در مورد روغن کاری کاندوم

1. کاندوم لیز با مطالعه روان کننده nonoxyl 9 نشان داده شده است به علت سرطان است.

2. نفت بر اساس گریس هرگز نباید با استفاده از کاندوم لاتکس – نفت تجزیه و باعث کاندوم آسان تر برای شکستن. به جای آن شما نیاز به استفاده از آب بر اساس روان کننده. مطمئن شوید که شما با توجه به این برچسب در هنگام استفاده از روان کننده.

3. فقط به خاطر کاندوم قبل از روغن کاری قبل از شما آن را از بسته بندی به این معنا نیست شما باید به اندازه کافی روغن کاری. مطمئن شوید که بانوی خود را به طور طبیعی روغن کاری و یا شما با استفاده از اضافی روان است. بسیاری از کاندوم به آرامی روغن کاری به آنها را آسان تر برای رسیدگی به طوری که با استفاده از برخی از اضافی ژل یا لوسیون را واقعا بهبود لذت جنسی برای هر دو شما و افزایش قابلیت اطمینان از کاندوم.

وقتی که می آید به sexبیش از حد روغن کاری بهتر است کمی بیش از حد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *