[ad_1]

ژله رویال است که در میان مواد طبیعی استفاده می شود به عنوان جامع درمان. آن را نمی توان تکرار در آزمایشگاه به دلیل پیچیده قطعات. انسان برداشت آن را به طور مستقیم از کهیر در مقادیر کوچک است. به عنوان یک نتیجه پیدا کردن تازه ژله رویال رب برای درمان بیماری هایی مانند سرطان سخت است. خیلی از آن است که محصور در کپسول و قرص به صورت پودر. بحث ها و تحقیقات شده اند مداوم در مورد اثر ژل رويال بر روی تومورهای سرطانی. آیا این محصول زنبور عسل باید مبارزه با سرکوب کیفیت ؟

اگرچه هیچ قانع کننده آزمایش های انجام شده تا کنون در بیماران مبتلا به سرطان, پزشکان سعی کرده اند آنها را در موش. پزشکان معمولا پیوند سلول های سرطانی در موش صحرايی بدن به طوری که آن را می توانید شروع به توسعه تومور. سپس آنها درمان آن با ژله به تنهایی و یا در ترکیب با مواد دیگر. بسیاری از مطالعات انجام شده در این شیوه در کشورهایی مانند چین که در آن ژله رویال است که در ترکیب با یک گیاه به نام جینسنگ.

برخی از مطالعات نشان می دهد که ژله رویال استفاده شده است به طور موثر در درمان سرطان است. دیگر آزمایشات بالینی را به وضوح نشان داد که چگونه با استفاده از ژله رویال و سیس پلاتین( قوی شیمی درمانی دارو) کاهش احتمال سرطان سيس پلاتين با از بین بردن کبد و کلیه ها. نقش زنبور عسل در این مورد به کاهش پراکسيداسيون ليپيدی. همچنین باعث افزایش قدرت آنتی اکسیدان ها مانند گلوتاتیون و سوپراکسيد ديسموتاز در بدن است.

آیا شما یک بیمار سرطانی و تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی? اگر شما در حال حاضر آگاه از عوارض این دو روش های درمانی. مانند بسیاری از افراد مبتلا به شما احساس خستگی و حالت تهوع پس از درمان. علاوه بر این, شما احتمالا پوست, سوختگی, زخم دهان و ریزش مو در حال حاضر. مهمتر از همه شاید شما احساس بیش از حد نگران به دلیل ناشناخته عواقب ناشی از سرطان است. شما نه تنها در تمام این.

وجود تعداد بیشماری از مردان و زنان و کودکانی که احساس کاملا فرسوده پس از درمان سرطان. به گفته پروفسور نیش زو از Lianyugang Apitherapy بیمارستان در چین, ژله کاهش اثرات رادیو و شیمی درمانی. نیش زو معتقد است که این محصول زنبور عسل افزایش ایمنی یک بیمار سرطانی. در میان اجزای زنبور عسل است که آن را مهم به بیماران مبتلا به سرطان است هیدروکسیل-decanoic اسید. این است که یک اسید چرب است که تنها در این زنبور ماده است.

آن را با موفقیت استفاده شده است به مهار بدخیم سلول های سرطانی خون در موش. زمانی که ژله رویال و جینسنگ استفاده می شود با هم برای مبارزه با سرطان, بیماران نشان می دهد باور نکردنی بهبود زیرا از روي معدنی موجود در جینسنگ. دیگر عوامل ضد سرطان در این زنبور عسل شیر عبارتند از: ویتامین E و C. آنها آنتی اکسیدان ها است که شناخته می شود بسیار ضروری برای سیستم ایمنی بدن انسان.

گفت که ژله رویال شامل سرطان مبارزه با عناصر یک چیز است در حالی که ascertaining مقدار عناصر مورد نیاز برای درمان سرطان دیگر است. یک راه برای پیدا کردن چگونه بیماران مبتلا به سرطان احساس می کنید در مورد این زنبور ماده است و برای مرور اینترنت است. هستند بیمارانی که بررسی مکمل های آنها استفاده می شود برای کاهش سرطان ناراحتی. خواندن بررسی های خود را و مشتریان ممکن است به شما اعتماد به نفس شما نیاز به سعی کنید ژله رویال سرطان مکمل.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *