[ad_1]

دوران کودکی شب ادراری شایع و ناراحت کننده وضعیت برای هر دو بچه ها و پدر و مادر خود را. این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده شب ادراری که به معنی شب ادرار است. اگر کودک نسبتا جوان یک ارزیابی تشخیصی انجام شده است از جمله دیدن متخصصان پزشکی که مورد نیاز است. اگر وجود دارد مشکلات جسمی و یا به ارث برده اختلالات دستگاه ادراری سپس این باید فورا درمان شود. در اکثر موارد یک کودک با تخت بدون مشکلات جسمی و اغلب پدر و مادر گفت فقط به آن صبر کنید.

در حالی که این رویکرد قابل فهم است که من آن را باور نمی کند ما را به کل تصویر. با استفاده از این اطلاعات بسیار با ارزش به آسانی به دست آمده از طریق ارزیابی کودک شما با طب چینی یا طب انرژی چشم انداز ما می توانیم پیدا کردن آن دسته از عوامل که ممکن است واضح و درمان و یا تمرکز بر اقدامات کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به وضوح از خیس کردن رختخواب.

در بسیاری از موارد درست است که اگر شما صبر کنید به اندازه کافی طولانی کودک را “بزرگ تر شدن” خیس کردن رختخواب. اما من هنوز برای پیدا کردن یک کودک و یا پدر و مادر که مایل به قبول این رویکرد بدون تلاش هر چیزی و همه چیز را برای کاهش این مشکل مداوم. در تجربه من, برخی از رایج ترین پیش سازهای به خیس کردن رختخواب در حال سابقه داشتن تا به حال سیستم ایمنی بدن با چالش های جدی مانند عفونت یا آلرژی شدید می شود. این شرایط نیاز به انرژی از فرزند خود کلیه و مثانه انرژی مدارات هر دو زمانی که آنها به طور فعال اتفاق می افتد و در برخی موارد برای سال پس از آن.

شرایط دیگر است که می تواند بیشتر از یک فرزند کلیه و مثانه انرژی در حال ترس و یا حوادث مانند درد و رنج از یک دوچرخه و یا ماشین تصادف, ضربه به سر و یا حتی فقط داشتن عمل جراحی انتخابی برای چیزهایی مانند گوش لوله و داشتن لوزه ها گرفته شده است. آن است که این وقایع هستند و مسبب در و از خود, اما از آن است که توزیع مجدد از انرژی که مورد نیاز است توسط کودک سیستم برای مقابله با آنها را در لحظه و در پی است که می تواند منجر به عدم تعادل در کلیه و مثانه انرژی مدار.

این چنین یک وضعیت شایع در کودکان و نوجوانان است که من گنجانیده شده اند پرسیدن این سوالات خاص با هر بیمار جدید من را ببینید در عمل است. در این راه ما قادر به دریافت یک تصویر جامع از آنچه که با کودک از همان ابتدا. سودمندی این اطلاعات و این واقعیت که می توان آن را در ارتباط و با توجه به کودک و خانواده به عنوان بخشی از یک منسجم انرژی توضیح برای خیس کردن رختخواب باعث می شود این یک جزء کلیدی از استراتژی من با بچه ها و پدر و مادر.

انرژی پزشکی از راه نگاه کردن به فرزندتان کلیه و مثانه انرژی ارزیابی تجارب تاریخی است که ممکن است مربوط به زمان علائم و رسمیت می شناسد که بدن به عنوان یک سیستم بر اساس نام را به انرژی توزیع تصمیم گیری بر اساس اولویت و نیاز به حفظ عملکردهای حیاتی است. علاوه بر این توانایی برای جلوگیری یا پیش بینی امکان جدید علائم ظاهر می شود در آینده چیزی است که من می خواهم همه پدر و مادر می دانم که ممکن است استفاده از این نوع طب انرژی رویکرد است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *