[ad_1]

قبل از یک سونوگرافیست (حرفه ای پزشکی که عمل تصویربرداری دستگاه و یا سونوگرافی) درآمد حاصل از انجام سونوگرافی شما متوجه خواهید شد که یک لایه ضخیم از ژل اعمال می شود در شکم یک زن باردار است. که ژل مبتنی بر آب است و به عنوان روان کننده در سراسر این روش برای تولید یک تصویر از کودک در حال رشد در داخل رحم مادر است. به شما یک درک وسیع تری در مورد این ژل, اجازه دهید من در مورد بحث اول که در آن است این ژل ساخته شده از.

معمولی ژل سونوگرافی شامل پلی آکریل یا محصول جانبی از این ژل تحت فرآیند الکتروفورز (همچنین به عنوان شناخته شده cataphoresis تعریف می کند که حرکت نسبی ذرات پراکنده در محلول تحت دولت از ابعادی یکنواخت میدان الکتریکی) که یک روش معمول در بیوشیمی است که هدف آن جدا macromolecules. این سونوگرافی ژل امن و غیر سمی برای هر دو سونوگرافیست و بیمار آن را شامل برخی از مواد شیمیایی مسئول آن بافت, ضخامت و رنگ است.

مواد شیمیایی متفاوت به عنوان پروپیلن گلیکول و گلیسیرین Phenoxyethanol و یا رنگ. پروپیلن گلیکول است که معمولا مورد استفاده در داروسازی و مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی شیمیایی آن مولکول در طبیعت پایدار و خنثی است که واکنشی در صورت ترکیب با مواد دیگر. همچنین به عنوان امولسیفایر کمک می کند تا در برگزاری و اتصال مولکول های آب و مواد دیگر. گلیسیرین یک ترکیب معمولا استفاده می شود در تولید صابون. آن است که به عنوان بی رنگ و شیرین در طعم و مزه هیدروکسیل است که جزء اصلی آن است که مولکول های حاوی الکل با چند گروه هیدروکسیل متصل به آن کمک می کند که جذب آب از هوا در نتیجه آن ساخت یک حلال خوب. Phenoxyethanol بی رنگ و مبتنی بر نفت و محلول در آب محلول است که در نظر بگیرید به عنوان glycolether معمولا استفاده می شود در derma محصولات اما به نوعی بیش از استفاده می تواند باعث آسیب و یا مسمومیت سیستم عصبی مرکزی. رنگ است که رنگ های مصنوعی از FD&C آبی شماره 1 ساخته شده است که از نفت معمولا استفاده می شود در سونوگرافی و ژل. این نوع از رنگها عمدتا در مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی.

پس از انجام سونوگرافی تصویربرداری به روش حرفه ای پزشکی شامل ژل بر روی سطح پوست روشن است ضخیم و پایبند به راحتی. آن است که به طور معمول سرد, اما, وجود دارد, سونوگرافی ژل گرم به گرم آن را قبل از استفاده از. این ژل به عنوان رسانه در انتقال ذهن خلبان. پس از نرم افزار مبدل است و سپس محل و دستکاری بر روی منطقه مورد نظر که در آن این ژل جذب تمام هوا نمایش روشن و با کیفیت بالا تصاویر. آن را به عنوان پل از ذهن خلبان که در آن می گذرد و پرش به عقب به مبدل و سپس مبدل را انتخاب کنید تا امواج و پردازش آن را به تجسم ساختار داخلی از عضو بدن است. سونوگرافی مفید است نه تنها برای زنان باردار که می خواهد برای دیدن نوزاد داخل شکم خود را, اما همچنین برای تشخیص تومورهای آیا خوش خیم یا بدخیم اولیه تشخیص متاستاز سرطان سلول های غیر طبیعی توده ها و تجسم توخالی و ارگان های داخلی بدن. پس از سونوگرافی روش انجام سونوگرافی ژل پاک کردن تصویر تولید چاپ و یا ذخیره شده برای بیمار منافع و بیمارستان رکورد اهداف است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *