[ad_1]

شما آیا عدم تمایل به sex?

من اعتقاد دارم که شما به تنهایی نیست!

میلیون ها نفر از زنان تجربه کاهش در میل جنسی و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل این هر دو جسمی و روحی.

با این حال وجود دارد برخی از راه های طبیعی برای افزایش میل جنسی در زنان است.

3 راه برای افزایش میل جنسی در زنان

1. روغن ماهی

هر چند از آن است که اولین چیزی که به ذهن شما می آید زمانی که به فکر افزایش دهنده میل جنسی زنان, واقعیت این است که می توان آن را بسیار موثر است.

این است که عمدتا به دلیل آن می تواند کمک به افزایش سطح احساس خوب مواد شیمیایی و یا دوپامین در مغز شما. آنچه در آن مهم تر است این ماده شیمیایی کمک می کند تا افزایش احساسات از پیش بینی و میل به طوری که شما شروع اشتیاق برای sex.

نه تنها این, آن را نیز برای افزایش گردش خون در بدن شما پس از آن است که غنی از چربی های ضروری. چربی های ضروری نه تنها unclog شریان ها را و نگه داشتن آنها را در روغن برای گردش خون بهتر اما همچنین مهم است برای تولید استروژن است.

ماهی های چرب مانند salmons ساردین و mackerels آنچه شما باید در رژیم غذایی خود را.

2. مراقبت از رژیم غذایی خود را

به منظور لذت بردن از یک بهتر است میل جنسی شما باید مراقبت از رژیم غذایی خود را. غذاهایی که سرشار از چربی های ضروری کمک می کند تا بهتر تشویق جریان خون به آلت تناسلی. نه تنها این, سویا و محصولات سویا کمک به افزایش سطح استروژن در بدن شما است. این نه تنها افزایش میل جنسی بلکه تضمین می کند بهتر است روغن طبیعی.

شما همچنین باید به اندازه کافی از پروتئین در رژیم غذایی خود را. این کمک می کند تا افزایش تولید تستوسترون!

هر چند از آن است که تا حد زیادی به عنوان یک هورمون مردانه در زنان نیز تولید آن در مقادیر کوچکتر و کاهش سطح تستوسترون خود را کاهش می دهد sex درایو.

3. میل جنسی طبیعی مکمل ها و ژل

مکمل- از جمله مکمل های بسته بندی شده با برخی از موثر ترین و زمان آزمایش گیاهان و مواد تشکیل دهنده دیگر مانند ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن خود را برای مناسب عملکرد جنسی. این مکمل ها نه تنها به افزایش جریان خون به چوچوله اما همچنین افزایش تولید استروژن به طوری که شما می توانید غلبه بر خشکی واژن و همچنین.

برخی از مواد تشکیل دهنده در این مکمل عبارتند از: جینسنگ گینگو damiana اپیمدیوم sagittatum عصاره رازک و….

از جمله مکمل های افزایش پاسخ به تحریک جنسی و همچنین کمک به شما در رسیدن به اوج به زودی پس از عشقبازی.

آنها نمی باید هر گونه عوارض جانبی و این است که چرا زنان بیشتر و بیشتر در حال حاضر امید بستن برای آنها را به لذت بردن از بهتر و بیشتر انجام sex.

گریس– وجود دارد برخی از آبگرم کلاس ژل روان کننده ها هستند که ایده آل برای زنانی که دوست ندارند با داشتن قرص. از جمله ژل ساخته شده با مواد تشکیل دهنده مانند خالص آلوئه ورا و عصاره کره کاکائو, منتول, USP, l-arginine و…. و کار واقعا سریع است. از جمله ژل جذب می کنید فورا و افزایش جریان خون به کلیتوریس است که نه تنها کمک می کند تا افزایش میل جنسی بلکه وابسته به چوچوله افزایش حساسیت.

آنها همچنین کمک به شما در تجربه احساس شما هرگز تصور است.

مانند ژل یا روغن نیز امن و عاری از عوارض جانبی است.

بنابراین اگر شما می خواهید برای افزایش میل جنسی خود را بررسی کنید بهترین افزایش دهنده میل جنسی زن از جمله قرص و ژل است که مجموعه استاندارد جدید در افزایش میل جنسی زنان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *