[ad_1]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 164کیلوگرم انواع مواد مخدر طی دو عملیات خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در این باره اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری تریاک از قاچاقچیان شرق کشور تهیه و با استفاده از یک دستگاه کامیون فاو به تهران منتقل کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و بررسی موضوع از سوی تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر آغاز شد.

وی با بیان اینکه طی انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد، متهم محموله مذکور را پس از گذشتن از  شهرستان «شهر رضا» از توابع استان اصفهان، به شهر تهران منتقل خواهد کرد، گفت:با مشخص شدن صحت اطلاعات نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران به استان اصفهان اعزام شدند.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان خودرو متهم در محور مواصلاتی به شهرستان «شهر رضا» شناسایی شد و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: پس از مدتی در یک موقعیت مناسب در یک عملیات مشترک خودرو متهم را متوقف کردند که طی بازرسی از آن ۱۰۹ کیلوگرم تریاک جاساز شده کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافت و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در ادامه از دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در «حسن آباد فشافویه»  در عملیات دیگری خبر داد و درباره جزئیات این عملیات گفت: چندی پیش مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر با همکاری دو همدستش قصد دارد مقداری مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور خریداری کرده و با یک دستگاه کامیون تحت پوشش «بار میوه» به تهران منتقل کند. 

وی گفت: بر همین اساس تیمی از ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و برای شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش وارد عمل شدند.

سرهنگ حسنوند گفت: متهم قصد داشت، محموله میوه را در میدان تره بار تخلیه کند بنابراین رصدهای اطلاعاتی ماموران پایگاه هشتم این پلیس آغاز شد و آن‌ها پس از مدتی کنترل خودروهای عبوری، خودروی متهم را در محورهای مواصلاتی حسن آباد-فشافویه مشاهده کردند.

وی افزود:‌ ماموران طی انجام عملیات تعقیب این خودرو را متوقف کردند و پس از آن راننده و دو سرنشین خودرو را دستگیر و در بازرسی از خودرو، مقدار ۵۱ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک، سه کیلو حشیش و ۶۶ گرم کوکائین که در محموله میوه جاساز شده بود را کشف کردند.

به گفته وی با تکمیل پرونده و ثبت اعترافات متهمان، هر سه متهم برای رسیدگی قضائی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *