دوستانی که به تحصیل در رشته پرستاری علاقه مند هستید و به دنبال بهترین منبع و برنامه ریزی ممکن هستید ما به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که در سال 99 ، 34 نفر با کمک آن توانستند رتبه زیر 100 کسب کنند و با استفاده از آن به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، آزمون، مشاور یا هر چیز دیگری نیاز پیدا نخواهید کرد. در سال 98 این آمار به اوج رسید و 51 نفر از دانش آموزان حرف آخری توانستند با این مجموعه رتبه زیر 300 کسب کنند و آمار افرادی که 100 زدند هم بی نظیر بود. موسسه حرف آخر در چند سال اخیر به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کرده است و محبوبیت فراوانی در میان دانش آموزان دارد. با برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر میتوان واقعا میتوان نتیجه موسسه حرف اخر گرفت؟ اما در ویدیو بالا تمامی مطالب این مقاله را به صورت کاملا تصویری و از زبان مشاور ارشد تحصیلی بشنوید که مهم ترین فصل های فیزیک کنکور تجربی در آن تحلیل و بررسی میشود و رازهایی در رابطه با اهمیت فیزیک و معرفی کامل این درس افشا میشود و همچنین هر آنچه در رابطه با درس فیزیک باید بدانید به شما آموزش داده شده است.

در ضمن مباحث آسان شیمی کنکور که امروز معرفی خواهیم کرد مباحثی هستند که در دانشگاه و بعضی از رشته ها بسیار با آن ها مواجه خواهید شد. تمامی پیش نیاز های درس فیزیک را به صورت کامل در فایل صوتی بالا برای شما توضیح داده ام و با شنیدن آن میتوانید به بهترین نحو ممکن ترتیب اصولی مطالعه فصل های فیزیک را متوجه شوید و بعد از آن مباحث پر تست فیزیک کنکور را انتخاب کنید. زبان کنکور وضعیت غیر عادی دارد زیرا تنها درسی است که بیشترین تعداد درصد 100 و همچنین بیشترین تعداد درصد منفی را در آن مشاهده حرف آخر بهترین راهکار آموزش مفهومی دروس کنکور میکنیم. خب هر مدرسی تست های مربوط به خود را دارد اما مشکل اینجاست که حتی در کتاب های کمک آموزشی هم مشاهده میکنید بعضی از مدرسین محترم تست هایی را طرح میکنند که کاملا از چارچوب کنکور خارج شده است و هیچ ربطی به کنکور ندارد. در واقع با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر داوطلب از هر منبع دیگری حتی کتاب نیز بینیاز میشود. متاسفانه داوطلبان بدون آشنایی با اهمیت زیست شناسی در کنکور و ماهیت این درس و عدم آشنایی با نحوه مطالعه زیست کنکور اقدام به مطالعه آن میکنند و نتیجه آن آماری است که در نمونه تدریس عربی حرف آخر  ادامه بررسی میکنیم.

سؤالات مربوط به تحلیل الصرفی؛ سه کلمه از متن انتخاب میشود و در مورد ساختار و نقش آن ها از شما سؤال پرسیده میشود. امّا اینطور نیست که هر رتبه برتری را با نام خود مجموعه معرفی کنیم بلکه تمامی مصاحبات داوطلبان در شبکه های صدا و سیما و موجود میباشد و تمامی آن ها نیز توسط مشاورین مؤسسه راهنمایی شده اند. در بحث آموزش صرفا فقط درسنامه ها در اختیار داوطلب قرار نمیگیرد بلکه بزرگترین بانک تست هم در داخل منابع وجود دارد و داوطلب با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به صورت کامل بر روی درسنامه ها مسلط میشود و بزرگترین بانک تستی را نیز در داخل همین مجموعه حل مینماید. به همین دلیل این دسته از داوطلبان به دنبال فصل های مهم فیزیک کنکور یا به عبارت دیگر فصل های آسان فیزیک کنکور هستند. با توجه به این که امسال آخرین سال کنکور نظام قدیم نیز میباشد تصمیم گرفتیم مباحث مهم شیمی در کنکور نظام قدیم یا مباحث آسان شیمی کنکور تجربی نظام قدیم را نیز بررسی کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

بحث اصلی مربوط به درصد های لازم برای پزشکی یا به عبارت دیگر درصد قبولی پزشکی است؛ یعنی برای قبولی در پزشکی باید چه درصد هایی در هر درس کسب کنیم؟ این که حداقل درصد و رتبه لازم برای قبولی در پزشکی چند است از سوال های تکراری داوطلبان می باشد. با توجه به اینکه اطلاعات مربوط به میانگین درصد قبولی پزشکی از سوی سازمان سنجش برای کنکور 99 هنوز ارائه نشده است به فعلا به میانگین درصد های قبولی پزشکی در دو سال 97 و 98 بسنده خواهیم کرد و به محض اعلام میانگین درصد رتبه های برتر توسط سنجش، در این سایت قرار خواهیم داد. سال قبل هم برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به اجرا در آمد و با استقبال فراوانی نیز روبرو شد. برای دانلود برنامه دو ماهه حرف آخر از طریق لینک زیر میتوانید اقدام کنید و این برنامه را دریافت کنید. ثانیا برنامه ریزی دقیق که به جرأت میتوان گفت دقیقا با دو ماه مطالعه ی منظم میتوان بر این حجم از مطالب مسلط شد. در پاسخ باید گفت که بله اما چگونه این طور که حرف ها همدگیر را نقض می کنند!

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آموزش دینی کنکور.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *