این برج از لحاظ متراژی نیز با سه برج دیگر متفاوت است چرا که در طبقات بالایی واحد هایی با متراژ های بزرگ تر در خود جای داده است.

پروژه نارنج 8 یکی از لوکس ترین پروژهای منطقه 22 و پهنه سی ارتش در غرب دریاچه چیتگرمیباشد که به صورت مشارکت شرکت نپاسازه با نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است .این پروژه از مزایا و متریال و امکانات متفاوت تری نسبت به برجهای چهارگانه نیروزمینی برخوردار است .

این برج 38 طبقه میباشد که 33 طبقه ان از واحدهای مسکونی تشکیل شده است و همانند برجهای دیگر نیروزمینی به صورت بیضی شکل ساخته می شود .

 

مشخصات برج نارنج 8 از چه قرار است؟

پروژه نارنج 8 یک برج 39 طبقه است که از این 39 طبقه؛ 5 طبقه ی آن منفی، 1 طبقه لابی و 33 طبقه مسکونی است. واحد های این پروژه زیبا ترین چشم انداز منطقه را دارا هستند چرا که از آن ها باغ موزه ی گیاه شناسی و دریاچه ی چیتگر به خوبی قابل رویت است.

متراژ واحد های نارنج 8 از 93 متر تا 245 متر متغیر است و تراکم آن نیز به گونه ای است که تا طبقه ی 19 آن را واحد های متراژ پایین تر و طبقه ی 19 تا 33 برج را واحد هایی با متراژ های بزرگتر تشکیل می دهند.

تعداد اتاق خواب های هر واحد با توجه به متراژ آن در نظر گرفته شده که واحد های 93 متری 2 اتاق خواب، 110 متری دو اتاق خواب، 121 متری 2 اتاق خواب، 135 متری 3 اتاق خواب، 167 متری 3 اتاق خواب و واحد های 245 متری دارای 4 اتاق خواب می باشند.

 

برج نارنج 8 چه امکاناتی دارد؟

همانطور که اشاره شد برج نارنج از برج های لوکس منطقه به شمار می رود که امکانات منحصر به فردی همچون: مجموعه ورزشی کامل شامل استخر و سونا و جکوزی، لابی مجلل و هتلینگ، روف گاردن 360 درجه در طبقه 39، کارواش اختصاصی ساکنین، 
سیستم تسویه اب استخر، انتن و اینترنت مرکزی ،سیستم برق اضطراری، لاندری و خشکشویی اختصاصی و استفاده از مدیریت هوشمند Bms  را در خود جای داده است.

اقساط پروژه برج نارنج 8 به چه صورت است؟                                                                                       

اقساط پروژه نارنج8 در 60 قسط به صورت متری 100 هزار تومان محاسبه می شود و موعد پرداخت آن هر 45 روز در نظر گرفته شده است. اعضا و سرمایه گذاران پروژه از مرداد ماه سال 1399 شروع به پرداخت اقساط کرده اند. همچنین گفته شده نارنج8 برای سال 1403 آماده ی تحویل می باشد.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *