در نتیجه پوستی درخشان و زیبا خواهید داشت. نوشیدن آب را برای خود به یک عادت تبدیل کنید و در هرکجا که هستید از نوشیدن آب غافل نشوید. اگه پوستتون خیلی خشکه و دنبال یه محصول با چربی بالا هستید که خشکی پوستتون رو تا حد زیادی برطرف بکنه کرم مرطوب کننده بیول حاوی عصاره لوبیا سفید رو حتما توی سبد خریدتون داشته باشید. اصولا ما تک خور نیستیم و همیشه بهترین ها رو برای بهترین ها که شما بادومی ها باشید میخواهیم. این مواد گاهی خاصیت آنتیاکسیدانی داشته و به حذف رادیکالهای آزاد که سلولهای بدن را تهدید میکنند کمک مینمایند.

شاید به همین خاطر است که گاهی استفاده از برخی کرمها به نظر شما بیتاثیر میآیند. این یک تفکر غلط و متاسفانه بسیار شایع است. هالوژنیک اسید. هالوژنیک اسید یک ترکیب طبیعی هست که توی پوست هممون هست و باعث میشه رطوبت و انعطاف پذیری پوستمون تامین بشه، به بافت ها برای ترمیم زخم ها کمک میکنه و به عنوان مانعی در برابر میکروارگانیسمها عمل میکنه. یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با چین و چروک و شاداب نگه داشتن پوست، گنجاندن کرم مرطوب کننده با کیفیت در روتین مراقبتی پوست است.

پوستهای چرب هم مانند پوستهای خشک به مرطوب کنندهها نیاز دارند زیرا اگر آبرسانی این مرطوبکنندهها نباشد پوست احساس خشکی کرده و چربی بیشتری تولید میکند. پوست خشک مستعد ایجاد چروک، خطوط، التهاب و یا بیماریهایی مانند اگزما و پسوریازیس میباشد. وجود این عناصر به جذب بهتر مولکول های آب در لایه های زیرین پوست و حفظ آن در همان ناحیه کمک می کند. در واقع از بین بردن خشکی و چربی پوست کار سادهای است و با رعایت کردن چند نکته پس از مدتی به پوست دلخواه دست پیدا میکنید.

این مرطوبکنندهها به راحتی جذب پوست شما شده و چربی اضافی ایجاد نمیکنند. این کرم حاوی 5 درصد اوره است که از فاکتورهای طبیعی مرطوب کنندههای پوست است و علاوه بر حفظ رطوبت پوست باعث افزایش انعطاف پذیری آن نیز میشود. این گیاه حاوی روغن فرار، اسانس بابونه، کومارین، آلفابیزابولول، کامازولن، فارنیزین، پروآزولن، فلاوونوییدها، گلیکوزیدها و اسید تانیک می باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم مرطوب کننده one spring وب سایت خود باشید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.