[ad_1]

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: در حال حاضر در کشور ۵ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.

به گزارش ایسنا، سورنا ستاری عصر دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مرکز نوآوری ورامین که با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جوانان ورامین نشان داده‌اند که می‌توانند تحولات شگرفی را در کشور ایجاد کنند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به این‌که شهدایی همچون شهیدان ستاری و اردستانی که زاده این منطقه هستند و مایه فخر کشور محسوب می‌شوند گفت: این شهداء نشان دادند که وقتی روی بچه‌های کویر سرمایه‌گذاری صورت بگیرد برای کشور افتخار آفرینی می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که در حوزه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در سال جاری در سطح کلان کشوری برنامه‌های زیادی در نظر گرفته شده است، گفت: برای اینکه در شهرستان برنامه‌های دانش بنیان مؤثر باشند و رخ دهند باید توسط مسئولان پیگیری شود.

ستاری عنوان کرد: اتفاقی که امروز در این منطقه افتاد اتفاق خوبی است و اینکه جهاد کشاورزی تصمیم گرفته که درهای این مکان باز شود و جوانان دارای ایده و نوآوری از این امکانات بهره مند شوند ما نیز آمادگی داریم که تیم‌ها را حمایت کرده و برای توسعه زیرساخت و هزینه‌های موجود مساعدت‌های لازم را داشته باشیم که ان‌شاءالله باید منتظر اتفاقات خوب برای شهرستان باشیم.

وی در ادامه به برنامه‌های تدوین شده در حوزه تأمین امنیت غذایی کشور اشاره کرد و گفت: بخش عمده‌ای از این برنامه به حوزه کشاورزی و اصلاحاتی که باید در این حوزه صورت بگیرد بر می‌گردد و ورامین به دلیل داشتن پتانسیل ذاتی کشاورزی شرکت‌های علاقه مند در این حوزه‌ها امکان توسعه دارند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور یادآور شد : در حال حاضر ۵ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.