[ad_1]

مقدمه

بای یک ترکیب روش برای کاهش وزن است که به عنوان استاندارد طلا از جراحی bariatric. این روش نشان داده است مدت طولانی بیش از حد از دست دادن وزن بیش از 70 ٪ تا 15 سال بعد از عمل با وضوح عالی از ارتباط بیماری های پزشکی.

نامزد برای عمل جراحی

بای پس معده نشان داده شده است برای بیماران مبتلا به مرض چاقی به عنوان مثال BMI > 35 kg/m2 قابل توجه مربوط به بیماری و یا کسانی که با BMI > 40 kg/m2 با یا بدون بیماری. این می تواند انجام شود برای هر کسی که بین سن 18 -65 سال است که تحقق این معیار BMI. این افراد باید درک روشنی از جزئیات این روش خطرات آن و فواید و قادر به تطابق با رژیم غذایی و شیوه زندگی تغییرات مورد نیاز پس از عمل ، آن است که منع مصرف در افراد با جدی اعتیاد کنترل نشده, افسردگی یا سایر بیماری های روانی و کسانی که مناسب برای بیهوشی عمومی.

عمل جراحی

این روش شامل تبدیل قسمت فوقانی معده به یک کیسه کوچک از حدود 25 -30 cc است که باعث کاهش مقدار مواد غذایی که می توان در یک زمان. این کیسه است و سپس متصل به طور مستقیم به اواسط بخشی از روده کوچک. این آناتومی را دور می زند باقی مانده معده و پروگزیمال روده کوچک که تاخیر مخلوط کردن غذا با آنزیم های گوارشی و از این رو نتایج سوء جذب است.

این روش انجام شده تحت بيهوشي عمومي با بیمار کاملا بیهوش. از روش لاپاروسکوپی استفاده می شود که به معنی این است که هیچ بزرگ برش اما فقط 4-5 کاهش ساخته شده برای قرار دادن بنادر و ابزار. این درد را کاهش می دهد و شانس عفونت و یا فتق در بعد از عمل دوره است. لاپاروسکوپی صتبلرس و انرژی مافوق صوت دستگاه استفاده می شود برای برش بافت آن را به روش سریع و بدون خونریزی و کاهش احتمال عوارض. این روش طول می کشد حدود 90-120 دقیقه به انجام و بیمار نیاز به ماندن در بیمارستان برای 3-4 روز.

مکانیسم عمل

اثر ترکیبی از محدودیت ها و سوء جذب نتایج سریع و پایدار از دست دادن وزن. تماس مستقیم مواد غذایی با روده کوچک نتایج در انتشار هورمون که باعث تحریک پانکراس برای ترشح بیشتر انسولین می شود. این افزایش جذب گلوکز به بافت باعث افزایش متابولیسم و کمک به سوزاندن چربی های ذخیره شده در داخل بدن است. این نه تنها باعث کاهش وزن بدن, اما همچنین کمک می کند تا در بهبودی از بیماری های متابولیک مانند دیابت و هيپرليپيدمی.

بعد از عمل رژیم غذایی

بیمار به طور کلی مجاز به جرعه مایعات روز پس از عمل. رژیم غذایی به طور کلی افزایش یافته است به عنوان در هر بیمار را تحمل اما معمولا محدود به مایعات برای 2 هفته. تنها 40-50 سی سی مجاز است در یک زمان برای جلوگیری از استفراغ و نفخ. پس از این نرم رژیم غذایی آغاز شده است و یک رژیم غذایی عادی از سر گرفته است یک ماه پس از عمل. وعده های غذایی کوچک هستند و اندازه گرفته می شود باید حداقل 5-6 بار در روز برای جلوگیری از هیپوگلیسمی. وجود دارد هیچ محدودیتی مانند اما بیماران گفت: برای جلوگیری از قهوه و الکل و نوشیدنی های فوم و کالری بالا مایعات و همچنین بسیار سخت و غذاهای فیبری.

کاهش وزن انتظارات

بای پس معده نشان داده است به علت 70-90 ٪ از دست دادن وزن اضافی در عرض 1-2 سال از عمل جراحی است که نگهداری بیش از یک مدت طولانی مدت است. علاوه بر این وجود دارد که کاهش بسیاری از بیماری های پزشکی مانند دیابت و فشار خون و آپنه خواب.

شیوه زندگی و ورزش

بیماران می تواند انجام فعالیت های روزمره در منزل پس از ترخيص و معمولا می توانید سر کار بعد از یک هفته. ورزش سبک مانند پیاده روی تشویق و بدنسازی می تواند شروع شده 2 ماه پس از عمل ، وزن متوسط آموزش ترجیح داده است برای افزایش توده عضلانی به جای چربی بدن که از دست داده است. این مانع پايگى و افتادگی پوست.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *