[ad_1]

تازی شکاری پاکوتاه, chihuahua, مخلوط, گاهی اوقات به نام “Cheagle” است که بسیار شجاع و با وقار سگ. مانند یک چیهواهوا او معتقد است که او می تواند در هر چیزی و گاهی اوقات رفتار مانند او آماده است به ضربت بزمین کوبیدن یک بولداگ! حسادت و محافظ در اطراف خود و عزیزان او را دوست دارد و نیاز به مقدار زیادی از توجه. این سگ تمایل به بزرگ barkers. کیفیت خود را پوست بستگی دارد که آیا او به ارث برده چی yap یا کاراگاه خلیج. آنها کوچک هستند و می تواند شکننده مانند چی یا محکم تر. انتظار می رود آنها را به محبت معاند و عمدی. Chihuahuas در حال تحمل اذیت کردن, بنابراین آنها نمی همراهان خوب برای کودکان و نوجوانان; Beagles آرام هستند و بیشتر از حد تحمل. Cheagles ممکن است به ارث می برند یا مشخصه یا ترکیبی بنابراین آن را بی خطر است که فرض کنیم آنها نه بچه دوستانه تا ثابت شود.

آنها تمایل به کوچک اگر چه نه به عنوان کوچک که چی بدیهی است. انتظار می رود این سگ به رشد به 9 و 20 پوند است.

مانند Beagles, Cheagles لذت بردن از پیاده روی روزانه و ورزش و علاقه مند در حال اجرا است. خود را قابل حمل اندازه باعث می شود آنها را قابل اعتماد همراهان سفر. امیدوارم که حیوانات خود را به ارث برده Chihuahua هوش; Beagles بسیار شیرین اما آنها hound مغز همه شکار و بو کردن همه چیز و نه خیلی زیاد فکر کردن. اگر خود را Cheagle می شود چی مغز او و یا او خواهد شد بسیار ساده تر برای آموزش.

مراقبت: آنها شما نیاز به ارائه آنها را از نیازهای اساسی خود را شرکت نظم و انضباط و محبت در آن منظور.

Ï مراقبت از یک Cheagle به شما به عنوان یک چیهواهوا در نظر نگه داشتن او و یا او گرم است. همیشه انتخاب مواد غذایی با کیفیت خوب (خواندن برچسب نه فقط نام برند یا قیمت) و ارائه آب تمیز. انجام واکسیناسیون بوستر و کک و کرم کنترل. صلیب پرورش معمولا علف های هرز ژنتیکی نقاط ضعف آن purebreds مستعد هستند. پس هر دو از این نژاد نشان می دهد بالاتر از نرمال بروز گلوکوم, بیماری صرع, لوله سقوط و کشکک مشکلات سازمان دیده بان برای این.

Ï آموزش آنها را به آرامی بصورتی پایدار و محکم و به طور مداوم. اجازه ندهید که آنها را توسعه آزار دهنده عادات; آنها نمی خواهند درک کنند بعد زمانی که مردم نمی خواهند به صرف زمان با آنها. اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما انتظار می رود در حفظ و اجرای قوانین و پاداش رفتار خوب است. درست مثل یک کودک و یک سگ می خواهد به امن در دانستن اینکه چه چیزی اتفاق خواهد افتاد و آنچه که قرار است انجام دهد و نه فراموش.

Ï آنها عشق عشق. آنها را نقب زدن در زیر را پوشش می دهد خواب در دامان خود را و شما به دنبال در اطراف خانه. آیا به این حیوان خانگی اگر شما در حال خروج از خانه بدون آنها برای 5 یا 6 روز در هفته. آنها می خواهند شرکت توجه و تعامل و آنها را به پیدا کردن راه های سرگرم کننده خود را اگر هیچ کس دیگری در دسترس است به بازی…

بسیاری از مردم گزارش می دهند که خود را Cheagle دارای شخصیت دوست داشتنی و تهاجمی وفاداری که نژاد و به اشتراک گذاری. مراقب باشید در نظارت بر سگ خود را هنگامی که مهمان آمده مراجعه به خصوص کودکان و یا زمانی که معرفی حیوانات دیگر. مانند هر سگ Cheagle شاد ترین زمانی است که او یا او صرف مقدار زیادی از زمان با خود مردم است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.