[ad_1]

یکی از کلیدهای پیروزی خود را در فوتبال فانتزی لیگ برتر است که توانایی به پیش نویس Sleepers. “تراورس” در حال NFL بازیکنان که در پیش نویس بسیار پایین تر دور در فوتبال فانتزی خود را پیش نویس خود را از پایان دادن به آمار حکم. در خرید شرایط این مثل این است که گرفتن یک اونس 22 بطری پدر خود را نمی ریشه آبجو (به 19.9% نسخه… mmmmm, mmmm) برای A&W قیمت. در تمام فصل فوتبال فانتزی جهان, این خیابان به لیگ قهرمانی. ما شاهد قهرمانی برنده از خواب در هر سال است. آنها آمده اند از هیچ جا به ثبت نام هیولا سال پس از اینکه دو رقمی و یا چشم پوشی سیم میدارد. هنگامی که شما می توانید گرفتن یک بازیکن در پایان پیش نویس خود را که می شود خود را با شماره 1 تولید کننده در یک موقعیت خاص شما دوستان من را درست مي کنند ، در زیر چند پیش بینی fantasy football sleepers با موقعیت 2015 فصل.

2015 Fantasy Football Sleepers

QB: عروسکی بریج (مینه سوتا) – عروسکی در زمان بیش از کمر از مت کسل در Minny در هفته 4 در سال 2014 و هرگز به عقب نگاه کرد. او آماده و با اعتماد به نفس و سازنده است و او در سال 2015 به عنوان بازی افتتاحیه استارت با تجربه و اسباب بازی های جدید. او تا به حال سه نفر از پشت در حال اجرا به دست توپ به سال گذشته اما هیچ یک از آنها به نام Adrian Peterson. یکی ممکن است فکر می کنم که وایکینگ ها اجرا خواهد شد پترسون به زمین پس از او تازه که آنها ممکن است اما داشتن او در backfield باز خواهد شد تا عبور بازی به مراتب بیشتر از سال گذشته بهره وری منقسم زمانی انجام داد. وایکینگ ها نیز به روز رسانی در WR با تعویض پیری گرگ جنینگز و اضافه کردن field-برانکارد مایک والاس. در بالا از آن وایکینگ ها را به یک سالم TE Kyle رودلف را به مخلوط اضافه کنید. عروسکی است که در پیش نویس دو رقمی دور به عنوان یک QB2 اما وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که شما را پیدا خواهد کرد بیشتر از بازی نیست که شما می خواهید برای شروع او.

همچنین در نظر بگیرید: Derek Carr (اوکلند), رایان Fitzpatrick (بوفالو)

RB: یوسف Randle (دالاس) – اگر صاحب جری جونز ادم سفیه و احمق است که به او اجازه می دهد تا DeMarco Murray رفتن و راضی است با در آوردن RB Darren McFadden به جای او مگر او با اعتماد به نفس در خود نسخه پشتیبان تهیه RBs از 2014. به اعتقاد من McFadden حرکت بود همدردی حرکت از یک همکار Razorback التحصیل به عنوان McFadden شده است مجسمه نیم تنه از او پیش نویس توسط اوکلند در سال 2008 هر چند صدمات دلیل اصلی که چرا. او بسیار با استعداد در کالج اما یکی به تعجب که چگونه بسیاری از تلفات خود را کشت از آسیب های گرفته شده در سرعت خود را. با McFadden در حال حاضر مبارزه همسترینگ آسیب Randle است تقویت موقعیت خود را به عنوان بازی افتتاحیه شروع به دالاس متوجه می شود که McFadden به دور از قابل اعتماد یابو پشت به من. Randle است که تنها 23 سال دارد و ترکیبی از اندازه و سرعت. حتی اگر Randle شروع فصل با صرف 15 حمل یک بازی من انتظار چیزهای خوب که من احتمالا می تواند 100 متری در هر بازی پشت عظیم که کابوی ها در خط حمله.

همچنین در نظر بگیرید: دیوید کاب (تنسی), David Johnson (آریزونا)

WR: نیک تن (New Orleans) – ما برجسته Brandin آشپز از پرستاران در نقطه فصل گذشته و او ما را نگاه هوشمند… تا زمانی که او از دست داده بود به آسیب است. او بازگشته است در این فصل و سالم اما پرستاران باید بازسازی خود جرم و در این روند از دست TE جیمی گراهام و WR کنی عکسهای. با WR Marques Colston مسن تر شدن آشپز در حال رفتن به نیاز به یک همسر در حال اجرا و انتظار ما تن به بود که همسر. او در حال ورود به سال سوم خود در لیگ برتر و به نظر می رسید به در هماهنگی با QB Drew Brees نسبت به پایان سال 2014 زمانی که او کشیده در 17 کار خود را 23 جلب در فینال 6 بازی این فصل است. حتی اگر Saints شروع به تکیه بیشتر بر روی این بازی در حال اجرا در فصل گذشته هیچ راهی وجود دارد که آنها را نگه نمی Brees’ پرتاب بازوی فعال و ما دیدن تن درگیر خیلی بیشتر از او تا به حال شده است در گذشته است. شما باید قادر به گرفتن او را با آخرین WR انتخاب و خطر بسیار بزرگ صعودی و او را عظیم فوتبال فانتزی دارای جای خواب.

همچنین در نظر بگیرید: آلن رابینسون (جکسون), , Adams, (Green Bay)

TE: Austin Seferian-جنکینز (Tampa Bay) – جنکینز تصور می شد به شدت از رفتن به 2014 rookie فصل اما او خمیده از طریق فصل با پا مچ پا و پشت مسائل و ساخته شده تاثیر کمی. او می آید به 2015 و سالم با یک تازه کار QB است که اغلب برای عبور نواز تنگ پایان به عنوان یک تازه کار QB اغلب چک کردن سرعت می یابد و ته خود را هنگامی که پاس عجله نزدیک می شود. در 6’6″ 262lbs, جنکینز آسان خواهد بود برای QB Jameis وینستون در این زمینه پیدا کنید. این Bucs آیا اضافه کردن جدید حمله هماهنگ کننده خنجر Koetter در این فصل از آتلانتا. آتلانتا قرار دادن توپ در هوا بیشتر از همه اما دو تیم در فصل گذشته وجود دارد بنابراین باید مقدار زیادی از فرصت های که برای دریافت توپ در آستین بزرگ دست در تمپا.

همچنین در نظر بگیرید: Rob Housler (کلیولند) جاش هیل (New Orleans)

K: Connor برته (دنور) – برته آمد سرنشین در سال 2014 پس از Broncos لگد براندون McManus به محدود کردن و بی درنگ آمار 15 16 هدف زمینه تلاش و از نقاط اضافی. بارت نیست خط برای هر صورت داشتن هدف زمینه تلاش اما تا به حال ثابت شده قدرت پای او بیش از چهار فصل در تمپا بنابراین من انتظار می رود برای دیدن کسانی که فرصت های خود را در حال حاضر در دنور نازک هوا در این فصل است. دنور جرم ممکن است نیروگاه در این فصل که از آن شده است پس از QB Peyton Manning به این تیم پیوست اما آنها ارائه خواهد شد برته با بیش از فرصت کافی برای او را به رقابت برای لیگ به ثمر رساند عنوان.

همچنین در نظر بگیرید: Greg Zuerlein (St. Louis), بلر والش (مینه سوتا)

D: Miami Dolphins – دلفین ها اندکی بالاتر از حد متوسط در فصل گذشته با پردازنده کامرون بیدار و اولیویه ورنون wreaking یک بیت از ویران کردن. در خارج از فصل باله اضافه شده marketo و در حال حاضر این خط دفاعی یکی از 2 یا 3 واحد در لیگ. با اضافه شدن فشار شما همچنین می توانید انتظار افزایش در گیر میکنه و interceptions. انتظار دفاع واقعا به دندانه دار کردن نقاط در نیمه اول فصل به هیچ عنوان حریف یک جرم است که ترسناک است انتظار برای یک بازی در فاکسبرو و صادقانه من انتظار پرستان به یک شکاف در این سال است.

همچنین در نظر بگیرید: New York Jets, مینه سوتا,

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *