[ad_1]

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد را بازوان حاکمیت و یاری‌دهندگان دولت می‌دانیم.

دکتر محمود ثمینی امروز در نشست مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد و جوانان استان با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری به جوانان و به‌خصوص بیانیه گام دوم انقلاب گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد را بازوان حاکمیت و یاری‌دهندگان دولت می‌دانیم.

وی بیانیه گام دوم انقلاب را یک اساسنامه و مرامنامه‌ای خواند که باید به‌عنوان یک الگو و سند کاری مورد توجه همگان قرار گیرد و تصریح کرد: لازم است همه افراد بر اساس این چهارچوبه هدف‌گذاری کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد به جوانان اعتماد کنیم و امورات را به آنان واگذار کنیم و لازمه این کار فرهنگ‌سازی، نیرو پروری و مدیر پروری، اعتماد به فکر، توان و مدیریت جوانان است که این کار شروع شده و اتفاق خواهد افتاد.

ثمینی قرار گرفتن برخی از جوانان را در رأس مسندهای اداری نویدبخش مسئولیت‌پذیری و فراهم کننده حضور جوانان در عرصه‌های مدیریتی جامعه عنوان کرد.

وی با اشاره به مشارکت و حضور جوانان در تمامی عرصه‌های فرهنگی اجتماعی و سیاسی، اضافه کرد: جوانان باید با خودباوری و اعتمادبه‌نفس در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کنند و تمام توان خود را در جهت توسعه استان و ارتقاء ملی به‌کارگیرند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به حضور فعال جوانان در جریان سیل فروردین ۹۸ همچنین همکاری و فعالیت جوانان در مدیریت بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: عملکرد فوق‌العاده مردم لرستان و خصوصاً جوانان در این ایام، امدادرسانی، مشارکت و رساندن کمک‌های مالی به اقشار آسیب‌پذیر قابل‌تقدیر است.

ثمینی بر لزوم هماهنگی و مدیریت اقشار و صنوف مختلف در قالب ستاد هماهنگی برای ساماندهی کمک‌های اقشار مختلف تأکید کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند و پای کار باشند تا آنچه مورد نیاز سمن‌ها (سازمان‌های مردم‌نهاد) است در چهار چوبه مقررات فراهم شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *