[ad_1]

Biafine کرم استفاده وسیع درصد از مردم فرانسه و آن را در افزایش محبوبیت در سراسر جهان برای آن خواص منحصر به فرد. Biafine کنندگان دولت آن را غیر مواد سمی و در نتیجه آن را خوب است برای استفاده توسط مردم در تمام سنین است. آن را در یک کرم امولسیون فرم و تولید کنندگان آن می گویند می توان آن را مورد استفاده روزانه بدون عوارض جانبی. تقریبا هر کسی می تواند استفاده Biafine به جز در موارد نادر به شرح زیر اشاره کرد.

کاربران Biafine سقوط به چند دسته

افراد با سوختگی های شدید استفاده از Biafine در بیمارستان با استفاده از تا اینچ از کرم بر شدت سوخته مناطق و سپس bandaging منطقه با استاندارد پانسمان. این سس در حال تغییر در مد معمولی و فرکانس با توجه به نتایج.

در انتهای دیگر این طیف کاربران نیز به نوعی آفتاب سوختگی در افراد مبتلا به پوشا از Riviera فرانسه به استرالیا به فلوریدا. محصول ویژه در سرمقاله مد مورد باید محصولات از فرانسه و در اغلب مشتریان از مدل ها و مشاهیر جت تنظیم جهان است.

کاربران دیگر شامل افرادی که لیزر لایه برداری در طول لوله است که می تواند ترک پوست کاملا خام است. Biafine محبوب است در نتیجه در میان لوازم آرایشی و بهداشتی – پلاستیک و جراحی بیماران درمان مناطق بزرگ و همچنین مایل به حداقل رساندن زخم از برش مانند پس از سرطان پستان-جراحی بزرگ کردن. (یکی دیگر از دلایل شاید برای محبوبیت خود در میان jet-set در علاوه بر این به طور متوسط مردم است.)

بیماران مبتلا به سرطان را تا سوم متمایز کاربر-گروه با توجه به محبوبیت Biafine پس از شیمی درمانی. تعداد افراد در جستجوی پست-تابش سوختگی درمان های آنلاین سرسام آور است و نشان دهنده شيوع سرطان به عنوان یک کل در جامعه متاسفانه.

مطالعات مربوط به اثر Biafine برای بیماران شیمی و در سال 2006 در ایالات متحده غذا و دارو مورد تایید Biafine. محصول استفاده شده است و در فرانسه بیش از 25 سال است و می توان در اکثر کابینت دارو در خانه ها شبیه به محصولات مانند وازلین® در ایالات متحده است. (آن را در دسترس است بیش از حد.)

Biafine کرم موضعی غیر استروئیدی دارو همچنین برای درمان خراش است. آن را دارای یک پایه گیاهی که ترمیم بافت پوست بهبود بافت و ترویج ضد باکتریایی فرآیندهای کمتر آلودگی.

چون Biafine آب است و بر اساس آن به راحتی می توانید پوست برای آبرسانی لایه های زیر آن است. علاوه بر این یک نرم کننده, که بدان معنی است که آن را می توانید نرم اسکار-بافت و مرده ‘سطحی’ بافت. از نظر فنی Biafine را افزایش می دهد یک فرآیند به نام “autolytic دبريدمان’, راه افزایش ماکروفاژ استخدام به زخم. نتیجه خالص این است که کمتر نیاز به جراحی برداشته شده و بافت مرده.

در اصل هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار Biafine ایجاد یک ایده آل محیط مرطوب برای درمان سطحی زخم های پوستی و زخم کمک کننده سایت, تابش, درماتیت, 1st and 2nd درجه سوختگی های جزئی و خراش و یک دوشیزه سابق امریکا ادعا می کند او حتی با استفاده از آن شبانه به عنوان یک ماسک به سادگی برای بازگشت ساعت در چین و چروک است. آن را کاملا طیف گسترده ای با توجه به اثر آن و به طور کلی ایمنی.

Biafine کرم باید استفاده نمی شود برای زخم که در حال خونریزی و یا خارش پوست مربوط به آلرژی غذایی یا دارو آلرژی و یا زمانی که یک فرد اتفاق می افتد به حساسیت به یکی از مواد تشکیل دهنده.

البته Biafine هرگز نباید مصرف به عنوان امن به عنوان آن است و یا استفاده داخلی. برای پرتو درمانی قرار نیست به توان 4 ساعت یا کمتر قبل از یک جلسه درمان. در مورد گرافت پوست آن نباید مورد استفاده قرار گیرد تا زمانی که پیوند گرفته است.

هر ‘عادی’ و عوارض جانبی بسیار محدود مانند ممکن است احساس سوزن سوزن شدن زیر کاربرد Biafine برای 10 تا 15 دقیقه. (این به نظر می رسد نادر و بی ضرر است.)

استفاده موضعی از Biafine برای بسیاری از حالات به معنی استفاده از یک لایه ضخیم.25.5 اینچ ضخامت به این منطقه است. جدی تر برنامه های کاربردی مانند زخم ها و خراش ها و گرافت شامل تمیز کردن منطقه dampening سس و ترک آنها را در مدت 24 تا 48 ساعت طول لایه ضخیم از Biafine.

برای سوختگی و آفتاب سوختگی, Biafine کرم استفاده می شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در داخل و اطراف منطقه آسیب دیده(ع) در همان ضخامت بالا توضیح داده شد. بدون سس آن می توانید نشستن بر روی سطح پوست تا دیگر جذب ترک سفید و مومی شکل باقی مانده است. بعد از این اگر درد همچنان ادامه دارد اضافی لایه های نازک تر می شود تا درد متوقف شده است.

در این مورد خاص از تابش درماتیت مانند پس از شیمی درمانی Biafine می توان سه بار در هر روز هر روز هفته به درمان/مناطق آسیب دیده به آرامی ماساژ مناطق تا آن جذب شده است. Biafine استفاده می شود تا زمانی که پوست به طور کامل بهبود یافتند. آن است که توصیه به قطع برنامه های کاربردی در طول دوره پرتو درمانی حتی برای یک روز. دوباره باید آن را اعمال نمی شود 4 ساعت یا کمتر قبل از یک جلسه درمان.

یک لیست مفصل از Biafine مواد تشکیل دهنده به شرح زیر است:

آب خالص پارافین مایع استریک اسید اتیلن گلیکول پارافین پروپیلن گلیکول و عصاره آووکادو روغن Trolamine/سديم آلژينات (یک عنصر فعال), تری اتانول آمین, cetyl پالمیتات, متیل (نمک سدیم), sorbic اسيد (نمک پتاسیم), propylparaben (نمک سدیم) و عطر. Biafine غیر comedogenic چرا که آن را تحریک بافت دبريدمان پوست و بازسازی. Biafine فروخته شده است در 45 و 90 گرم لوله و همچنین به عنوان فوق العاده بزرگ لوله است که 186 گرم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.