[ad_1]

این جراحی کشیدن صورت, همچنین شناخته شده به عنوان یک روش لیفتینگ یک عمل جراحی که بر روی چهره فرد. بخش دیگر از سر ممکن است تحت تاثیر آن مانند رویش و jawline اما آن را عمدتا متمرکز بر چهره. هدف از این عملیات را با موفقیت به بهبود ظاهر فرد در ابتدا برداشته چین و چروک و چین از هیدراتاسیون. در بیشتر سال های اخیر بیشتر و بیشتر جراحان پلاستیک ارائه داده اند به انجام انواع دیگر از روش های است که می تواند مکمل لیفتینگ در چنین راهی که چهره فرد را جوان تر به نظر می رسد و بیشتر تجدید. عمل جراحی بر روی چشم و استخوان های گونه و لب ها تنها برخی از روش های است که می تواند مکمل کشیدن. جراحی زیبایی بینی و لیپوساکشن در آرواره نیز می تواند انجام شود به منظور بهبود ظاهر فرد را به طور قابل توجهی.

موارد مصرف و موارد منع مصرف

به ظاهر از چین و چروک, چین و چین در یک فرد صورت اولیه و اساس یک جراح پلاستیک به موافقت و یا پیشنهاد و اجرای این عملیات است. تظاهرات مانند افتادگی گونه ها و همزمان با کشیدن پوست از جمله عواملی است که ممکن است نشان می دهد که یک فرد یک نامزد نخست برای کشیدن روش. عوامل دیگر شامل اما نه محدود به غالب چشم, کیسه, چین در منطقه چشم (کلاغ پا و خط خنده) دائم چین در بالای پل بینی منطقه و چین در پیشانی. ظاهر فرد صورت ممکن است به نظر می رسد سالخورده. در حالت ایده آل بیمار باید در حدود سن پنجاه یا زیر به منظور یک نامزد ایده آل است. بالاتر از این سن ممکن است ایده آل دیگر چون این کار ممکن است گسترده تر از افراد جوان. این به این معنی است که بیشتر اعمال جراحی ممکن است نیاز به انجام شود و برای این منظور بخش هایی از سر و یا چهره به واقع مکمل یکدیگر. یکی دیگر از مهم نشانه ای برای کشیدن دولت از پوست یک فرد در این منطقه است. نور خورشید یکی از دلایل اصلی که چرا یک فرد ممکن است چین و چروک و مسن تر به دنبال پوست است. خورشید در واقع سنین پوست و این امر به ویژه برای پوست است که به طور مداوم در معرض آن است. این روش می تواند دوباره جوان نگاه کلی فردی با توصیه های مناسب از جراح پلاستیک.

از موارد منع مصرف برای یک فرد از این عملیات متنوع است و وابسته به چه جراح پلاستیک ممکن است در جسمی و روانی معاینه لازم است که قبل از هر گونه عمده لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی انجام شود. یکی از عمده موارد منع مصرف است که یک فرد سیگاری و مصرف الکل بالاتر از آنچه که در نظر گرفته می شود گاه به گاه نوشیدن. سیگار کشیدن می تواند مضر به سیستم گردش خون است. این می تواند محدود تحویل مقدار اکسیژن مورد نیاز برای انواع اندام ها و ارگان های بدن است. نوشیدن بیش از حد الکل نیز می تواند یک اثر در این عملیات است. برخی از بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و دیابت و بیماری های قلبی نیز می تواند قرار دادن یک توقف به فرد برنامه ریزی برای یک جراحی کشیدن صورت بهره برداری است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *