[ad_1]

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۴ تن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار حمید هداوند اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی توتون و تنباکو در انبار یک واحد صنفی در حوالی دروازه شمیران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از ماموران این پلیس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی های اولیه صحت خبر تایید و هویت مالک انباری نیز شناسایی شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری واحد صنفی اخذ شد، تصریح کرد: روز گذشته تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک انباری را دستگیر کنند.

هداوند اضافه کرد: در بررسی های انجام شده از داخل انباری ۴ تن توتون و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به جرم انتسابی معترف شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این اقلام را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: با دستور قضایی انبار موصوف پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی در پایان گفت: پس از تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *