[ad_1]

چه آپنه خواب? البته که در اصطلاح علمی است و کمتر احتمال دارد که شما می توانید درک کنند که. در کلمات که شما می توانید درک آن است که این اختلال که در آن شما توقف تنفس در خواب خود را. این اغلب اتفاق می افتد و مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین تا 10 ثانیه. گاهی اوقات این می تواند منجر به آسیب های جدی از سکته مغزی و یا حتی مرگ.

این اختلال است که به احتمال زیاد ناشی از نظم زندگی است. اگر شما نوشیدن مقدار زیادی آن را کاهش دهد. اگر شما دود زیادی آن را کاهش دهد. اگر شما به طور مداوم خسته از کار و استراحت. وجود دارد بیشتر دلایل آن, اما آن را به طور کلی معاملات با استرس است. آن را باعث فشار خون خود را به بالا و ممکن است باعث شود شما احساس خستگی تمام وقت.

آپنه خواب واقعا جدی است. اگر شما واقعا می خواهید برای پیدا کردن یک راه حل دائمی و سپس شما باید برخی از مرتب کردن بر اساس از عمل جراحی انجام می شود. آن است که اگر مهم نیست پس شاید گزینه بهتری خواهد بود برای رفتن به خواب ماشین آلات.

همه خواب ماشین آلات توابع مشابه است. وجود دارد دو نوع از خواب ماشین آلات در خارج وجود دارد, ماشین آلات CPAP و BiPAP ماشین آلات. سابق یک نوع ماشین است که قلاب خود را به صورت یک ماشین است که پمپ هوا را از طریق ماسک را به ریه های خود را به طور مستقیم.

دومی کار می کند و تقریبا به همان شیوه اما با برخی از تغییرات. CPAP ماشین آلات بیشتر توصیه می شود اگر شما فقط یک جزئی یا خفیف اختلال خواب.

اگر شما یک مورد ملایم این یک راه ماشین کمک خواهد کرد که شما استنشاق. آن است که بسیار کارآمد و واقعا که گران است. آن را بسیار قابل حمل است که بدان معنی است که شما می توانید سفر با آن است.

اگر شما کسانی هستند که مبتلا به اختلال دیگری را با قلب خود و سپس شما باید با استفاده از دستگاه BiPAP. این دستگاه با این نسخهها کار هر دو روش و به شما کمک خواهد کرد حفظ فشار در حالی که استنشاق و بازدم.

اگر یک فرد متوقف می شود تنفس BiPAP ماشین نیروی هوایی به ایجاد نوعی از تنفس. آن را نیز راحت تر از دیگر ماسک به دلیل آن است که تحت فشار است. وجود دارد و در عین حال نوع دیگری از دستگاه تنفس به نام ACAP ماشین است که می تواند به طور خودکار تنظیم فشار.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.