[ad_1]

ایسنا/اردبیل مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در سالجاری عملیات روکش و آسفالت 130 کیلومتر از راه‌های مواصلاتی استان اردبیل اجرایی می‌شود.

کلیم‌الله وثوقی 31 تیرماه در جریان بازدید از عملیات روکش آسفالت در محور اردبیل – آستارا اظهار کرد: با تلاش اکیپ‌های راهداری عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان در حال انجام است که تا پایان فصل کاری این برنامه ادامه خواهد داشت.

وی از اختصاص 60 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های روکش و آسفالت محورهای مواصلاتی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این برنامه در محورهای شمالی، جنوبی و شرق و غرب استان در حال انجام است تا هموطنان در ترددهای روزانه خود با مشکلی روبرو نشوند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل یکی از محورهای پرتردد استان را راه چهاربانده اردبیل به نمین و اتصال به آستارا اعلام کرد و گفت: در این مسیر به طول چهار کیلومتر عملیات بهسازی و روکش آسفالت و همچنین چهار کیلومتر درزگیری و لکه‌گیری با 2 میلیارد تومان اعتبار شروع شده است.

وثوقی افزود: با جذب اعتبارات سال 99 و با همکاری فرمانداران تلاش بر این است تا طرح‌های توسعه‌ای در این حوزه عملیاتی شده و برای زمستان از لحاظ تردد در محورهای صعب‌العبور و پرتراکم با مشکلی روبرو نشویم.

وی تصریح کرد: کیفیت بهسازی و روکش آسفالت با تولید و تهیه قیر و آسفالت در اردبیل در سطح رضایت‌بخشی است و ما سعی داریم نیاز خود را در این زمینه از کارخانه‌های فعال در شهرهای مختلف تامین کنیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل به مصوبه اخیر مجلس برای تامین قیر مورد نیاز آسفالت راه‌های روستایی اشاره و بیان کرد: دولت در این زمینه تامین اعتبار کرده و برای توسعه راه‌های روستایی برنامه‌ریزی مناسبی را با هدفگذاری مشخص انجام خواهد داد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *