[ad_1]

مهاجم بایرن مونیخ به همراه لیونل مسی و سانچو تنها بازیکنانی در ۵ لیگ معتبر اروپایی هستند که تعداد گل‌ها و پاس گل‌های آنها به عدد ۱۰ رسیده و یا از عدد ۱۰ گذشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، سرژیگ گنابری یکی از بازیکنان آماده و تاثیرگذار بایرن مونیخ در فصل جاری بوده است. این مهاجم آماده در دیدار برابر دوسلدورف هر چند که نتوانست گلزنی کند اما یک پاس گل داد.

او با این پاس گلی که داد خود را به نزدیک لیونل مسی و سانچو رساند. او در فصل جاری توانسته است که با پیراهن بایرن مونیخ ۱۱ گل به ثمر رساند و ۱۰ پاس گل هم بدهد.

گنابری به همراه مسی و سانچو تنها بازیکنانی هستند که تعداد گل‌ها و پاس گل های آنها در فصل جاری دو رقمی شده است البته او هنوز اختلاف زیادی با مسی و سانچو دارد.

مسی در مجموع گل و پاس گل بهترین عملکرد را در همه لیگ های معتبر اروپایی داشته است تا جایی که توانسته در فصل جاری ۱۹ گل به ثمر برساند و ۱۲ پاس گل هم بدهد.

بعد از مسی نوبت به سانچو ستاره جوان بوروسیا دورتموند می رسد که ۱۴ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل هم داده است.

البته توماس مولر بیشترین پاس گل را در فصل جاری داده است. مهاجم باتجربه بایرن مونیخ ۱۸ پاس گل در فصل جاری بوندسلیگا داده است تا در آستانه رقم زدن یک رکورد تاریخی در این رقابت ها باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *