نوعی از کرکره برقی که بعد از کرکره آلومینیوم پرکاربردترین نوع کرکره برقی است. ایمنی بیشتر، برش ، نصب و اجرای آسان تر، رنگ بندی و تنوع طرح ، صرفه اقتصادی و همچنین حمل و نقل راحت تر تنها اندک دلایلی هستند که استفاده از طلق بجای شیشه را دارای محبوبیت روزافزون کرده است. برخی شرکت ها و سایت هایی هم وجود دارند که ، عکس و طرح دلخواه مشتری را در پشت قاب های گوشی همراه چاپ می کنند. طلق های پلی کربنات در واقع همان طلق های دوجداره هستند که برای استفاده در سقف پارکینگ ها ، سقف استخرهای سرباز و سقف بالکن ها و سقف گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت هایی که این نوع محصول را تولید می کنند ، غالباً پلی کربنات رنگی شده را در جلوی علائم خود قرار می دهند تا هم از LED ها محافظت کنند و هم از میزان تابش نور استفاده کنند. رزین PC می تواند به وسیله اکسید اتیلن، تابش با انرژی بالا و چرخه های اتوکلاو استریل شود. با این حال به دوام و کارآیی مشترک آنها هم توجه می کنیم .طلق دوجداره پامنار محصولی کاملا انعطاف پذیر است و ما این انعطاف پذیری را از صمیم قلب پذیرفته ایم .

پلی کربنات تولید کننده
طلق های مات دارای انواع مدل های طلق مات رنگی ، طلق مات چندجداره و طلق مات دوجداره موجود است که از این دو نوع طلق در مکان هایی که لازم است طرف دیگر طلق مات ما دیده نشود مانند انباری ، آزمایشگاه و پارکینگ های مشترک مورد استفاده قرار می گیرند. پرکاربرد ترین نوع طلق های مات را نیز طلق های مات سفید تشکیل می دهند. همچنین، شفافیت بالای آن امکان طراحی محصولات برای استفاده روزمره را نیز فراهم می سازد، از جمله عینک ایمنی، لنزهای چشمی، بطری های آب با حجم بالا و غیره. آنها کیفیت اتصال مشابه نوار گالوانیزه برای بستن پلی کربنات را ارائه می دهند ، اما در عین حال اشکالات روش بستن نصب را برطرف می کنند. مدرن و به روز شدن بشریت عاملی جهت جذب مشتریان در زمینه کرکره هوشمند می باشد اما همان مدرن بودن و پیشرفته بودن خود نیاز به شخصی دارد که بتواند این نوع کرکره را نصب و راه اندازی نماید و از همه مهم تر در صورت بروز مشکل به خوبی پشتیبانی و خدمت رسانی نماید .

پلی کربنات قیمت
اما در چند سال اخیر بسیاری از چشم پزشکان استفاده از عدسی تریوکس را به عنوان جایگزین لنزهای پلی کربنات پیشنهاد میدهند. مقاومت در برابر ضربه شاید مهمترین ویژگی بسیاری از ورق پلی کربنات شفاف و تخت باشد. بعد از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان فنی ایمن صنعت از نمونه های موجود در بازار مشخص شد که ضخامت کم ورق در این نوع تولیدات باعث بروز بسیاری از مشکلات شده که کار را برای همکاران نصاب و مصرف کننده نهایی مشکل می سازد از جمله این مشکلات حالت شکلاتی شدن رول کرکره بعد از جمع شدن کامل رول می باشد که این مشکل با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱mm و سختی st12 در شرکت ایمن صنعت رفع شده است . در حالی که گلس پشتی نوکیا 7.2 صاف است، نوکیا موبایل اندکی انحنا در قسمت پلی کربنات مات پشت نوکیا 5.3 ایجاد کرده که ظاهر بهتری به آن داده و هنگام به دست گرفتن آن نیز حس بهتری را به شما القا می کند. مقاومت در برابر حرارت بالا این امکان را برای استفاده در تولید محفظه نور، لامپ چراغ جلو و لنزها فراهم می کند. اجرای سقف کاذب با طلق های مات علاوه بر کاهش هزینه های مواد اولیه برای اجرای سقف کاذب بجای استفاده از شیشه و یا سایر متریال ها ، موجب کاهش هزینه نصب و کاهش خطرات جانی در هنگام نصب و استفاده نیز می شود.

پلی کربنات رنگ سفید در برخی از منابع خارجی نیز نام طلق مات Opaque acrylic ذکر شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. سطح آن هم صاف و هم موج دار می باشد، در حالی که نوع یکپارچه آن زیباتر است، ولی مدل لانه زنبوری کاربردی تر می باشد. و هم بسیار کاربردی است و میتوانید آن را در محل به هر شکلی که میخواهید برش دهید. از رایجترین اشکال پلاستیک، گروهی از پلیمرهای ترموپلاستیک است که به عنوان پلی کربنات (PC) شناخته میشوند. طلق دوجداره یا طلق پلی کربنات در مکان هایی استفاده می گردد که افراد دیگر هزینه پرداخت طلق پلکسی گلاس را نداشته باشند و زیبایی کار را در اولویت قرار نداده باشند. اگر قصد نصب کرکره پلي کربنات را دارید توصیه می کنم به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی به یک کارشناس با تجربه مراجعه کنید . قبل از هر چیز اگر تصمیم شما برای خرید کرکره برقی با امنیت بالا قطعی است، باید بگوییم که انتخاب درستی کرده اید، زیرا برای حفظ امنیت خانه، فروشگاه و بانک، به یک کرکره برقی مناسب احتیاج دارید. رزین پلی کربنات را در مکانی خشک، خنک و دارای تهویه مناسب نگه دارید.

پلی کربنات روناک شیتاگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد پلی کربنات برای گلخانه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *