[ad_1]

هنگامی که شما با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان خوب روان کننده می تواند ضروری است. اما شما شنیده ام همه داستان های ترسناک در مورد چگونه برخی از lubes ذوب می تواند مورد علاقه خود را ، و انتخاب… استفاده می شود وجود دارد تنها یک انتخاب شخصی و روان اما این روزها وجود دارد بسیاری از چگونه شما می دانید چه چیزی را انتخاب کنید و یا حتی شروع به آن را کشف کردن. طعم گرم شدن سیلیکون آب ضد حساسیت و یا تمام طبیعت وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از lubes به عنوان وجود دارد روان شناسی به آنها را با استفاده از. شاید شما باید با وسیله ارتعاش و برای استفاده با هر نوع روان کننده. شما هنوز هم ممکن است مطمئن نیستید از چه روغن بچه بهترین دوست دارید اما به شما خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده با همه جدید خود را sex اسباب بازی, انجام تست.

این مقاله به شما یک نمای کلی از روان کننده ها در دسترس است و هر چه می کند بنابراین شما می توانید حداقل یک انتخاب آگاهانه به جای گرفتن هر چه. راست روان کننده شما می توانید زمان خود را با وسیله ارتعاش و حتی لذت بخش تر و سپس آن را در حال حاضر است.

بر اساس آب و روغن: بر اساس آب و روغن بسیار متنوع هستند. آنها معمولا می تواند با هر وسیله ارتعاش و مواد با کاندوم زمانی که مورد نیاز است. منفی به این روان است که آن را ممکن است خشک کردن سریع و یا مهم وقتی اتفاق می افتد که شما می توانید آن را دوباره فعال با آب.

نفت بر اساس روان کننده: روغن بر اساس روان کننده بسیار لغزنده است و نمی خواهد خشک اما آن را دارای چند اشکال است. نفت بر اساس lubes معمولا به عنوان یک کرم ضخیم مانند نفت ژل یا بسیار ضخیم مایع است. این توصیه نمی شود با استفاده از ویبراتور خود را برای یک زن و شوهر از دلایل. نفت می تواند آسیب لاتکس, ژله و سیلیکون و آن را می توانید gunk تا کنترل پد خود را ،

گریس سیلیکون بر اساس: مبتنی بر سیلیکون روان کننده می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. آنها فوق العاده لغزنده و نه خشک. شما حتی می توانید با استفاده از مبتنی بر سیلیکون روان کننده زیر آب, اما شما نمی توانید آنها را با استفاده از سیلیکون مبتنی بر ارتعاش و نوسان و یا هر گونه مبتنی بر سیلیکون sex اسباب بازی که برای ماده. دلیل آن این است که سیلیکون پایبند به سیلیکون و آن را می خورد. تازه مانند ناخن لهستانی خود را به کت های قدیمی.

طعم: طعم روغن می تواند سرگرم کننده استفاده می شود که با یک شریک. بسیار کمی وجود دارد که به عنوان وابسته به عشق شهوانی, لیسیدن طعم کردن از معشوق خود را. هنگامی که با استفاده از یک طعم روغن مطمئن شوید آن است که بر اساس آب و شستشو آن را خاموش هنگامی که شما انجام می شود به عنوان شکر می تواند باعث عفونت اگر شما نمی.

گرم شدن lubes: هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند گرما هنگامی که معشوق خود را آرام ضربات نفس سراسر گرمایش روان کننده و گرم کردن بیش از این ژل.

طبیعی روغن های طبیعی: lubes hypoallergenic گلیسیرین و پارا بن رایگان برای طبیعی تر انتخاب کنید. آنها همچنین معمولا PH متعادل برای بدن یک زن به طوری که آنها نمی تواند باعث عفونت های قارچی حتی اگر نه شسته بی درنگ. اما شما نیاز به مراقب باشید در هنگام انتخاب این نوع به عنوان برخی از آنها مبتنی بر سیلیکون است که خوب است برای یک مبتنی بر سیلیکون ، اگر شما می خواهید به استفاده از یک روان کننده طبیعی یکی است که مبتنی بر آب.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.