[ad_1]

جراحی پلاستیک فوق العاده است اگر شما تن از پول به پرتاب دور از ذهن نیست همه دانستند شما تا به حال برخی از کار انجام شده و در حال حاضر به خطر زیبایی های طبیعی خود را در دست یک جراح که می تواند به خوبی یک انسان اشتباه و شما را برای زندگی زخم. اگر شما مثل اکثر مردم شما سقوط کردن عمل جراحی ارابه موسیقی جایی در آن وجود دارد. شاید شما فقط به اندازه کافی غنی به یک جراحی کشیدن صورت یا شاید شما نمی به خطر فولاد جراحی کشیدن صورت نیاز.

هر آنچه در آن است که شما را از در حال اجرا برای جراح بعدی کشیدن وجود دارد برخی از گزینه های غیر جراحی است که شما باید آگاه باشند از. این روش که هر زنی باید در مورد می دانیم که آیا او فکر می کند زمان آن است که کمی “کار” انجام می شود و یا معتقد است که او هرگز نمی خواهد عمل جراحی پلاستیک. با یک گزینه غیر جراحی ارائه می شود که اثرات عمل جراحی بدون چاقو آن را شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از زنان را لغزش به دکتر صندلی که “کار.”

دورچشم ،

خوب جواب نمی است غیر جراحی درمان های زیبایی است که هر زن باید آگاه باشند. وجود دارد برخی از مناطق این صورت است که تمایل به نازک و شل تر به نظر می رسد به عنوان سن شما. این مناطق که شما دست خود را بر در آینه و آرزو شما فقط می تواند آن را بالا بکشد ، شایع ترین مناطق عبارتند از:

• Jawline
• Cheecks
• اطراف چشم

آن را فقط اتفاق می افتد که خوب جواب نمی استفاده می شود برای درمان فقط این مناطق! پوست در این مناطق صورت شروع به نازک در طول زمان به عنوان تولید طبیعی کلاژن شروع به کم کردن سرعت. کلاژن در حال حاضر در پوست شروع می شود به دور می پوشند و شما متوجه پوست شما شل شدن تا گرفتن دور که تازه جوانی است که شما استفاده می شود برای دیدن منعکس شده در آینه.

یک دورچشم ، درمان نیاز شما را به نشستن هنوز هم در حالی که یک حرفه ای پزشکی با استفاده از یک دستگاه دستی به شلیک امواج رادیویی به لایه دوم پوست صورت خود را. این امواج باعث می شود سلول های پوست به قرارداد و سفت کردن در حالی که تحریک تولید کلاژن. به عنوان کلاژن را برمی گرداند به پوست آن را نگه می دارد پوست را تنگ در این موقعیت محکم.

نتیجه یک لایو ظاهر به پوست است که می تواند دیده می شود بلافاصله پس از اولین روش. شما را مجبور به بازگشت برای تکرار دورچشم ، روشهای اما با گذشت زمان شما می توانید حفظ که تازه ظاهر جوان به پوست است.

Ultratheray

Ultherapy دوم غیر جراحی درمان های زیبایی است که همه زنان باید آگاه باشند. این درمان تبدیل شده است شناخته شده به عنوان غیر تهاجمی کشیدن چرا که اساسا آنچه یک جراحی کشیدن طراحی شده است برای انجام دهید: بالا کشیدن پوست پس از آن را از وسط خم شدن مانند یک زن مسن تر پوست تمایل به انجام.

هر دو از این درمان جایگزین های بسیار خوبی به سنتی, روش های جراحی پلاستیک, جراحی زیرا آنها کمتر مخاطره آمیز و خیلی بیشتر مقرون به صرفه است. شما می توانید یک روز در محل کار و یا شاید فقط چند ساعت و این روش بدون دانستن هر کسی که شما تا به حال جراحی پلاستیک زمانی که شما بازگشت. وجود ندارد و گسترده کردن زمان بسیار کمی درد و ناراحتی و هر کس می خواهد بدانم چه چیزی شما را به نگاه بزرگ به جای خنده زیرا آنها می دانند که شما تا به حال یک جراحی کشیدن صورت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.