[ad_1]

یورکشایر Terriers به عنوان یک نژاد هستند هوشمند سگ و یک نژاد با زیر لایه, که بدان معنی است که آنها نمی ریختن آنجا که خود را کوتاه دوستان است. توله سگ Yorkie متولد می شوند با یک سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد, کت, و به طور معمول سیاه و سفید موهای مخلوط با قهوهای مایل به زرد تا زمانی که آنها بالغ. Yorkies بسیار آسان برای آموزش اگر چه آنها می تواند گاهی اوقات خیره می شود. Yorkies, آیا یک زیر لایه و حتی با یک کت بلند آنها احساس سرما به راحتی و مانند بسیاری از نژادهای اسباب بازی ترجیح می دهند راحتی و coziness گرما. یورکشایر Terriers متولد سیاه به تدریج رسیدن به خود را آبی و قهوهای مایل به زرد رنگ به عنوان آنها بالغ. Yorkies در حال پر جنب و جوش سگ که گاهی اوقات لذت بردن از پارس و به نظر می رسد به یک سگ بزرگ در بدن است.

سگ

استاندارد نژاد مشخص است که سگ باید جمع و جور ساخت های ورزشی مناسب برای یک سبک زندگی فعال و نگه داشتن خود را در نشسته, اعتماد به نفس, شیوه است. به عنوان یک جایگزین عملی بسیاری از Yorkie-صاحبان انتخاب کردن برای نگه داشتن سگ کت کمرنگ به کوتاه تر از همه-بیش از ظهر. همانطور که با بسیاری از اصیل سگ یورکشایر تریر مستعد ابتلا به برخی از اختلالات ژنتیکی از جمله distichiasis ازدیاد غیر عادی مایع هيپوپلازی از dens, Legg-Perthes بیماری پاتلا luxation, portosystemic شنت شبکیه دیسپلازی لوله سقوط و مثانه سنگ. مو بر روی سر است بنابراین abundantthat آن است که تقریبا همیشه لازم است به جمع آوری آن در یک گروه برای حفظ از goinginto سگ کاسه غذا به حیوانات حداکثر دید. این سگ کوچک است که بسیار پر انرژی و شجاع و وفادار و باهوش است. می توان آن را تهاجمی به سگ عجیب و غریب و حیوانات کوچک. این سگ کوچک نباید بیش از محافظت از آنها ممکن است تبدیل به عصبی. هرگز فکر می کنم از Yorkie به عنوان یک ترسو کمی دامان سگ.

توله سگ

توله سگ متولد شده سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد و به طور کلی تیره رنگ بدن تا زمانی که آنها بالغ. قند خون پایین در توله سگ یا گذرا نوجوانان هیپوگلیسمی ناشی از روزه (بیش از حد زمان بین وعده های غذایی). آن است که اغلب دیده می شود در توله سگ Yorkie در 5 تا 16 سال سن داشتند. توله سگ Yorkie ممکن است “tipped” یا “کج” گوش تا زمانی که آنها در حدود 6 ماه های قدیمی. Biewer یورکشایر Terriers توله سگ بسیار فعال و شجاعانه اختصاص داده شده و هوشمند است.

پرورش دهندگان

جدی پرورش دهندگان نمی خواهید خطوط خود را در دست اشتباه است. اکثر پرورش دهندگان بر این باورند هر دو سگ و سگ ها به همان اندازه دوست داشتنی و وفادار و هوشمند و همراهان خوب. نیز وجود دارد که پرورش دهندگان ادعا می کنند که آنها باید قرارداد را به نشان می دهد زمانی که آنها در واقع نه. برخی از پرورش دهندگان خواهد شد و حتی رفتن تا آنجا که به بازگشایی تحت همسر خود نام پس از تعطیل توسط وزارت بهداشت و درمان.

کت

کت و کیفیت بافت و مقدار کت هستند از اهمیت. کت در بدن است و نسبتا طولانی و کاملا مستقیم (و نه موجی). کت: یورکشایر تریر کت است نه درشت اما خوب است و ابریشمی به لمس است. مانتو رنگ تیره جراحی-آبی با قهوهای مایل به زرد نشانه گذاری بر روی سر و پاها. ترین حیوان خانگی Yorkies در واقع باید کت خود را کمرنگ و یا اصلاح کرده, برای راحتی و بهداشت. ترین حیوان خانگی Yorkies در واقع باید theircoats کمرنگ کوتاه یا تراشیده, برای راحتی و بهداشت.

یورکشایر Terriers سریع برای تعیین جایی که آنها مناسب در یک خانواده را “بسته”. آنها و همه حیوانات دیگر سزاوار پرورش یک محیط خانه. آنها همچنین باید توجه ویژه خود را به چشم و دندان است. اولین Yorkie برای تبدیل شدن به یک قهرمان آمریکا شد برادفورد هری که به دست آورد به عنوان خود را در سال 1889. Yorkies به اندازه کافی کوچک برای حمل و ایده آل برای هر کسی که با یک خانه یا آپارتمان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.