این گوشی الان تو اروپا سومین گوشی محبوب هست و همچنین برند شیائومی به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شده. همچنین گارانتی ها بر اساس سطح بندی گارانتی حداقلی، متوسط و عالی نیز تقسیم بندی می شوند. شما میگید بر اساس گزارش کاربرها در سطح جهان این مطلب نوشته شده اما به شدت این حرف رو رد میکنم. با وجود اینکه موبایل آیفون همواره به خاطر کیفیت خوب قطعات و ساخت آن مورد اقبال عموم قرار داشته، اما مشکلات خاص خود را نیز دارد. این مدیر شرکت مدیاپردازش همچنین با اشاره به اینکه تاکنون 11 مرکز برای عرضه خدمات پس از فروش این گوشیهای هوشمند راهاندازی شده و آماده عرضه سرویس به مشتریان هستند تاکید کرد که این شرکت در برنامه خود عرضه سایر محصولات پیشین اپل در بازار تلفن همراه مانند آیفون 6S را نیز در برنامه دارد که به صورت قانونی از طریق این شرکت به ایران وارد شده و با گارانتی رسمی یک ساله این شرکت به بازار عرضه خواهد شد.

چگونه گارانتی اپل را چک کنیم
در اینجا هیچ راه حل مناسب برای همه وجود ندارد. هر مرکز خرید و بسیاری از مراکز شهر دارای کیوسک و جبهه فروشگاه هستند که مشتاق مراقبت از همه ما کولتز هستند که گوشی های خود را رها کرده و به آسانی جایگزین صفحه نمایش می شوند. در هر صورت پاسخ این سوال که آیا گارانتی معتبر آیفون در ایران سودمند است یا خیر به خود کاربر بستگی دارد. آیا نوت های شیایومی “قلم” برای تایپ کردن دارند؟ همانطور که گفتیم اول از همه خودتان می توانید یک ارزیابی اولیه داشته باشید که آیا زمان تعویض باتری آیفونتان فرا رسیده است و در صورتیکه پاسخ این سوال بله بود بعدا اقدام کنید. خوشبختانه نسخه های جدید آیفون های اپل به دلیل طراحی خوبی که دارند در برابر آب خوردگی مقاوم هستند و تماس سطحی آن ها با آب هیچ مشکلی را برایشان به وجود نمیآورد، اما مدل های قدیمی تر آیفون های اپل در برابر آب خوردگی حساس تر هستند.

در قسمت سلامت باتری آیفون باید مقدار سلامت آن ۱۰۰ درصد عنوان شده باشد. قطعات، مهارت و گارانتی پس از خدمات سه اصل مهم در انتخاب یک تعمیرکار آیفون است. برنامه FontFix هم از نظر عملکرد کیفیت و قدرت بالایی دارد و این مسئله سبب شده تا در لیست بهترین برنامه های تغییر فونت اندروید ما جای گیرد. تحت پوشش قرار دادن تمام خرابی ها: زمانی که گوشی خود را بیمه کنید، دستگاه از همه نظر بیمه میشود و هیچ خرابی وجود ندارد که از بیمه موبایل خارج باشد و تحت ضوابط آن قابل تعمیر نباشد. وب سایت رسمی اپل شامل یک بخش ویژه اختصاص داده شده برای روشن شدن پشتیبانی و ضمانت کالا، که در آن شرح داده شده است. بیایید بررسی کنیم که چرا بررسی ، در چه مواردی فقط باید انجام شود ، چگونه می توان یک سایت بررسی و چگونه آن را درک کرد.

شرایط گارانتی شرکت اپل
من خیلی به خریدشیائومی ترغیب شدم گوشی الان خودم آسون هستش اما دلمو زده چون چندباری فایل های منو پاک کرد لطفن بگین صادقانه من با خرید این گوشی پشیمون نمیشم؟ در نهایت به عنوان نظر شخصی خودم میگم که ردمی نوت ۷ رو خیلی دوست دارم و اتفاقا تا پای خرید هم پیش رفتم ولی تو اون مقطع نشد بگیرم. سلام عباس عزیز. ممنون از نظرت ولی این نقد و بررسی ما نبود. سلام کیان عزیز. من نگفتم چیزی رو قبول نداریم گفتم نظر شخصی ما نبوده و برآیند نظرات کاربرانه. همانطور که ما گفته، برای پیدا کردن وضعیت از دستگاه های “سیب” خدمات خود را، شما نیاز به رفتن به یک صفحه خاص است. اگر با پیغامی غیر از این مشابه تصویر زیر مواجه شدید، از فروشنده درخواست آیفون دیگری بکنید و اگر او دلیل این کار را از شما خواست، بهصراحت میتوانید بگویید این آیفون قبلا باز و استفاده شده است، حتی برای چند ثانیه!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گارانتی فونات آیفون لطفا از صفحه ما بخواهید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *